Totul despre membri

Salutare,ford focus 2 TDCI 1.8 Titanium

Prezentari cu masini, poze, biografii, liste

Moderator: Cornel001

Salutare,ford focus 2 TDCI 1.8 Titanium

Mesajde petertohen » 16 Sep 2017, 03:49

Salutare,
Un nou membru aici, ford focus 2 TDCI 1.8 Titanium. 42000 km.
Tinand cont ca eram in cautari pentru a doua masina in familie, pentru sotie, pe motiv de bebe, ma felicit ca nu am luat o masina mica, asa cum intentionam.
Pot sa spun ca am avut noroc, am testat masina la Neste, astazi. Absolut nicio problema, ba chiar am prelungit garantia inca un an fara costuri. Aveam emotii, pentru ca am luat-o de la Weltauto, doar cu o evaluare ochiometrica. Pentru ca nu avea asigurarile aferente, nu m-au lasat sa fac drive-test.

In fine, de o saptamana ma documentez aici, pe forum, multumesc tuturor care au postat de-a lungul timpului informatii utile, mi-au fost de mare ajutor.

P.S. Am observat in vreo 2-3 posturi ca focusul este cotat un pic sub mazda, pot sa spun ca nu mi se pare deloc asa, e o masina care da impresia de lucru bine facut si sunt cam pe acolo, cu plusuri si minusuri (am o mazda 3 2008). Nu ma pricep la motoare, mecanica si altea alea, nu am mai mers cu diesel, dar nu ma asteptam sa imi placa sa tare.
http://www.ebay.co.uk/bhp/focus-titanium
petertohen
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 16 Sep 2017, 03:47
Maşina: Ford
VIN: 41318461231354666

Re: Salutare,ford focus 2 TDCI 1.8 Titanium

Mesajde Sentinelmk3 » 29 Sep 2017, 19:51

Sa il stapanesti sanatos si fara evenimente ;)
Sentinelmk3
Incepator
 
Mesaje: 38
Membru din: 25 Sep 2017, 01:23
Maşina: Ford


Înapoi la Totul despre membri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 14 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 14 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login