Totul despre membri

Ford Focus 1.0Ecoboost 125+CP Lunar Sky 2014 Trendtanium

Prezentari cu masini, poze, biografii, liste

Moderator: Cornel001

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Cornel001 » 31 Ian 2009, 19:47

n-ar trebui sa te puna si nici nu au dreptul. pe mine nu m-au pus, pt ca le-am zis ca l-am schimbat deja.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 02 Feb 2009, 21:27

vreau sa-mi schimb masca de la casetofon cu una neagra...vrea cineva una gri? nu e zgariata, e in stare perfecta...muzica9 te-ai gandit daca o vrei? mentionez ca este modelul "oval" cu ac manual nu stiu daca e vre-o diferenta fata de climatronic...si in plus vreau sa vand modulator fm cu bluetooth functie handsfree...aproape nou in garantie cu doua telecomenzi una normala si una care se pune pe volan...motiv criza financiara...nevoie de bani :( pret 140 ron (pret de achizitie 200 ron)
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 05 Feb 2009, 18:38

o mica imbunatatire...am schimbat becurile de pozitie cu leduri...urmeaza si becurile pe faze cu unele mai "blue"...
Fişiere ataşate
DSCF1081.JPG
DSCF1084.JPG
DSCF1082.JPG
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 22 Mar 2009, 17:47

masinuta se apropie vertiginos de revizia de 30.000...ma cam sperie gandul asta avand in vedere situatia financiara...intre timp s-au ars ledurile pe care le pusesem ca pozitii si le-am schimbat cu altele albastre iar pe faza scurta am pus becuri cu lumina alba (xenon efect)...
dupa cum spuneam masina a ajuns la 26.000km, si-a reprimit cauciucurile de vara iar consumul am reusit sa-l aduc in 7.1 (nu reusesc sa-l scad sub cu toate ca am avut un drum bucuresti - craiova recent)...pe A1 am si desfundat-o o mica portiune de drum ;) :-" ...in rest deocamdata cere doar benzina...sa auzim de bine! :D
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 17 Apr 2009, 18:06

cateva poze dupa un mic "facelift"...daca observa cineva
Fişiere ataşate
DSCF1151.JPG
DSCF1150.JPG
DSCF1149.JPG
DSCF1148.JPG
DSCF1146.JPG
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Daning » 17 Apr 2009, 18:48

bucatica de plastic de sub schimbator cumva? si eu i-am facut un mic "upgrade" ca se exfoliase de la odorizant :( (m-am inspirat de la BogdanF)
LE: acum am vazut ca si pe grilele mici de pe bara a "crescut" ceva arginitiu. Vopsea sau autocolant?
Always FOCUS-ed!I Love my car!

ORGANIZARE EVENIMENTE-NUNTI, BOTEZURI[/url]
Avatar utilizator
Daning
Member
 
Mesaje: 359
Membru din: 18 Mar 2008, 21:10
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2 , 2007(04.2008), sedan, ocean blue,Trend Style B-98-EDC
VIN: WF04XXWPD47P23775

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 17 Apr 2009, 22:20

bingo daning...nu e mare lucru dar am muncit o leaca la ele...sub schimbator e autocolant si pe bandouri e vopsea :D
ps: e si spalata...luasem cativa tantari in bot si cred ca daca ma oprea politia ma lua la intrebari (cred ca erau obezi tantarii aia)
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Daning » 17 Apr 2009, 22:51

arata foarte bine :).
Always FOCUS-ed!I Love my car!

ORGANIZARE EVENIMENTE-NUNTI, BOTEZURI[/url]
Avatar utilizator
Daning
Member
 
Mesaje: 359
Membru din: 18 Mar 2008, 21:10
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2 , 2007(04.2008), sedan, ocean blue,Trend Style B-98-EDC
VIN: WF04XXWPD47P23775

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 18 Apr 2009, 17:19

ms ms si mie imi place cum arata...o schimba la fata cu un efort minim din partea mea...urmeaza prelungirile de bara si poate si eleronul...
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Emil_Greus » 18 Apr 2009, 19:31

La vopsirea elementelor de plastic ai folosit primer, vopsea si lac?

Daca da, poti sa imi spui de unde ai cumparat si cat a costat? (am si eu de vopsit niste bandouri+oglinizi la Hyundai-ul meu)

A fost nevoie sa le demontezi de pe masina ? Stiu ca ar fi probleme cu gazatul vopselei din jur. .... Oricum cred ca daca protejezi bine zona din jur cu o folie ceva, nu ar trebui sa fie probleme.

Multumesc anticipat!

Multa bafta in continuare la restilizare ;) si felicitari pentru pasiunea ta. =D>
Avatar utilizator
Emil_Greus
1nsane Member
 
Mesaje: 1106
Membru din: 15 Iun 2008, 18:11
Localitate: PLOIESTI
Maşina: Ford Expedition Max XLT, 3.5 V6; Ex. Ford Focus, 2008, 1.6 benz+GPL

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 18 Apr 2009, 20:01

multumesc dl emil...chiar ca ce fac, fac cu mare placere cand e vb de masina (chiar si cand fac curat) :P
piesele le-am dat jos cand le-am vopsit (se dau jos foooarte usor-sunt doar cateva cleme-nu am folosit nici macat surubelnita)...materiale folosite 1 bucata spray vopsea auto luat de la un amarat de magazin de piese auto, 2 sticlute de acetona, cateva bucatele de tifon demachiant furate de la sotie :-" =))...si cam atat...nu am folosit lac sau primer iar culoarea este identica cu cea a masinii...am dat cam 4 straturi subtiri de vopsea la interval de jumatate de ora (am lasat sa se usuce la soare )
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde mihai_florescu_09 » 21 Apr 2009, 11:24

cu praful cum stai? si eu vreau sa imi vopsesc bandourile laterale si manerele usilor. cand le-ai lasat la soare la uscat, nu s-a pus praful pe ele?
Avatar utilizator
mihai_florescu_09
1nsane Member
 
Mesaje: 1602
Membru din: 21 Apr 2007, 13:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Fiesta 2005, 1.3i, 70cp@5600RPM, Tonic, Comfort, B-33-MZY

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 21 Apr 2009, 11:29

cand le-am pus la uscat le-am pus pe un scaun din plastic (nu pe jos), cat de cat departe de praf...acum nu se vad particule de praf sau altceva pe ele...eu unul sunt multumit...vreau sa fac rost de bani sa mai cumpar un tub sau doua de vopsea sa vopsesc si prelungirile de bara...as vrea sa inegresc un pic stopurile cred ca s-ar potrivi binisor cu geamurile negre si cu eleronul
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde mihai_florescu_09 » 21 Apr 2009, 11:49

da, si eu cred ca ar da bine stopuri putin mai inchise. aceleasi planuri le am si eu cu masina. folie la vara si sa vad ce fac cu stopurile. pana atunci urmeaza bandourile si manerele cand voi avea timp.

vroiam sa te mai intreb daca nu ai folosit smirgel. stiu ca suprafata e putin poroasa. s-a uniformizat din vopsea?
Avatar utilizator
mihai_florescu_09
1nsane Member
 
Mesaje: 1602
Membru din: 21 Apr 2007, 13:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Fiesta 2005, 1.3i, 70cp@5600RPM, Tonic, Comfort, B-33-MZY

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 22 Apr 2009, 09:51

ceva de genul asta as vrea sa fac la stopuri...eu stiu acum? merita sau nu?
@mihai_florescu - n-am folosit smirghel
Fişiere ataşate
stopuri2.jpg
stopuri.jpg
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde mihai_florescu_09 » 22 Apr 2009, 11:30

am vazut pe la sectiunea Tuning. parca ai si tu un comment pe acolo. Spray special sau folie. Am inteles ca scade intensitatea luminii, nu stiu daca merita. In zilele insorite chiar ai nevoie de lumina multa in stopuri sa te vada si aerienii de pe strazile noastre.

alternativa mai scumpa ar fi niste stopuri cu leduri care sunt superbe. au mai multi membri ai forumului.
Avatar utilizator
mihai_florescu_09
1nsane Member
 
Mesaje: 1602
Membru din: 21 Apr 2007, 13:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Fiesta 2005, 1.3i, 70cp@5600RPM, Tonic, Comfort, B-33-MZY

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 25 Apr 2009, 12:59

in dimineata asta masinuta a primit un binemeritat parbriz nou nout...era si cazul...are parasolar cu tenta albastruie :P
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 04 Iun 2009, 17:07

haideti sa va povestesc o intamplare clasica din minunatul nostru oras (capitala europeana)...m-am reintors in apartamentul meu din cartierul militari dupa ce 2 ani am avut pe cineva cu chirie, am fost la administratie sa intreb cum stam cu locurile de parcare (varza normal), apoi am zis bine, parchez in spatele blocului pe un loc viran unde parcheaza toti (locuri neplatite la ADP in locul unor garaje ilegale daramate)...bun, parchez eu o saptamana, parchez si a doua saptamana, apoi a treia saptamana ma asteapta sa vin de la serviciu o femeie (mi s-a parut mie a fi colorata dar am zis ca...na) gravida, si cu inca doi puradei pe langa ea (pe parcursul acestor saptamani am tot vazut un audi argintiu a4 ca tot parca in spatele meu doar doar m-ar bloca). Ea am imi zice: "stii asta e locul sotului meu!", eu: "imi cer scuze, e platit la ADP? din cate stiu eu niciunul nu e pe aici..."; ea: " nu e platit dar e locul sotului meu!", eu: "doamna, daca nu e platit nu apartine nimanui, deci am voie sa parchez aici", ea: "pai cum sotul meu are proprietate aici si nu are loc de parcare?"; eu: "pai si eu am proprietate aici si ca majoritatea celor care au, nu am loc de parcare"...bla bla bla...eu dau sa plec in casa spre scara (nu-mi place sa ma tiganesc) ea:"dar n-ai inteles, e locul sotului meu"...am plecat...peste cateva ore vine un barbat la fel de colorat (sau poate mai rau) cu un audi a4 si se pune in spatele meu blocand astfel inca o masina care era langa mine parcata (ps: femeia ma avertizase ca daca nu ma mut cu masina vine "bulibasa" si ma blocheaza si nu mai plec la serviciu de dimineata)...bun...ma gandesc ca pleaca pana a doua zi!
a doua zi dimineata, surpriza, tot acolo era, atat ca plecase alta masina de langa mine care avea loc sa iasa si reusesc sa ies si eu...la pranz cand m-am intors de la serviciu...alta femeie (tot "bronzata", zic iiiiu! astia s-au inmultit peste noapte) ma astepta sa parchez...vine langa masina si incepe sa tipe: "da ASTA la o parte!!!", eu: "asta, ce???"; ea: "masina ca esti pe locul nostru!!!", eu ma uit sub masina, pe langa masina apoi ii raspund :"pai nu scrie ca e locul vostru aici"...ea: "pai e locul nostru ca noi am avut garaj aici si ne-am chinuit sa caram ce a ramas din el", zic:"bine, inseamna ca era ilegal garajul si din cauza asta l-au daramat dar asta nu inseamna ca e locul vostru"...apoi s-a aprins si a ainceput sa dea din aripi sa tipe, sa ma injure si sa ma faca in toate felurile zicand ca nu stiu eu cine este ea si ca imi arata ea mie...eu i-am raspuns discret ducand degetul aratator la gura in semn sa vorbeasca mai incet apoi am intrat in scara, lasand-o acolo sa tipe ca o descreierata...dupa ce am ajuns in casa m-am calmat si m-am gandit ce rost are sa-mi pun mintea cu toti prostii si m-am dus sa mut masina in alta parte...ea era tot acolo...mut masina cobor si ma duc spre scara..."vezi daca faceai asa nu se ajungea aici, daca ai ceva carte, si vad ca esti baiat cu carte (dupa ce ma facuse in toate feluri posibile) nu se intampla asta"...eu am mai raspuns decat "esti multumita??? sa va fie loc de veci!!!" cam atat...din pacate asta e tara in care traim...si oamenii (daca ii pot numi oameni) sunt asa cum sunt (mai ales cei care-si trimit femeile la inaintare) stiti voi care!!!
ps: imi cer scuze daca v-am plictisit, dar chiar simteam nevoia sa ma descarc :(
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Maxy » 04 Iun 2009, 17:14

Romania, si eu patesc la fel cand ma duc pe la prietena parchez masina la dracu in praznic deoarece intr-o dimineata am gasit-o plina de flegme... ma rog am zis mersi ca a fost doar atat si nu altceva mai rau. I-as omora pe dobitocii astia cu domle e locul meu de parcare ca parchez aici de cand ma stiu. Mai bine ca ai mutat-o sa nu te trezesti cu ea lovita, zgariata mai stiu eu ce. In infectia asta de tara cu toti coloratii care se cred cei mai jmecheri nu ai ce face. Dar deh Romania si romanii...
I Felt The Difference
Avatar utilizator
Maxy
Gold Member
 
Mesaje: 610
Membru din: 23 Iun 2006, 14:22
Localitate: Capitala
Maşina: ex Ford Focus Titanium fl 2.0 TDCi 2008

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 04 Iun 2009, 17:41

eu unul sunt total dezgustat, mi-e sa nu gasesc masina zgariata sau cine stie ce surprize, sau, mai rau sa se ia cineva de sotia mea!!! atunci chiar nu as mai putea sa stau atat de calm...si nu vrea sa ma cobor la mintea lor...ms maxy pt sustinere, ma gandeam daca nu am gresit eu cu ceva...dar chiar nu am facut nimic gresit!!!
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde crisbeta » 12 Iun 2009, 11:17

Din pacate in contextul actual cel mai bine este sa te pazesti si sa eviti pe cat posibil. Eu zic ca ai procedat corect prin faptul ca ti-ai mutat masina.
FOCUS 2007 1.6L 100CP, moondust silver
Imagine
Obiective turistice : Dobrogea, Moldova de Nord
crisbeta
Ford Freak
 
Mesaje: 122
Membru din: 19 Feb 2008, 17:07
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus 2007, 1.6L, 100CP, moondust silver

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde aureg88 » 12 Iun 2009, 13:02

Poate te ajuta poza asta referitor la stopuri :D Eu am pus folie..si se vede destul de bine chiar si ziua :)
Fişiere ataşate
05062009(005)x.JPG
Avatar utilizator
aureg88
Incepator
 
Mesaje: 95
Membru din: 07 Iul 2008, 11:44
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus ST

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 12 Iun 2009, 16:21

ms aureg...te-ai chinuit ceva sa le pui?
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde aureg88 » 12 Iun 2009, 21:16

le-am pus la o firma specializata...deci nu m-am chinuit eu :D
Avatar utilizator
aureg88
Incepator
 
Mesaje: 95
Membru din: 07 Iul 2008, 11:44
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus ST

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 14 Iul 2009, 17:08

inca o data tarisoara in care traim isi arata coltii...dupa ce 1 an si jumatate am reusit sa pastrez masina aproape fara nicio imperfectiune, de cand m-am mutat inapoi in bucuresti au si inceput sa "rasara" urme de ciobanie si de prostie pe suprafata caroseriei...lucrez intr-un centru comercial de la periferia bucurestiului si am ajuns la performanta de a-mi gasi masina de 2 ori zgariata in decursul unei singure luni...prima oara pe bara din spate coltul din dreapta cand un inteligent sau inteligenta nu a calculat distanta dintre masina lui/ei si masina mea si si-a lasat vopseaua...apoi azi cand am iesit de la serviciu o frumusete de zgarietura pe portiera din dreapta (facuta cel mai probabil de un carut de cumparaturi)...portiera nu e indoita si s-a luat lacul...noroc ca sunt tanar ca alfel cred ca ma lasa inima...tocmai ce comentam mai zilele trecute pe un alt topic despre ciobania unora si modul in care-si fac dreptate, ma rog la mine nu e cazul, e vorba doar de prostia si nesimtirea romaneasca...voi reveni cu cateva poze un pic mai tarziu, poate ma ajutati sau sa-mi dati niste sfaturi in "rezolvarea" minunatiei de zgarietura
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde alexandrusavu » 14 Iul 2009, 21:19

Îți recomand să nu te enervezi prea tare și să te obișnuiești.

Dacă ești pasionat rău de mașina ta ia un creion corector(acolo unde se poate aplica) dacă nu fă ca mine, așteaptă până când "reperul" este saturat de zgârieturi și d-abia apoi mergi la service pt. chit+vopsea :)
Imagine
<photo-blog actualizat bianual>
Cars :
Ford Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi ~115cp, 275Nm [90cp, 215Nm stock]
Avatar utilizator
alexandrusavu
 
Mesaje: 4747
Membru din: 23 Aug 2007, 02:11
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi 90CP
VIN: WF05XXWPD57U35570

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde BogdanFSB » 14 Iul 2009, 21:53

nervi mi-am facut la greu...mai ales ca n-am bani de casco si chiar daca nu e masina perfecta eu tin foarte mult la ea
ps: astept sugetii de ameliorare... :P
Fişiere ataşate
DSC00438.JPG
Avatar utilizator
BogdanFSB
Moderator
 
Mesaje: 3640
Membru din: 23 Iun 2008, 14:29
Localitate: Bucuresti
Maşina: Renault Kadjar Intense EDC

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde adispan » 14 Iul 2009, 22:56

una simetrica pe cealanta portiera :D
adispan
 
Mesaje: 10602
Membru din: 06 Iul 2006, 20:35
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF2 2006 hatch 1.4i 80 CP
VIN: WF03XXGCD36M19528

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Cornel001 » 14 Iul 2009, 23:27

Obisnuieste-te.
Daca vrei ti-o arat pe a mea, poate te mai linistesti.
De ex, ultima data mi-au atins-o in parcare la supermarket. De obicei parcam unde era mai liber, chiar daca era mai departe. A tinut 100 de ori, a 101-a oara, nu. Poate de data aia n-am luat nici eu cea mai buna decizie cu privire la locul de parcare.
Exista un fel de "crema" de polisat, care in principiu mai ia din urme (se poate da cu o carpa moale), si cu mizeria de la noi aproape ca nici nu se mai vede.
Atata timp cat nu e ceva grav nici nu ma mai obosesc sa o fac pe casco. (in acest caz tre doar asigurat ca nu apare ca existenta pe contractele urmatoare, sa nu fie scoasa zona din asigurare, dar de obicei daca nu e ceva prea nasol/vizibil n-ar trebui sa fie o problema).
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Re: Focusu' meu 1.4

Mesajde Cornel001 » 16 Iul 2009, 14:56

Stiu ca asta trebuia sa scriu pe topicu meu, dar asa ca fapt divers ca tot vorbeam de asta :
azi am mai descoperit niste zgarieturi, pe capota, nu f adanci, dar... sunt. sunt vreo 3 asa in paralel, or fi de la o pisica. de asemenea, pe alta usa, aia care ramasese mai virgina, o alta urma, cineva n-a fost atent cand a umblat cu masina in parcare. d-aia cred ca bipaise alarma in plus la dezactivare. asta e romania, dar aud ca la italieni e si mai rau. in astfel de tari cea mai buna e o masina SH rezistenta la rugina.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Totul despre membri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login