Switch to full style
Prezentari cu masini, poze, biografii, liste
Răspunde

Focus. Ford Focus

08 Iun 2007, 18:18

Azi, o luna de cand ma bucur de ea. 1,6, benzina, 2001... sa ne "functioneze" mult si bine focile si restul fordurilor...extraordinare masini... bafta
Fişiere ataşate
resize2.jpg
(144.91 KiB) Descărcat de 1031 ori
resize1.jpg
(141.37 KiB) Descărcat de 1030 ori

08 Iun 2007, 18:24

Bun venit printre noi! Felicitari pentru frumusetea pe care ne-o arati! Evident ca toata lumea va cere, in cor, mai multe poze si detalii (Cornel001 te va intreba de consum :D). Te-am ochit ca esti din Bucuresti, asa ca pe 16 iei Focusu' de volan si te prezinti la Academia Militara pentru ca e musai. Pentru mai multe detalii, vezi topicul intalnirii din iunie la sectiunea Evenimente: http://clubford.ro/viewtopic.php?t=5829&start=40

Multa bafta!

08 Iun 2007, 18:29

welcome :D

08 Iun 2007, 18:57

Bine ai venit, frumoasa culoare

08 Iun 2007, 23:04

Frumoasa masina :) sa ai grija de ea..si schimbai gumele :) pe fata. :P se vede ca e pe benzina..scoate fum rau de la gume cand bagi picioru`n ea nu??

fum

08 Iun 2007, 23:14

merci frumos...de fum nu stiu ce sa zic fiindca nu-l prea vad- dar il miroas:P...

09 Iun 2007, 02:09

bine ati venit! Frumoasa masinuta.
Multe sutede k de km fara pb.

09 Iun 2007, 03:30

welcome si sa ai grija de masinuta ta :) sa n-ai incidente!!

15 Iun 2007, 02:10

masina si culoarea, super amandoua......s-o stapanesti sanatos si fara incidente.... :wink: cum se cheama culoarea ?

15 Iun 2007, 12:25

frumoasa , mai ales culoarea

culoare

15 Iun 2007, 19:15

merci mult!...culoarea cica s-ar chema "meteropolis blue"...la mine in talon scrie banalul albastru

15 Iun 2007, 19:21

am observat ca e moda ca berbecii de la rar sa nu mai scrie si nuanta la culoare
de exemplu in talonul vechi la matiz aveam culaorea: rosu super si acu e trecut doar rosu
daca o sa o vopseasca careva si nu sit enuantele o sa fie nasol

culori

15 Iun 2007, 19:31

Si eu am patit la fel cu super nova veche...aveam culoarea bej mahon(am aflat ulterior), dar in talon scria simplu maro... am avut nevoie sa vopsesc ceva la ea, si nu am prea stiut ce sa aleg. am avut insa mare noroc ca la super nova asta erea singura culoare mai ciudatica si o stiu mai toti mecanicii.am si un cielo de la firma crem sau argintiu, o culoare ciudata intre crem si argintiu, si ei ai trecut in talon galben, asta desi nu au nici o treaba culorile...

ftp

15 Iun 2007, 19:48

totusi...profit de ocazia aceasta, chiar daca sunt putin offtopic, sa va intreb de ce nu imi merge ftp-ul??? imi zice ca nu gaseste pagina:( si as vrea sa mai descarc cate ceva din el...aveti idee ce ar putea avea?:(

culoare

16 Iun 2007, 13:17

ete' k m-am inselat...mai devreme am aflat de la toxicristi k defapt culoarea este light sapphire blue

16 Iun 2007, 17:23

Culoarea 'adevarata' ar trebui sa fie scrisa in documentele masinii, cele care te intereseaza in principiu pe tine si pe dealer/producator.

Ce e scris in talon poa sa intereseze pe politai sau ala de la rar eventual, si astia poa sa nu stie toate codurile folosite de producatorii din lumea intreaga, si o sa se uite ca magaru la pictura cand o sa citeasca "aqua mumu". un "sapphire blue" ar putea sa le sugereze stiutorilor de engleza ca e vorba de un albastru, dar acu noi avem pretentii ca politaiu cu nr de clase cat are trenu sa stie engleza, nu le cerem cam mult ?

Hi,

20 Iun 2007, 23:21

Hi, urmeaza sa-mi vina un Focus TDCI 90 cp . Ma intereseaza daca suspensiile si directia sunt fiabile . Multumesc anticipat.

Re: Hi,

21 Iun 2007, 00:16

stognicolae scrie:Hi, urmeaza sa-mi vina un Focus TDCI 90 cp . Ma intereseaza daca suspensiile si directia sunt fiabile . Multumesc anticipat.


da sunt foarte fiabile
suspensai spate e independenta , dar nu polua topicul omului .
fa un altul in care o sa si prezinti masina cand apare si discuttam acolo tot ce vrei tu

Re: Hi,

21 Iun 2007, 02:19

stognicolae scrie:Hi, urmeaza sa-mi vina un Focus TDCI 90 cp . Ma intereseaza daca suspensiile si directia sunt fiabile . Multumesc anticipat.

Daca vrei impresii despre Focus TDCI 90cp, cauta pe la topicurile respective, citeste acolo impresii. Daca si apoi mai ai nedumeriri, incearca pe la sectiunea "Fcous" sau foloseste cu incredere functia SEARCH. Cand va veni masina, asteptam un topic la "Masinile membrilor" unde sa ne impartasesti mai multe impresii.

12 Iul 2007, 20:15

am ajuns si eu ford freak :))) la primul post ca ford freak, vreau sa intind putin coarda si sa intreb...cum imi pot schimba acest status :oops: la cine trebuie sa apelez? :oops: multumesc pentru atentie!!! multi km fara belele!!!

12 Iul 2007, 22:40

pai el se schimba la un anumit numar de posturi; daca vrei ceva special, cere-i unui admin (asgard sau maddogul sau zvony)

14 Iul 2007, 16:24

tzuckysor scrie:am ajuns si eu ford freak :))) la primul post ca ford freak, vreau sa intind putin coarda si sa intreb...cum imi pot schimba acest status :oops: la cine trebuie sa apelez? :oops: multumesc pentru atentie!!! multi km fara belele!!!


in primul rand, tre' sa apelezi LA TINE....la talentul, informatiile si experienta acumulate pe acest forum (si nu numai aici) si sa postezi in continuare.....aceasta actiune va duce iar, la un moment dat (250 posturi) la o noua schimbare de status, si tot asa....(la 500 si 1000 de posturi)....

inafara acestei variante de schimbare a statusului, eu nu te pot ajuta, tre' sa iei legatura cu moderatorii sau administratorii acestui forum... :)

Re: Focus. Ford Focus

13 Iul 2008, 14:03

am dat-o! am ramas numai cu lancerul! din cate am inteles noul proprietar este de curand membru clubford.

sa o stapaneasca sanatos!

Re: Focus. Ford Focus

27 Mar 2009, 19:02

tzuckysor,263389 scrie:am dat-o! am ramas numai cu lancerul! din cate am inteles noul proprietar este de curand membru clubford.

sa o stapaneasca sanatos!



Si eu am luat-o!

Multzam! :D
Răspunde