Accidente

Tabla indoita a portierei

Ai fost implicat intr-un accident si ai nevoie de un sfat?

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Tabla indoita a portierei

Mesajde GeorgeEscu » 28 Dec 2017, 23:01

Salutare tuturor. Sunt nou pe aici.
Conduc un ford focus 2. Va scriu in speranta de a primi cateva sfaturi. Acum cateva zile,pe cand ieseam din parcare, am avut 'norocul' de a ma atinge cu portiera dreapta -spate de vecinul parcat langa. Masina lui din fericire nu a avut nimic insa nu si a mea. Cateva zgarieturi (care probabil se rezolva cu un polish). Problema ar fi tabla deformata. Am vb cu un nene care se ocupa cu denturi dar mi a spus ca mici urme tot vor ramane(nu mi a inspirat prea multa incredere). Acum nu stiu ce sa fac, daca e nevoie sa apelez la tinichigerie si revopsire sau se poate rezolva si fara revopsire. Ideea e ca urmeaza sa ma mut in Anglia si va trebui sa vand aici masina ,iar pt asta as vrea sa rezolv problema. Atasez si poza sa va faceti o idee. Multumesc pt atentie
Fişiere ataşate
20171227_165036.jpg
GeorgeEscu
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Dec 2017, 22:21
Maşina: Ford

Înapoi la Accidente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login