Accidente

BUSITURA DIN PARCARE

Ai fost implicat intr-un accident si ai nevoie de un sfat?

Moderatori: KomandantuR, adicristea

BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 01 Dec 2008, 23:25

mi'am gasit in seara asta masina lovita in parcare . pfai ce nervi am...
las ca mine iau la control toate masinile din parcare sa vad daca nu o fost cumva dragi mei vecini, k le dau foc..

valentin cambrea a scris:
Regret,calmeaza-te,nu rezolvi nimic cu violenta.Are casco?E rau?


pai trebe schimbata bara, aripa, faru si ceata. da am gasit pana la urma cine mi'o lovit masina, i'am lasa bilet si astept sa ma sune!

valentin cambrea a scris:
Ai rezolvat?...Daca da,cum?


am vorbita cu tipa azi dimineata, m'amintalnit cu ea o recunoscut tot.
dupamasa ma suna sotuso si imi spune ca nu ea o fost ca o sa puna sa faca cercetari..
si i'am spus ca maine merg la politie si il dau in gat si am rezolvat problema.
el imi spune sa ne intelegem frumos, da nu recunoaste ca sotiesa m'o lovit si pe ea nu mi'o da la telefon.
eu maine dimineata merg la politie si declar ca o parasit locul faptei si o las fara carnet!! tot el ii cu gura mare si ma ia pe sus. merg maine la politie si rezolv tot.
mai vb maine!! in rest numai bine!!
imi cer scuze de felu cum vb si cum scriu am multe pe cap si am si o gramada d nervi cu busitura asta!!

V'am pus si voua ce am patit pentru ca ii un eveniment neplacut mai ales acuma cand vreau sa vand masina! :((
totusi ma bucur ca macar stiu cine mi'a lovit masina!!
salutare la toata lumea ;)
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Kling Zoltan » 02 Dec 2008, 09:57

Îmi pare rău! Știu ce simți! :(( Dar totuși e bine că știi cine a fost!

Se vede și pe mașina lor bușitura? Dacă da, fă niște poze,și nu te lăsa! ;)

Baftă!-și să ne ții la curent cum sa rezolvat.
Kling Z.-Ford Fusion Comfort 1.6(benzinar) -Arad
Avatar utilizator
Kling Zoltan
Incepator
 
Mesaje: 59
Membru din: 04 Mai 2008, 20:19
Localitate: ARAD
Maşina: Ford Fusion 1.6 Comfort 100 Cp

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 02 Dec 2008, 10:24

salutare. azi dimineata am fost la politie. am rezolvat mi'o dat tipa RCA'u. dupa juma d ora ma suna sotuso si ma ia pe sus ca is un nesimtit, cum imi permit sa imi fac masina pe asigurarea lor, si o inceput sa ma ameninte si o zis ca face reclamatie la politie si la firma d asigurari sa nu imi faca masina. i'am spus sa ma lase in pace si am inchis telefonu. nu mai pot d nervi le dau foc la masina!! bah ce nesimtit dupa ce sa sotiasa recunoaste ca m'o lovit si cica are si 2 martori ca m'o lovit vine dobitocu ala si face gura!!! il gasesc in parcare ii rup capu.

in fine o sa incerc sa ma calmez si sper sa nu am probleme cu masina!!! pareri sfaturi.
P.S. rca ii de la ASIBAN se rezolva repede?
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde iuliharabagiu » 02 Dec 2008, 11:58

da da...ai grija...numa sa nu iti ia masina la varfu cheii de la usa....ca asa`s vecinii.....nu au curaj sa vorbeasca fata in fata...mare grija;) succes :D
Avatar utilizator
iuliharabagiu
Incepator
 
Mesaje: 5
Membru din: 02 Dec 2008, 11:40
Localitate: Fagaras
Maşina: Ford Fusion Comfort 1.6 TDCI 90 hp, 2005

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde danim » 02 Dec 2008, 12:05

Razvychi,333883 scrie:P.S. rca ii de la ASIBAN se rezolva repede?

In principiu doar trebuie sa-i "stimulezi" nitel cu telefoanele. Atentie la constatare si ar fi fost bune poze dupa masina vinovata!!
New Puma 2021 future owner
Be as young as your heart is. And don`t be afraid show it.
Avatar utilizator
danim
 
Mesaje: 457
Membru din: 25 Oct 2007, 14:55
Localitate: Bucuresti, Drumul Taberei
Maşina: New Ford Puma Titanium, MHEV, 125 bhp, blazer blue

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 02 Dec 2008, 14:27

gata am fost si am rezolvat. mi'am facut dosar de daune la allianz unde am casco si stiu ca ma rezolva repede. asa ca allianzu sa se bata cu asiban. nu mai am nici o grija decat sa imi fac masina bine!! akuma caut un service unde sa imi fac masina cat mai repede.
va multumesc pt sfaturi!! ;)
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde luckyvalentino » 08 Dec 2008, 12:16

Razvychi,334006 scrie:gata am fost si am rezolvat.

Poze????...si sa ne tii la curent.Bafta!
FUSION TONIC,1.4TDCI2007 ZALUDA
Avatar utilizator
luckyvalentino
Gold Member
 
Mesaje: 711
Membru din: 29 Noi 2007, 18:04
Localitate: Bucuresti

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde catser » 08 Dec 2008, 12:25

pana la urma de ce ai facut pe asigurarea ta, si nu pe a vinovatului ?....n-o sa mai beneficiezi de reducere cand o sa reinnoiesti polita de asig casco...!
Fiecare popor are conducatorii pe care-i merita.
Avatar utilizator
catser
Gold Member
 
Mesaje: 851
Membru din: 04 Mai 2007, 10:33
Localitate: Pitesti
Maşina: Ford Fiesta Comfort 2007 1.25i 75CP Tango

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 12:35

pun pozele..nu se vede foarte bine era noapte!!
akuma astept sa ma sune cei de la service sa stiu daca o venit piesele ca sa pot sa bag masina la reparat
101_0099r.jpg
101_0100r.jpg
101_0101r.jpg
101_0102r.jpg
101_0103r.jpg
101_0104r.jpg
101_0107r.jpg
101_0109r.jpg
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 12:36

catser,336161 scrie:pana la urma de ce ai facut pe asigurarea ta, si nu pe a vinovatului ?....n-o sa mai beneficiezi de reducere cand o sa reinnoiesti polita de asig casco...!



dc... pt ca imi dau banii mult mai repede si nu am de umblat pe drumuri ca sa recuperez bani de la rca asiban sau de la alti destepti. asa stiu ca allianz isi recupereaza banii de pe rca si eu nu am nimic de platit in plus.
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Mircea Maximg » 08 Dec 2008, 12:38

catser,336161 scrie:...n-o sa mai beneficiezi de reducere cand o sa reinnoiesti polita de asig casco...!
Asta cu beneficierea sau nu de reducere in functie de evenimente , este cu dus intors ...Eu am avut masina lovita ,in vara ,din cauza drumului , cu constatarea de la politie , CLARA , ca drumul a fost de vina , mai precis starea carosabilului . N-am fost amendat , nu s-a pomenit de vesnica < neadaptare a vitezei ....> deci nu am fost vinovat ! In mod normal nu trebuia sa fiu afectat la casco dar cu toate acestea au tinut cont de eveniment , asa ca , pa reducere ! :(
Drumuri bune la toata lumea !
Avatar utilizator
Mircea Maximg
Member
 
Mesaje: 402
Membru din: 13 Iun 2008, 20:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 1 2003 / Mondeo 3 2006

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 12:49

sincer nu ma intereseaza!! bine ca am casco si pot sa dorm noaptea!!
azi vara m'am trezit iar intr'o dimineata imi era smulsa grila fata din bara si o dunga pe toata bara fata :-O :-t ...am ramas uimit cum dracu o putut sa o scoata. am pus la loc bara si cand am avut accident am schimbat'o
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Mircea Maximg » 08 Dec 2008, 12:51

Razvychi,336183 scrie:sincer nu ma intereseaza!! bine ca am casco si pot sa dorm noaptea!!
Problema nu este de cit platesti , mai mult sau mai putin ...ci de principiu !
Drumuri bune la toata lumea !
Avatar utilizator
Mircea Maximg
Member
 
Mesaje: 402
Membru din: 13 Iun 2008, 20:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 1 2003 / Mondeo 3 2006

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 12:56

Mircea Maximg,336185 scrie:
Razvychi,336183 scrie:sincer nu ma intereseaza!! bine ca am casco si pot sa dorm noaptea!!
Problema nu este de cit platesti , mai mult sau mai putin ...ci de principiu !


da asa'i. da nu stiu cum as reusi sa imi tin masina intacta. bine eu din toate accidentele care le'am avut nu am iesit vinovat niciodata:-|
...da ba mi'am gasit masina lovita ba alti destepti intorc pe drumuri europene fara sa se asigure...si altii trebe sa ii fereasca sau sa intre in cap d pot daca se poate ca sa intoarca ei..
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Mircea Maximg » 08 Dec 2008, 13:13

Razvychi,336189 scrie:|
...da ba mi'am gasit masina lovita ba alti destepti intorc pe drumuri europene fara sa se asigure...si altii trebe sa ii fereasca sau sa intre in cap d pot daca se poate ca sa intoarca ei..
Pentru inconstientii din trafic ...da ! ar trebui deschis un topic nou si dat un link celor de la rutiera . Am auzit ca si la Cluj se dau lupte mari in trafic dar daca vrei sa vezi nebuneala si paranoia maxima ...Bucurestiul este locul tuturor posibilitatilor ! In Bucuresti daca circuli fara casco si pastile de inima inseamna ca esti tare ! ;)
Drumuri bune la toata lumea !
Avatar utilizator
Mircea Maximg
Member
 
Mesaje: 402
Membru din: 13 Iun 2008, 20:46
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 1 2003 / Mondeo 3 2006

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde MIHAI770 » 08 Dec 2008, 13:50

lasa dom'le ca la topicul "ce tre sa facem cand ne opreste Politia" viewtopic.php?p=335959#p335959 sunt niste help-eri care ne tot invata cum sa ocolim amenzile, cum sa le contestam, cum sa nu platim daca gresim...cum sa ne doara pe undeva de Politie si de alte organe...
Asa ca...nu va mai mirati ca exista pe strazi tot felul de citez "destepti"...sunt invatati tot de colegi de-ai nostrii...
Caut pentru Fiesta 2001: http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?f=131&t=98585
Fordu'i Ford! :)
Avatar utilizator
MIHAI770
Member
 
Mesaje: 408
Membru din: 06 Sep 2008, 12:48
Maşina: Fiesta 2001, 60cp, 3 usi, detango
VIN: Foooofiiiiiiiiiii

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 13:54

Mircea Maximg,336196 scrie:
Razvychi,336189 scrie:|
...da ba mi'am gasit masina lovita ba alti destepti intorc pe drumuri europene fara sa se asigure...si altii trebe sa ii fereasca sau sa intre in cap d pot daca se poate ca sa intoarca ei..
Pentru inconstientii din trafic ...da ! ar trebui deschis un topic nou si dat un link celor de la rutiera . Am auzit ca si la Cluj se dau lupte mari in trafic dar daca vrei sa vezi nebuneala si paranoia maxima ...Bucurestiul este locul tuturor posibilitatilor ! In Bucuresti daca circuli fara casco si pastile de inima inseamna ca esti tare ! ;)



stai linistit am fost cu masina pe acolo de 4 ori si imi place..adica imi place si mie sa ma bag, dar in Bucuresti ii nebunie. in orice caz nu am patit nimic pe acolo.
P.S. is ffff multi inconstienti. de exemplu azi ies din sensu giratoriu si imi pastrez banda da un destept cu outback trece de pe o banda pe alta fara sa semanlizeze si inca imi face gura ca de ce ma bag :| ...no m'ai dale minte la stimatii nostri 'DOBITOCI SI CRETINI' care nu stiu sa conduca
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Maxy » 08 Dec 2008, 14:02

Razvychi,333883 scrie:salutare. azi dimineata am fost la politie. am rezolvat mi'o dat tipa RCA'u. dupa juma d ora ma suna sotuso si ma ia pe sus ca is un nesimtit, cum imi permit sa imi fac masina pe asigurarea lor, si o inceput sa ma ameninte si o zis ca face reclamatie la politie si la firma d asigurari sa nu imi faca masina. i'am spus sa ma lase in pace si am inchis telefonu. nu mai pot d nervi le dau foc la masina!! bah ce nesimtit dupa ce sa sotiasa recunoaste ca m'o lovit si cica are si 2 martori ca m'o lovit vine dobitocu ala si face gura!!! il gasesc in parcare ii rup capu.

in fine o sa incerc sa ma calmez si sper sa nu am probleme cu masina!!! pareri sfaturi.
P.S. rca ii de la ASIBAN se rezolva repede?



Ee pentru genul asta de oameni eu de regula imi pierd rabdarea rau de tot, mai bine ii dai foc lui decat masinii.
I Felt The Difference
Avatar utilizator
Maxy
Gold Member
 
Mesaje: 610
Membru din: 23 Iun 2006, 14:22
Localitate: Capitala
Maşina: ex Ford Focus Titanium fl 2.0 TDCi 2008

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 08 Dec 2008, 14:03

MIHAI770,336230 scrie:lasa dom'le ca la topicul "ce tre sa facem cand ne opreste Politia" viewtopic.php?p=335959#p335959 sunt niste help-eri care ne tot invata cum sa ocolim amenzile, cum sa le contestam, cum sa nu platim daca gresim...cum sa ne doara pe undeva de Politie si de alte organe...
Asa ca...nu va mai mirati ca exista pe strazi tot felul de citez "destepti"...sunt invatati tot de colegi de-ai nostrii...



eu nu am nimic cu politia rutiera, dar de multeori dau si eu dovada de prostie, iar acei 'destepti' is multi..nu zic si eu gresec uneori da nu sa fac prostii, sa intorc inconstient, depasiri in curbe, trecerea de pe o banda pe alta fara semnalizare...
hmm..cred ca ii putin offtopic :D ..imi cer scuze.
da totusi eu nu inteleg cum sa lovesti o masina in parcare 'CINE BIP BIP LE'O MAI DAT CARNETU?' ..mi'o lovit masina..mai bine zis o impins'o frate de mi'o indoit aripa, ca si handicapatu ala de politist imi zice ca nu are cum sa imi indoaie aripa. si ii explic clar inteleg ca akuma 2 ani ai iesit de pe bancile academiei, dar totusi uita;te si gandeste si tu putin. mi'o impins bara din fata de o crapat'o si mi'o deformat aripa si o deplasat'o!!! pana la urma o inteles.

Ee pentru genul asta de oameni eu de regula imi pierd rabdarea rau de tot, mai bine ii dai foc lui decat masinii.[/quote]


stai linistit!! ca daca se leaga de mine in parcare o cam pus'o :D isi vede si golfu si touaregu ca niste bile d foc. :)) glumesc. daca am probleme este politie..dupa care trecem la fapte 8-}
Ultima oară modificat de DGAlexandru pe 08 Dec 2008, 14:38, modificat 1 dată în total.
Motiv: Comasat 2 posturi consecutive, scrise la mai putin de 10 min. Pe viitor, te rog sa folosesti butonul "Modifica" daca il vezi(si ar trebui, timp de 10 min de la crearea unui post nou).
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde luckyvalentino » 08 Dec 2008, 18:13

Razvychi,336168 scrie:pun pozele..nu se vede foarte bine era noapte!!

Nu e rau,cel putin asa se vede in poze,s-o rezollvi repede si bine,ca n-ai terminat de tunat la ea/el(Fusion).Bafta!
FUSION TONIC,1.4TDCI2007 ZALUDA
Avatar utilizator
luckyvalentino
Gold Member
 
Mesaje: 711
Membru din: 29 Noi 2007, 18:04
Localitate: Bucuresti

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde bil » 08 Dec 2008, 18:36

Apropos de lovituri in parcare...si traficul din Bucuresti.
Azi pe la ora 15 pe Bd Muncii, un camion cu nr de Alba (mergeam in spatele lui si am observat ca trece cam aproape de masinile parcare pe dreapta).... a lovit un papuc in spate de l-a urcat pe bordura.....dupa care la 50m a vrut sa opreasca pt a constata pagubele....a oprit langa un Clio de i-a rupt oglinda si zgariat aripa fata :))))))
M-am uitat la sofer...era unul la cca 30-35 de ani.... nu pot sa imi dau seama ce dreaq avea ...ca beat nu parea a fi.
Ford Sierra
Avatar utilizator
bil
1nsane Member
 
Mesaje: 2124
Membru din: 23 Sep 2005, 22:08
Localitate: Bucuresti

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde fixxer » 09 Dec 2008, 15:37

Razvychi,333883 scrie:salutare. azi dimineata am fost la politie. am rezolvat mi'o dat tipa RCA'u. dupa juma d ora ma suna sotuso si ma ia pe sus ca is un nesimtit, cum imi permit sa imi fac masina pe asigurarea lor, si o inceput sa ma ameninte si o zis ca face reclamatie la politie si la firma d asigurari sa nu imi faca masina. i'am spus sa ma lase in pace si am inchis telefonu. nu mai pot d nervi le dau foc la masina!! bah ce nesimtit dupa ce sa sotiasa recunoaste ca m'o lovit si cica are si 2 martori ca m'o lovit vine dobitocu ala si face gura!!! il gasesc in parcare ii rup capu.

in fine o sa incerc sa ma calmez si sper sa nu am probleme cu masina!!! pareri sfaturi.
P.S. rca ii de la ASIBAN se rezolva repede?


Eu nu pot sa inteleg cum ai acceptat sa-ti faci masina pe casco-ul tau, sa nu beneficiezi de reducere pentru anul urmator.
Dobitocul (culmea nesimtirii sa mor eu) face gura ca nu vrea sa-ti repari tu pe asigurarea lor, pentru ca (sper sa nu gresesc) si RCA-ul se va plati in functie de istoricul soferului. Nu ai provocat nici un accident => asigurare RCA ieftina; esti un dobitoc care nu stie sa mearga nici pe bicicleta (Aka probabil cretina de nevasta-sa care fuge de la locul accidentului in loc sa lase in parbriz un nr de tel - eu in locul tau ma duceam direct la politie si o bagam pe cretina in kkt ca a parasit locul accidentului) platesti scump.
Daca o sa le toleram impertinentilor astora toate magariile nu o sa schimbam nimic si o sa ne trezim ca avem masini busite, zgariate, vandalizate si nimeni nu stie si nu a vazut nimic. FMM de dobitoci !
Chiar daca asteptam mai mult sa-mi repare masina, de ce sa platesc din cauza unei proaste cateva zeci, sute de euro in plus anul urmator ?!?!
Nu-i tolerati fratilor pe nesimtiti !!!

LE : nu am citat paragrful corespunzator, da` ma rog...
fixxer
 

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 09 Dec 2008, 15:53

fixxer am facut pe casco meu ca sa imi plateasca mai rpd si sa nu am probleme. oricum casco isi recupereaza banii de la rca, asa ca nu are de ce sa imi mareasca casco'u, teoretic.
stai linistit ca o lovito si pe ea in parcare cineva si nu stie cine ;) toate se intorc. in fine nu am vrut sa ma cert cu bou ala de taran cu bani care crede ca poatre face orice!!
oricum daca il prind nu imi scapa stai linistit.
oricum m'am saturat de toti acesti 'destepti'
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde fixxer » 09 Dec 2008, 16:15

E revoltator sa auzi asemenea cazuri. Tot cel care greseste e cu gura mare...
Asta e, traim in Romania, unde sansa de a da de un nesimtit e de 90%.
Bine ca ai rezolvat-o...
Macar i-au dat amenda proastei aleia ? (sa curga sange :)) )
fixxer
 

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 09 Dec 2008, 16:22

da i'o dat amenda :)) sa vezi cum se ruga proasta sa nu ii de amenda si puncte ca asta ii serviciu ei sa se plimbe cu masina. da la care politistu i'o spus ca nu se poate. eu am vrut sa rezolv frumos fara politie si alte magarii. da cand am vazut ca incepe sotuso sa faca gura mare am si mers dimineatza la politie si ghici cine o trezeste pe doamna. agentu sunand de pe telefonu meu si spunandu'i ca daca nu vine la politie ii face dosar =)) . oricum o meritat proasta dupa ce mi'o facut!!
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde fixxer » 09 Dec 2008, 16:37

Doamne...mai e si de "profesie" soferita...
A avut bulan ca ai fost si tu finut si politistul si ati chemat-o la sectie, ca altfel o cam imbulina...
Nu sunt cinic, doar sunt revoltat pe genul acesta de persoane si in opinia mea asta merita dosar penal pentru nesimtire.
Bine ca a iesit ok pentru tine pana la urma. Masina e gata ?
fixxer
 

Re: BUSITURA DIN PARCARE

Mesajde Razvychi » 09 Dec 2008, 16:43

am zis sa ma port frumos ca nu am nimic d pierdut da vad ca lumea ii tare nesimtita dupa ce ca ii devina!!
inca astept piesele poate saptamana viitoare ii gata.
Avatar utilizator
Razvychi
Gold Member
 
Mesaje: 782
Membru din: 12 Aug 2008, 23:09
Localitate: Cluj-N
Maşina: ford fusion 2007 1.4tdci 68


Înapoi la Accidente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login