Switch to full style
Noutăţi din lumea automobilistică
Răspunde

SIAMB 2012

30 Ian 2012, 14:19

detalii aici: http://www.wall-street.ro/articol/Auto/ ... ional.html

Re: SIAMB 2012

31 Ian 2012, 11:58

Nu e cam mic spatiul ala de 4 000mp? SIAB'ul din 2007 a avut 50 000mp, de ex
La cati vizitatori asteapta ei, sigur s'ar calca in picioare mai ceva ca la SIAB ...

Re: SIAMB 2012

31 Ian 2012, 13:19

Pare un partz de sinsila in mijlocul unui uragan... mi-e dor de SIAB. Ultimul SIAB decent pe care l-am vazut a fost ala din 2005 cu demonstratii facute de Titi Aur, teren de offroad unde puteai testa gipane etc

Re: SIAMB 2012

07 Apr 2012, 01:21

A fost un cacat, mega teapa. Doar cateva marci, si alea cu modele putine - erau cam masinile de tesdrive aduse de la reprezentante, spalate la misto, cu jeg pe cauciucuri, jeg pe manere, in bena etc. Motociclete doar 2 marci, triumph si ducati. Toate inghesuite una-intralta, in 3 corturi obosite. Mai erau cateva standuri cu navigatii, odorizante, tobe si produse pentru spalatori.

Jena maxima- intrarea in parcare era pe partea opusa intrarii in expozitie (din parcare trebuia sa ocolesti tot cortul). Iesirea era intr-un spatiu care nu comunica cu parcarea, trebuia sa sari gardul sau sa revi in cortul cu intrarea si sa reiei ocolul. Culmea tupeului- parcarea 25 lei ora.

Cine zice ca i-a placut, sa ma scuze, dar sa mai iasa putin prin lume putin ca habar n-are ce e aia o expozitie.

Re: SIAMB 2012

07 Apr 2012, 09:24

Era de asteptat. A mai fost anii trecuti in aceiasi formula Tiriac Auto Show sau cum se numea. La fel ... jenibil si preturi mari. :) E haios totusi ca si-au permis sa ii dea acest nume evenimentului.

Re: SIAMB 2012

07 Apr 2012, 12:28

Si eu care ma gandeam ca am pierdut intr'adevar ceva, ca zilele trecute am stat prin Buc, dar abia cand am ajuns acasa am auzit ca era salonul ...

Re: SIAMB 2012

12 Apr 2012, 19:08

da, ai piedut ceva: sambata a fost concert andreea balan. a facut un show destul de bun. in plus avea 4 dansatoareeeee ......
cat priveste siamb sau concursul de drifting, o porcarie enorma.
Răspunde