Masini, moto, chei sau alte obiecte pierdute, furate sau gasite
Răspunde

CHEIE REZERVA FORD

18 Dec 2010, 15:55

Daca este printre voi un posesor de Ford (eventual C-max) care a cumparat masina nu mai tarziu de 3 luni in urma si i-a fost data o cheie de rezerva pe care nu a probat-o si care nu se potriveste la masina lui rog sa ma contacteze. Cel care mi-a vandut-o a avut un lot si a incurcat cheile de rezerva intre ele. Eu am probat si cheia de rezerva si nu este de la masina mea, probabil cineva a luat cheia mea de rezerva si viceversa numai ca,cu siguranta nu a probat rezerva cand a cumparat. Masina a fost importata de o firma din bucuresti care le aduce din franta.

Re: CHEIE REZERVA FORD

19 Dec 2010, 09:56

Trebuie sa il convingi pe vanzator sa contacteze clientii care au cumparat masini din acel lot. Daca nu, OPC poate.

Re: CHEIE REZERVA FORD

17 Feb 2011, 22:05

Nicio sansa cu OPC, MMC, BLC, ACM, etc,etc... Traim in romania si ca sa te iei la tranta cu samsarii care aduc masini chiar si prin intermediul OPC nu ai nicio sansa... Oamenii or sa spuna ca mi-au dat cheie, cum dovedesc eu contrariul?

Re: CHEIE REZERVA FORD

13 Iul 2011, 15:09

eu am luat un c-max de la un samsar ce avea cheie rezerva gresita...doar ca era in mamaia nu in bucuresti si cheia a ramas la el ca am probat-o pe loc...
Răspunde