Re: EUROVISION 2009
Foarte tare a fost corul armatei rosii din semifinala de marti, cu tobosarii aia sincronizati si intorsi cu cheita, si cu TATU!
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get." F.G.
-

mircea george - 1nsane Member
- Mesaje: 1283
- Membru din: 12 Dec 2006, 18:31
- Localitate: Bucuresti


.
. De fiecare data cand m-am uitat eu, noi am facut schimb de "amabilitati" cu Moldova. C-asa-i in tenis! 
