ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !
04 Iun 2010, 10:12
Nene
Cornel,sii..cumm..ai injurat domnee blonda,ce i-ai zis

?...luaoas in car de blonda

...car =masina evident
04 Iun 2010, 19:00
Acu' asta nu-i nimic.
Intr-o zi cu soare, plec de la semafor, si ma chinui, buey fratilor, in spatele unei masini, de numa' numa'. Când sa schimb banda hop si cel din fata pe mijlocul soselei, si alte cele, plus ca se târâia cu 30 la ora.
In fine, dupa 3 minute de chin, la o intersctie eu trebuia sa fac stânga si masina face la dreapta. Hopa, si vad o gagica la volan. Acu' nevasta-mea, care era copilot, fierbea de draci. Si da drumu' nevasta-mea la celebra cugetare: "pi..a proasta".
Mai frumos a fost ca nevasta-mea vorbea la telefon cu un prieten de-al nostru când a dat drumul la maxima filozofica. Ce sa va zic, a fost de tot haiul.
16 Iun 2010, 09:42
Nu ca vreau sa ma laud, dar nu sunt vreo bomba la volan...si nici blonda (sa ma scuze respectivele)...
Da' ce aveti mama cu femeile si condusul... am "complimentat" si eu destui barbati la fel de picati in cap ca si femeile despre care ati povestit voi...
Eu cred ca nu e vorba de sex si de atentie...si tre sa ai si ceva in sange ca sa-ti mearga bine picioarele pe pedale, mainile pe volan si "complimentele pe geam"
16 Iun 2010, 11:01
$1 scrie:$2..si tre sa ai si ceva in sange ca sa-ti mearga bine picioarele pe pedale, mainile pe volan si "complimentele pe geam"

Nu trebuie sa ia nimic in sange, trebuie sa-l ai in alt loc...
Si va rog sa va revizuiti semnatura dvs. Aceasta se poate intinde pe maxim 6 linii. Maxim am spus!
16 Iun 2010, 12:06
Aseara veneam de la serviciu pe drumul obisnuit, ajung in intersectia lui Vasile Lascar cu Dacia (la piata Gemenii) cu gand sa fac stanga spre Calea Mosilor. Acolo nu functioneaza semaforul de ceva vreme (salutari fierbinti la Primarie) drept pentru care intreaga intersectie e in permanenta aglomerata. In plus, mai sunt si niste gropane cinstite, asa, de nu poti merge decat extrem de incet.
Ma asigur eu temeinic, trec de primul sens si astept cu drag sa imi dea prioritate un coleg de suferinta in trafic. Ghinion, au trecut incet-incet prin fata mea 8 (opt) masini, cu exceptia unui metrosexual din ala intr-un infinity toate erau femei. Nici a noua nu ma lasa si se uita preocupata la botul masinii doar ca nu am mai rezistat si i-am luat fata birjareste. Mit confirmat: femeile nu te "lasa" in trafic.
16 Iun 2010, 12:08
Aici pot afirma ca in ultimul timp TOCMAI femeile ma lasa sa intru in coloane.
16 Iun 2010, 12:15
Barbatii bine nu se pun.
16 Iun 2010, 12:27
eu las numai forduri sa intre in coloana

asa... din simpatie fata de marca sau poate ca e membru clubford.
bine, mai las din cand in cand si pe altii.
dar hai sa fim seriosi, cati barbati lasa femeile sa intre in coloana?
intotdeauna evit sa blochez iesirile/intrarile de pe stradute. incerc sa le las loc liber sa poata iesi/intra cu masina.
ar trebui sa facem noi fetele, un topic : cum se naste misandria sau mitocania la volan.
si sa vezi atunci... pe putin 100 de pagini pe zi
16 Iun 2010, 12:40
Eu le las intotdeauna sa intre in coloana. Mai bine sa le stiu in fata mea decat in spate.
16 Iun 2010, 12:47
Mare vorba ai spus, Komandante...
16 Iun 2010, 15:20
nu stiu daca am mai scris pe aici dar de cand merg cu scuerul am observat ca oglinda dreapta este foarte facultativa pentru multe domnisoare si doamne la volan...
16 Iun 2010, 15:50
chefdejoaca, ai dreptate...poate k ar trebui sa le povestim si noi cum sta treaba...

toti barbatii vorbesc de park stiu ei k primul mare sofer a fost barbat... sau asa a fost?
Ultima oară modificat de
Alen pe 16 Iun 2010, 19:19, modificat de 2 ori în total.
Motiv: te rog renunta la litera "k" - multumesc
16 Iun 2010, 19:17
@chefdejoaca@ira - aveti
aici un topic in care va puteti exprima opiniile despre barbatii aflati la volan
nu va sfiiti, folositi-l
16 Iun 2010, 23:13
Parcare cu o fiesta in Romania

, poate e membru club ford
http://www.220.ro/faze-tari/Cand-Nu-Mai ... b5KDk6MzJ/
16 Iun 2010, 23:23
Apropo de blonde: dupa ce postezi ai macar 10 minute in care ai disponibil butonul de edit...
16 Iun 2010, 23:27
Stiu dar vroiam sa va fac sa radeti de doua ori

Ce ziceti de parcarea asata?
http://www.220.ro/video/faze-tari/O-Par ... CWumfK7Pr/
Ultima oară modificat de
SNLEMANUEL pe 16 Iun 2010, 23:41, modificat de 2 ori în total.
19 Iun 2010, 09:41
$1 scrie:$2ar hai sa fim seriosi, cati barbati lasa femeile sa intre in coloana?
Eu las îi las pe toți participanții la trafic să "se bage". Chiar și pe aceia care conduc cu pieptul lipit de volan.
05 Iul 2010, 21:36
Mda, ca tot dadeai Ira vina pe cel care indraznise sa se opreasca in fata ta la trecere, in loc sa conduci preventiv.
Seara asta am fost pocnit de o duba cu nr de bg in spate in ce asteptam in curba in intersectie la trecere.... el a spus ca la randul lui a fost lovit de o dacie condusa de... o femeie, care l-ar fi apostrofat "nu te uiti pe unde mergi" si apoi a tulit-o. Iar el nu i-a luat numarul. Eu nu am vazut faza din spatele lui ca eram prea ocupat sa-mi vad avariile (se pare ca doar bara din fericire) si sa-i iau nr de inmatriculare in caz de ceva si apoi sa mutam masinile mai in fata ca sa nu blocam traficul. Totusi tind sa-l cred comparand faptul ca ambii eram pe loc si distanta destul de mica intre noi, cu impulsul loviturii, initial am crezut ca a accelerat f tare brusc ca si cum a facut-o special sau ca a scapat-o brusc din viteza, turata. In plus mi se pare cunoscuta replica aia de mai sus la femei. Si mi-a aratat si bara lui din spate colt desprinsa partial.
05 Iul 2010, 21:38
salut toate damele de pe acest site si le sfatuiesc sa incerce o noua prajitura ....

...e periculos doamnelor pe strazi
06 Iul 2010, 07:53
cornel, tata, imi pare rau ca ti s-a intamplat tocmai tie...ce pot sa zic....mai sunt si din natia porcinelor pe sosele (de ambele sexe). Eu ajung la concluza ca nu e vorba ca femeile conduc mai prost si barbatii mai bine sau invers. Sunt oameni si oameni...
06 Iul 2010, 08:15
Da, dar oamenii alea sunt mai multe decat oamenii aia.
06 Iul 2010, 08:59
Eu le stiu in trafic de la spate ... inainte de vedea soferita ..oare sa fie o calitate

))
06 Iul 2010, 15:26
Calitatea de a sesiza defectele...
06 Iul 2010, 22:34
buna , buna asta

))))))
25 Iul 2010, 08:07
Si, ca sa fie tacamul complet, acolo unde a parcat initial este trotuar.
Scarile acelea sunt puse acolo cu un scop: pentru accesul PIETONILOR in parcul amenajat pe marginea raului Bega (de aceea este coboarare). Ea a parcat pe trotuar, in zona rezervata accesului pietonilor. Cred ca s-a speriat si mai tare ca masina se indrepta catre apa.
06 Aug 2010, 15:31
Pentru ca tot e vorba despre femei, tot una din ele a patit-o tot cu un Matiz si tot intr-un TAB. Probabil ca si TAB-ul asta avea tehnologie stealth.
Iata:
http://www.replicaonline.ro/un_tab_a_in ... 35366.htmlsau:
http://www.hotnews.ro/stiri-ultima_ora- ... rmatei.htm
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.