Discutii libere/forum

Detailing Bucuresti

ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !

Moderator: Automatistul

Detailing Bucuresti

Mesajde alexmar » 08 Apr 2020, 18:54

Salutare colegi si iubitori de FORD,

A fost cineva la ateliere de detailing din Bucuresti si din zona,ce operatiuni ati facut la ei? Puteti sa faceti cateva recomandari ? Se merita sa o duc intr-un astfel de atelier daca masina este noua sau doar imi iau baietii banii si nu ii fac mare lucru? Voi cum va ingrijiti masinile?
alexmar
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 30 Mar 2020, 19:29
Maşina: Ford

Re: Detailing Bucuresti

Mesajde focusalex48 » 11 Mai 2020, 15:54

Noroc, eu am fost cu al meu focus la High class detailing. Gasesti multe informatii la ei pe site cat si la telefon, masina a iesit foarte bine la interior, chiar mai bine de cat era cand am luat-o, ea avand 2 ani jumatate vechime la momentul la care am cumparat-o. intra pe www.highclassdetailing.ro si vezi acolo daca gasesti ce iti trebuie. Bafta
focusalex48
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 22 Apr 2020, 16:02
Maşina: Ford

Re: Detailing Bucuresti

Mesajde alexmar » 15 Ian 2021, 23:31

Am reusit sa ajung pana la urma la ei la garaj. Profesionisti pe toata perioada procesului. Masina era noua din reprezentanta, dar abia cand a iesit de la ei din garaj a aratat cu adevarat cum trebuie sa arate o masina noua
alexmar
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 30 Mar 2020, 19:29
Maşina: Ford


Înapoi la Discutii libere/forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 13 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 13 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login