Switch to full style
ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !
Răspunde

Detailing Bucuresti

08 Apr 2020, 18:54

Salutare colegi si iubitori de FORD,

A fost cineva la ateliere de detailing din Bucuresti si din zona,ce operatiuni ati facut la ei? Puteti sa faceti cateva recomandari ? Se merita sa o duc intr-un astfel de atelier daca masina este noua sau doar imi iau baietii banii si nu ii fac mare lucru? Voi cum va ingrijiti masinile?

Re: Detailing Bucuresti

11 Mai 2020, 15:54

Noroc, eu am fost cu al meu focus la High class detailing. Gasesti multe informatii la ei pe site cat si la telefon, masina a iesit foarte bine la interior, chiar mai bine de cat era cand am luat-o, ea avand 2 ani jumatate vechime la momentul la care am cumparat-o. intra pe www.highclassdetailing.ro si vezi acolo daca gasesti ce iti trebuie. Bafta

Re: Detailing Bucuresti

15 Ian 2021, 23:31

Am reusit sa ajung pana la urma la ei la garaj. Profesionisti pe toata perioada procesului. Masina era noua din reprezentanta, dar abia cand a iesit de la ei din garaj a aratat cu adevarat cum trebuie sa arate o masina noua
Răspunde