Discutii libere/forum

Atentie la utilizatorul www de pe olx, samsar piese

ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !

Moderator: Automatistul

Atentie la utilizatorul www de pe olx, samsar piese

Mesajde bmihaimihai » 23 Feb 2021, 17:47

Aveti grija la domnu Vasile (nu stiu daca e numele real), vinde pe olx sub numele "www" are parc de dezmembrari din Bucuresti destul de mare cred. Are multe piese Ford din dezmembrari dar si alte marci. Este situatat in Bucuresti pe strada Ilioara, il pot puncta cu precizie daca are nevoie cineva.

Ideea este ca este un bisnitar cu experienta si stie ce informatii sa omita in asa fel incat sa-si vinda marfa rapid.

La achizitionarea unuei piese pentru Mondeo pe care am platit in total 2100 lei, a omis si ignorat si mintit despre niste informatii esentiale pentru mine, care decideau daca cumpar sau nu. Daca ai probleme cu piesa de incompatibilitate, functii lipsa, si incerci sa rezolvi cu el, nu vei putea. Se da ca are SRL, bineinteles ca nu primesti nici un fel de bon fiscal. Daca ai probleme va face pe "ocupatu" ca nu are timp, sa-l suni peste o ora, sa -l suni maine, te duce asa... in final treaba se rezolva, iti da 50% din pret daca vrei sa -l duci retur. Chiar daca piesa a stat la tine una sa doua zile.

Vrobind cu alt coleg de pe acest forum, am aflat ca si el a dat de acest om, aceiasi parere, extrem de arogant, se da interesant, ocupat, om de afaceri, un fel de Tiriac in dezmembrari auto.
Deci grija ce cumparati de la el.
bmihaimihai
Incepator
 
Mesaje: 24
Membru din: 16 Ian 2021, 17:38
Maşina: Ford

Înapoi la Discutii libere/forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login