Switch to full style
ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !
Răspunde

Pe cine am vazut in trafic?

20 Iun 2007, 11:33

Ma gandeam sa facem un topic unde sa spunem pe cine am vazut in trafic, ca se ne cunoastem mai bine.

Spre exemplu, am vazut ieri o Fiesta Rosie, model confort cu facelift, cu sticker clubford pe luneta in coltul stg sus, cu nr de leasing in zona Emil Racovita, luni 18 ian ora 21:00

eu eram in spate...

20 Iun 2007, 11:52

Nu ai specificat clar daca zici doar de membrii clubford asa ca... io l-am vazut pe Giovani Becali cu un Range Rover (3 cred) la Slanic Moldova :lol:

20 Iun 2007, 12:37

mai fiestel....te tii de glume..... :)

la noi la Bacau nu vad nici pe dracu', din vreo 4-5 membri pe care-i stiu, nu vad pe nici unul....cred ca fug de mine....
in alta ordine de idei, am pus o caruta de biletele cu adresa forumului nostru prin parbrizele posesorilor de Ford, dar pana acum se pare ca nu s-a prins nimeni.... :( ....mai insistam...

20 Iun 2007, 12:44

Alen, cred ca de vina este materialul pe care le scrii biletele; foloseste hartiile de 100 RON ca suport, sa vezi ce de lume va veni... :mrgreen:

Re: Pe cine am vazut in trafic?

20 Iun 2007, 12:49

unde se gasesc stickere cu clubford?

20 Iun 2007, 12:51

Mihai L scrie:Alen, cred ca de vina este materialul pe care le scrii biletele; foloseste hartiile de 100 RON ca suport, sa vezi ce de lume va veni... :mrgreen:


...o idee super.....numai sa gasesc un copiator sau o imprimanta performante, sa mi le scoata identice......
....da' stai asa, Mihai L, promiteti ca daca fac lucrul asta cu hartiile de 100 RON, veniti la mine in zilele de vizita ? :D :D

@tzoockee : aici http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?t=505&start=560

20 Iun 2007, 13:40

Revenind la topic eu il tot vad si ma uit lung la un ST alb prin brasov, cu numere rosii momentan :P, ah.. si mai imi fac semne cu BV-84-ALD "fratioru" mai cu
vechime... alti forumisti prin bv .. nu am mai vazut ...

Eu sunt B-133473 prin Brasov, Fiesta Black Panther - infumurata pe la jamuri si cu un semn pe luneta " Danger Crocodiles - Do Not Swim" :P e de la australia ...

20 Iun 2007, 13:58

Am vazut prin bucuresti in 307 CC cu o blonda la volan care avea nr de inmatriculare B-25-EXY
foarte tare....blonda si numarul

20 Iun 2007, 13:58

Pe Carmen. Ieri. Sau mai precis spus maşina ei. :D

20 Iun 2007, 15:34

alen scrie:la noi la Bacau nu vad nici pe dracu', din vreo 4-5 membri pe care-i stiu, nu vad pe nici unul....cred ca fug de mine


Pai daca vrei sa ma vezi (sau sa o vezi pe masinuta mea) sta de luni pana vineri intre orele 8:00-17:00 in fata la E.ON pe str. Stefan cel Mare. Da n-am sticker clubford, m-am inscris pe lista, deci astept...

De luni o astept pe colega de birou sa vina din concediu sa-i vad masina - ford focus

20 Iun 2007, 16:02

Daca era un CC rosu atunci cred ca pe blonda o cheama Carla si asa e cum spui tu. Oricum nu asta vreau sa spun ci ca si eu as vrea sticker cu Club Ford. De unde il iau?

20 Iun 2007, 16:47

@gggheorghe: vezi postul meu de mai sus, urmareste link-ul , etc...

20 Iun 2007, 17:35

alen scrie:
Mihai L scrie:Alen, cred ca de vina este materialul pe care le scrii biletele; foloseste hartiile de 100 RON ca suport, sa vezi ce de lume va veni... :mrgreen:


...o idee super.....numai sa gasesc un copiator sau o imprimanta performante, sa mi le scoata identice......
....da' stai asa, Mihai L, promiteti ca daca fac lucrul asta cu hartiile de 100 RON, veniti la mine in zilele de vizita ? :D :D



Pai cine a zis frate de copiator??? Eu ziceam de hartii "originale" (provider BNR :lol: ) ca sa nu ai probleme cu politia! :mrgreen:

20 Iun 2007, 19:45

pe oxigenbog, in parc; pe adispan, la piata presei libere,; diverse alte libelule verzi pe la unirea si in sibiu...si uitam taman pe @tt@ck, la intrarea in sibiu, vruuuuum pe langa vivarou' de la tele :)

20 Iun 2007, 20:46

Daca vedeti prin Bucuresti o fiesta 1.4 tdci rosu-tango cu nr. B-28-FUN sa stiti ca eu sunt.... :))

Ar fi misto sa facem un cod de salut al celor care au fiesta: 2 semne din lumini si un claxon...(sau ma rog...propuneti si voi o chestie)

21 Iun 2007, 00:41

si eu de cand am dat de alen , cred ca l-am speriat ca nu il mai zaresc
forudl lu ciprian il mai zaresc uneori (doar gol)
pt admiratorii secreti si infocati ai acestui co-forumist detalii pe pm(se face cerere cu copie dupa buletin -ca sa vad daca aveti peste 18 ani , sa nu ma chem parintii la vorbitor . si o bancnota de 100 ron) si va zic unde il puteti admira

LE: pe rami(parca e cel cu fusionul) l-am zarit acu o sapt dar era prea din scurt pt tignale

21 Iun 2007, 01:17

huz ciprian? :)

21 Iun 2007, 09:59

Pai daca e din Bacau nu poate fi vorba decat despre distinsul verga_Cip... :lol:
Ultima oară modificat de Mihai L pe 21 Iun 2007, 11:30, modificat 1 dată în total.

21 Iun 2007, 10:07

bai nene, da' acuma ma inervez de imi dau spumili ... da' de ce e topicu' asta la Fiesta? io unde scriu daca aseara io, cu focusul meu, m-am intilnit cu officer cu mondeo-ul lui??? huhhh??

21 Iun 2007, 11:33

Simplu, coane adispan: tu faci un topic la focus, ca de asta ai, iar officer face acelasi lucru la mondeo... :mrgreen:

21 Iun 2007, 12:40

irsido scrie:Am vazut prin bucuresti in 307 CC cu o blonda la volan care avea nr de inmatriculare B-25-EXY
foarte tare....blonda si numarul


Tin sa te dezamgagesc referitor la masina :) - Numarul de inmatriculare B-25-EXY se afla pe o Mazda RX8, proprietate a Megamotors de pe Calea Mosilor si e condusa de un mai mare de la aceasta firma. Poate ca ai fost fascinat de blonda si nu ai mai vazut numarul bine :)

Toate bune,

21 Iun 2007, 13:21

Se muta la discutii libere!!!

21 Iun 2007, 13:34

adispan scrie:bai nene, da' acuma ma inervez de imi dau spumili ... da' de ce e topicu' asta la Fiesta? io unde scriu daca aseara io, cu focusul meu, m-am intilnit cu officer cu mondeo-ul lui??? huhhh??


Gata ma nene s-a mutat :) Ai uitat sa specifici ca pe langa mondeo mai eram si cu o blonda tare :P

PS In seara asta cred ca termin statutul asociatiei...daca nu azi, maine sigur ca e vineri si nu vreau sa am de munca in WE ;)

21 Iun 2007, 14:20

Cine ti-a zis sa te apuci de status ?

21 Iun 2007, 15:47

offtopic pt cornel

nu i-a zis nimeni; l-am rugat si pe el, ca si pe tine, sa incerce sa faca ceva cu statutul ala; daca tu esti gata cu el si cu gagica aia, zi ceva, sa ii dam banii o data si sa terminam povestea

ontopic pt officer: am vazut ceva bucle blonde pe acolo, da' eram si io cu buclele mele :)

21 Iun 2007, 15:52

bdanut84 scrie:Revenind la topic eu il tot vad si ma uit lung la un ST alb prin brasov, cu numere rosii momentan :P, ah.. si mai imi fac semne cu BV-84-ALD "fratioru" mai cu vechime... alti forumisti prin bv .. nu am mai vazut ...

Eu sunt B-133473 prin Brasov, Fiesta Black Panther - infumurata pe la jamuri si cu un semn pe luneta " Danger Crocodiles - Do Not Swim" :P e de la australia ...
\


O sa fiu cu ochii-n 4 :D

fiesta ST alba cu numere rosii are bmarian

21 Iun 2007, 16:49

Off-topic:
M-am intalnit azi cu un forumist la F64 (imi luam un aparat foto Canon); l-am recunoscut dupa figura (mi s-a parut cunoscut de la intalniri...), am discutat dar am uitat sa-l intreb numele de "scena"... :oops:
Hai, care esti? :lol:

21 Iun 2007, 18:37

m-am "vazut" cu adispan in romana acum cateva zile...in rest, nu prea am vazut membri. ori nu merg eu pe unde trebuie, ori trebuie sa ne inmultim :))

21 Iun 2007, 18:40

@tzepi: bai nene, da tare fioros esti in trafic ...

21 Iun 2007, 18:52

ma grabeam f mult atunci... in general sunt pasnic :)
Răspunde