Arhiva Boutique

Hanorace Club Ford de la Fruit of the Loom

Arhiva sectiunii Boutique (promotionale ClubFord)

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Hanorace Club Ford de la Fruit of the Loom

Mesajde radur » 11 Sep 2008, 21:27

Gata incepe distractia de fapt munca.

Va fi un mesaj mai lung pentru ca este mai bine sa apara la inceput toate informatiile.

Sper sa ma pot baza daca este nevoie pe cei care au distribuit in vara tricourile pentru ca am colaborat foarte bine.

In primul rind avind in vedere experienta neplacuta din primavara (inca mai am pe stoc 2 tricouri M) de aceasta data se schimba modalitatea de a comanda.

Cu ajutorul `Komandantului` care va ocupa de acest topic vom posta aici mai multe informatii legate de stadiul comenzii iar cind se finalizeaza comanda vom deschide topicul pentru a stabili cum se vor distribui Hanoracele.

In primul rind lista cu cei ce doresc un Hanorac Club Ford o vom edita noi doar dupa ce banii vor intra in contul bancar trecut mai jos.

Titular Cont : Radu Razvan
Cont Bancar : se va edita ulterior, cand vom avea un raspuns de la furnizori.
Banca Transilvania Agentia Tomis Nord Constanta
La plata prin OP/Internet Banking trebuie adaugata suma de 4LEI la totalul comenzii. La depunere numerar la oricare sediu al Bancii Transilvania nu trebuie adaugata aceasta suma.

Foarte important : La detalii plata va rog sa scrieti userul si localitate asa cum apareti pe forum, pentru a va putea identifica, iar dupa efectuarea platii ma puteti anunta printr-un mesaj de acest lucru.

Dupa confirmarea platii o sa primiti un mesaj in care va trebui sa ne spuneti : pentru ce varianta de hanorac optati, cite bucati doriti din fiecare model - in functie de ce suma ati trimis, numele prenumele, oras, un numar de telefon, o adresa de e mail si daca doriti sa le distribuiti in oras in cazul in care vor mai fi si alti useri din orasul vostru.


In functie de cum vor evolua incasarile vom astepta 2-3 saptamini urmind ca sa anuntam din timp cind vom inchide lista pentru a lansa comanda.


Lista va arata in felul urmator

User - Nume Prenume - Oras - Model Hanorac - Marime - Bucati
radur - Radu Razvan - Constanta - Clasic - L - 1
radur - Radu Razvan - Constanta - Zip - L - 1


Despre hanorace : modele, marimi, compozitie, pret, personalizare si modalitatea de comanda.

Pret Hanorac Clasic cu personalizare fata spate prin serigrafie 49 RON

http://www.fruitoftheloom.eu/Imprint/en ... s/62-208-0 ,culoarea 51 Royal Blue, marimi S, M, L, XL, XXL


Pret Hanorac cu fermoar si personalizare fata spate prin serigrafie 59 RON

http://www.fruitoftheloom.eu/Imprint/en ... s/62-034-0 ,culoarea 51 Royal Blue, marimi S, M, L, XL, XXL

Pretul nu include taxele de expeditie care se vor plati separat daca va fi cazul (citeste ce am scris mai jos).

Fiecare membru poate comanda cite bucati doreste indiferent de marimile alese.


Ca si la tricouri dupa inchiderea listei si in functie de numarul de bucati comandate vom primi gratuit citeva pachete in tara (in urma clasamentului pe orase) pentru a elimina din costurile de distributie, urmind ca, hanoracele sa fie distribuite local.

Asa cum am procedat si in cazul tricourilor daca vom fi nevoiti sa expediem colete individual avem 2 posibilitati
metoda Fan Courier - contravaloarea coletului se va plati la destinatie (in cazul in care lucrati cu o alta firma de curierat se pot trimite colete cu orice alta companie)
metoda Posta Romana valabila doar pentru orasele unde nu ajung cei de la Fan Courier se vor trimite pachetele cu ramburs iar suma rambursului va acoperi doar plata coletului


In functie de orasul in care locuieste fiecare din cei care au comandat vom trimite cite un colet acolo unde sint mai multi membri pentru a se distribui local si pentru a se plati o singura taxa de expeditie.


De ce Fruit of the Loom ? Fruit of the Loom lider in productia de produse textile destinate in special personalizarii prin diferite metode.
Compania a fost infiintata in anul 1851 in Rhode Island, Statele Unite ale Americii.

Hanorac Clasic codul 51 royal blue cod: 62-208-0 http://www.fruitoftheloom.eu/Imprint/en ... s/62-034-0
80 % bumbac, 20 % polyester, granulatie 280 gr/m2, buzunar tip marsupiu, marimi S, M, L, XL, XXL, Produs in Egipt

Hanorac cu fermoar codul 51 royal blue cod 61-036 http://www.fruitoftheloom.eu/Imprint/en ... s/62-034-0
70 % bumbac, 30 % polyester, granulatie 280 gr/m2, 2 buzunare, fermoar metalic YKK, marimi S, M, L, XL, XXL, Produs in Egipt

Cei de la Fruit of the Loom nu produc `marimi chinezesti` ci marimi normale
De aceea va atasez mai jos un tabel cu dimensiuni in cm pe latime si inaltime pentru a va da seama ce marime este OK.
Eu de exemplu la 1.80 m si 84 kg port masura L.

Marime Lungime Latime
S 67 48
M 70 52
L 72 56
XL 74 60
XXL 78 66

Lungimea este masurata de la sub brat pina jos. Latimea este masurata de la sub brat din stinga catre dreapta.

Pentru grasi si grasuti avem o veste trista masura XXXL din pacate la Hanorace nu se produce.

Spor la cumparaturi
Vand Senzor temperatura galeria admisie 3M5A-12A697-AD 30 ron.


Cazare Constanta, Cazare Mamaia, Apartamente in Regim Hotelier

Servicii de Transfer Aeroport Constanta - Bucuresti Otopeni
Vand 12 piulite pentru jante de tabla 60 ron, 0763 22 22 92.
Vand Senzor temperatura aer admisie Focus 30 ron, 0763 22 22 92, cod 3M5A-12A697-AD.
radur
1nsane Member
 
Mesaje: 1562
Membru din: 30 Aug 2007, 15:46
Localitate: Constanta-Mamaia

Re: Hanorace Club Ford de la Fruit of the Loom

Mesajde toxicristi » 11 Sep 2008, 21:59

Designul ramane acelasi sau il mai diversificam?
Imagine "Aici, pe forum, eşti ceea ce scrii!"
Avatar utilizator
toxicristi
 
Mesaje: 7689
Membru din: 02 Ian 2007, 23:53
Localitate: Bucuresti / Brasov
Maşina: Focus 2002 1.8TDDi 90CP Bouvagon

Re: Hanorace Club Ford de la Fruit of the Loom

Mesajde VIPER » 11 Sep 2008, 22:10

De exemplu:

Imagine Imagine Imagine
"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Focus Mk3.5 1.5TDCi 120CP PowerShift 2017
Imagine
Avatar utilizator
VIPER
 
Mesaje: 7385
Membru din: 01 Mar 2007, 23:41
Localitate: Bucuresti, RO
Maşina: Ford Focus Mk3.5, 1.5 TDCi, Titanium


Înapoi la Arhiva Boutique

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login