Cum se poate da muzica mai tare ?
04 Ian 2013, 00:51
Salut,
am un radiocd model 6000CD cu seria V583809
Am tot butonat pe forum, dar nu am gasit niciun raspuns: vreau sa aflu codul de deblocare
(am inlocuit bateria si acum cas-ul imi cere cod de deblocare. Nu sunt primul proprietar al masinii asa ca nu am acest cod)
scuze pentru deranj si multumesc
04 Ian 2013, 01:31
@maryus1977 ai raspunsul chiar pe pagina anterioara: avand seria Vxxxxxx contacteaza-l pe dal3x, foloseste site-urile de pe paginile anterioare (contra cost) sau mergi la o reprezentanta/service autorizat Ford si-ti vor da ei codul (la fel, contra cost).
@alinaford probabil, in cazul tau, cel mai bine ar gfi sa mergi la un service auto pentru a-ti scoate unitatea audio afara. daca intre timp o scoti tu, trimite-ne seria unitatii, iar noi te vom ajuta cu un cod de deblocare, daca putem.
05 Ian 2013, 11:47
salut ma poate ajuta si pe mine cineva am ramas fara lautari am un radio cas rds 5000 seria m306604si mai scrie pe el si end 260909 multumesc numai bine
05 Ian 2013, 11:55
salut ma poate ajuta cineva si pe mine cu un cod de deblokare pt un radio cas rds 5000 seria m 306604 ford focus 2003multumesc
05 Ian 2013, 12:24
Salut bebelu4u
Codul ptr unitatea este 0817.
Succes!
05 Ian 2013, 12:31
Salut marius1977
Incearca aici...
http://www.ukbookshelf.co.uk/page1 poate ai noroc.
Alti colegi au reusit... si chiar foarte ieftin.
Sau...
http://profmilu.com/fordvcodeCosta max 3 lire.
Succes!
06 Ian 2013, 18:43
Buna
dupa cum am spus..mi s0a blocat casetofonul..si problema este ca mi-a ramas o cheita blocata jos in casetofon...oare cum o mai pot scoate?nu am codul pe niciunde prin masina..m-am uitat.si prin acte..tot...am incercat sa ma uit si din torpedou..nu se vede nimic
am apasat 2 si 4..nu se intampla nimic,insa cand apas 1 si 6 apar urmatoarele
CD_KW_8 DATA 5.08.2006 ALIGN SWP1 6561 SWP2 14CO44 SWP3 AC SWP4
ce inseamna?
06 Ian 2013, 19:37
Buna alinaford
...slabe sanse, daca nu reusesti sa-l scoti afara....incearca in torpedo, in stanga...poate are ceva ca o nisa, prin care se vede seria(am auzit ca sunt unele modele Ford care au asa ceva).
Succes!
07 Ian 2013, 13:58
salut am si eu nevoie de codul de deblocare la un casetofon de pe un mondeo mk3 FD600N Y si serial number: M002912
07 Ian 2013, 14:12
Am nevoie de un cod pentru casetofon Ford Focus SW serial V037194 model SINGLE CD -KW2000
Multumesc mult
07 Ian 2013, 15:09
Din nou cu muzica in masina. Multumescmult dal3x.
07 Ian 2013, 16:15
@mondeo_sport codul entru tine este: 9640
@paul_is8 ia legatura cu dal3x sau foloseste (contra cost) site-urile scrise de Tanu007 mai sus
07 Ian 2013, 20:15
Buna seara,
Am un casetofon cu codul V027666 și m-ar interesa codul de deblocare.
Mulțumesc anticipat.
Puiu
07 Ian 2013, 20:52
@PH3N0M3N multumesc frumos
10 Ian 2013, 22:59
Buna am si eu un ford fiesta 2003 si nu ii stiu codu si nici seria cd-player stiie cineva cum pot sa aflu macar seria ?????ca daca aflu seria dupa pot sa aflu codu.Multumesc anticipat!!!
10 Ian 2013, 23:07
^poti afla seria unitatii doar daca o scoti afara, fiind inscriptionata pe carcasa acesteia. Rareori, poti afla aceasta serie uitandu-te prin torpedou sau apasand tastele 1 si 6 in acelasi timp.
daca reusesti si afli ca ai o serie de forma Vxxxxxx, contacteaza-l pe dal3x sau foloseste site-urile de mai sus; daca ai una de tip BPxxxxxxxxx sau Mxxxxxxxx posteaz-o aici si te putem ajuta automat.
11 Ian 2013, 17:53
$1 scrie:$2marius67, codul tau este 3789
Multumesc Mircea
12 Ian 2013, 13:58
buna ziua!!
va rog ajutati ma si pe mine
seria la casetofon e M 715145
pt un ford transit
va multumesc!!
12 Ian 2013, 14:07
@andreutza20turkey codul pentru tine este 4882
12 Ian 2013, 14:14
va multumesc tare mult !!
12 Ian 2013, 15:40
salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod pentru seria M074620 este un ford fiesta din 2003 vas fi recunoscator va multumesc
12 Ian 2013, 17:35
alinfbl codul tau este,...,1891,...
12 Ian 2013, 17:47
mersi mult de tot
12 Ian 2013, 19:30
Salut, ma poate ajuta si pe mine cu un cod pentru seria V129221 pentru un ford focus hatchback din 2008, ca e urat fara muzica in masina.
12 Ian 2013, 20:13
manox citeste inapoi ca pentru seria v ai rezolvarea (adica la cine sa apelezi) ca nu toti te poate ajuta cu seria V
13 Ian 2013, 16:52
Salut,am o fiesta din 2003,radio 4500 rds eon.
Codul de pe casetofon este M247672. Nu reusesc sa gasesc codul de deblocare nicaieri...ma poate ajuta cineva?Multumesc.
13 Ian 2013, 18:23
@geo_ges codul tau este 7006
13 Ian 2013, 19:07
sall. am si eu un casetofon si nu stiu codul... ma puteti ajuta va rog rumos M015859
13 Ian 2013, 20:25
dragosbau, codul tau este 5859.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.