Audio/Video/Navigatie

[Ajutor] Inlocuire 6000CD cu Navigatie din UK ?

Cum se poate da muzica mai tare ?

[Ajutor] Inlocuire 6000CD cu Navigatie din UK ?

Mesajde Hurdock » 19 Dec 2017, 20:44

Salut, am cumparat recent o navigatie la 600 lei. Mi-a ajuns acasa, a fost chiar placut sa vad ca pe langa navigatia in sine am primit 'bonus' fara sa stiu si o camera pentru marsalier.

Acum problema e urmatoarea: Navigatia este cu ' o unghie' mai inalta decat 6000cd si nu prea intra in 'lacas' am incercat sa o bag mai fortat cat de cat (Fara sa stric nimic) si din ce observ nu prea intra din cauza marginilor.

Imi puteti spune oare voi cum sa fac in cazul de fata ? Am vazut videoclipuri in care tipi spargeau tot bordul apoi il faceau cu chestii din lemn dar nu prea imi pare necesar in cazul de fata ar veni acolo ok daca nu ar fi marginile alea..

Aveti mai jos poze.


https://imgur.com/a/8nMwZ
Hurdock
Incepator
 
Mesaje: 31
Membru din: 20 Noi 2016, 19:40
Maşina: Ford

Re: [Ajutor] Inlocuire 6000CD cu Navigatie din UK ?

Mesajde Smiley » 19 Dec 2017, 23:58

din poze pare a fi un Focus 1, si din ce tin eu minte Focus 1 avea unitatea audio de 1.8 DIN. unitatile generice sunt, de obicei de 1DIN sau de 2DIN.
Focus C-Max Ghia 2.0 TDCI
Imagine
Smiley
 
Mesaje: 5457
Membru din: 04 Mar 2005, 21:30
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Audio/Video/Navigatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 6 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 6 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login