Switch to full style
Cum se poate da muzica mai tare ?
Răspunde

Navigatie Ford Sync 2

16 Mar 2019, 14:14

Salut , mi-am cumparat recent un ford focus din 2016 cu ford sync 2 , care nu avea navigatie din fabrica. Asa ca am vazut un tutorial pe internet cu se activeaza navigatia prin obd direct in apim si am facut-o acum am instalat navigatie pe Sync 2. Intrebarea mea e cum pot sa fac sa-mi afiseze directiile in computerul de bord ala mic din bord, trebuie sa mai modific ceva in apim? Multumesc anticipat!

Re: Navigatie Ford Sync 2

16 Mar 2019, 20:32

Legat de asta, la aplicatiile de pe telefon, waze sau maps, comenzike sunt proiectate si pe acel computer mic?

Re: Navigatie Ford Sync 2

16 Mar 2019, 22:19

Astfel de probleme se discută în forumul dedicat, acest subiect va fi mutat acolo.

Re: Navigatie Ford Sync 2

17 Mar 2019, 14:29

Pe mine ma intereseaza la Ford Sync 2 nu la 3 , la sync 2 nu poti sa pui waze, ma intereseaza daca dupa ce am activat in APIM Navigatia pe Sync 2 , cum pot sa fac sa imi arate directiile si pe computerul mic din bord? Multumesc anticipat!

Re: Navigatie Ford Sync 2

29 Mar 2020, 18:50

Buna ziua. Sunt nou pe acest forum. Am cumparat un Ford C Max din 2010, motor 1997. Vreau sa va intreb cum pot sa pun harta Romaniei pe navigație. Multumesc mult. Unde mai pot pune alte întrebări legate de mașină?
Răspunde