Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Masini, piese, sisteme audio, totul e de vanzare.
Subiect închis

Re: Vand jante 18 + anvelope

17 Dec 2012, 10:06

up

Re: Vand jante 18 + anvelope

17 Dec 2012, 13:24

Salut.

Imi poti lasa un nr de tel. M-ar interesa jantele, fara cauciucuri.

Multumesc,

Re: Vand jante 18 + anvelope

18 Dec 2012, 22:08

ai pm

Re: Vand jante 18 + anvelope

27 Dec 2012, 17:43

Jantele sunt la andrei.

Au mai ramas anvelopele aproape noi , pret de sarbatori 1000 ron

Re: Vand jante 18 + anvelope

28 Dec 2012, 00:41

Jantele sunt la mine. Total multumit. Cauciucurile chiar merita banii, sunt ca si noi. Recomand cu incredere!

Re: Vand jante 18 + anvelope

30 Dec 2012, 18:01

up

Re: Vand jante 18 + anvelope

02 Ian 2013, 21:12

daca le mai ai duminica le cumpar io...

Re: Vand jante 18 + anvelope

04 Ian 2013, 19:43

k...ne vedem duminica

Re: Vand jante 18 + anvelope

06 Ian 2013, 16:32

se poate inchide
Subiect închis