Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Masini, piese, sisteme audio, totul e de vanzare.
17 Dec 2012, 13:24
Salut.
Imi poti lasa un nr de tel. M-ar interesa jantele, fara cauciucuri.
Multumesc,
27 Dec 2012, 17:43
Jantele sunt la andrei.
Au mai ramas anvelopele aproape noi , pret de sarbatori 1000 ron
28 Dec 2012, 00:41
Jantele sunt la mine. Total multumit. Cauciucurile chiar merita banii, sunt ca si noi. Recomand cu incredere!
02 Ian 2013, 21:12
daca le mai ai duminica le cumpar io...
04 Ian 2013, 19:43
k...ne vedem duminica
06 Ian 2013, 16:32
se poate inchide
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.