Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Masini, piese, sisteme audio, totul e de vanzare.
Moderatori: KomandantuR, adicristea
de Smiley » 20 Sep 2011, 14:47
lampile de la numere mai sunt? daca, un pret pe PM ar fi apreciat

Focus C-Max Ghia 2.0 TDCI

-
Smiley
- Membru al Asociaţiei ClubFord
-
- Mesaje: 5457
- Membru din: 04 Mar 2005, 21:30
- Localitate: Bucuresti
de radufirstro » 20 Sep 2011, 17:21
$1 scrie:$2alut radu. m-ai uitat cu farul acela de pe stanga ?

Salut Mihai. Nu te-am uitat cu farul, dar nu am mai trecut pe-acolo de ceva vreme, dupa ultimele incidente. Caut pe cineva caruia sa i-o dau cu totul ca sa scap de ea de acolo, dar intre timp voi trece zilele astea sa iau lucrurile promise
-
radufirstro
- Incepator
-
- Mesaje: 57
- Membru din: 29 Mar 2010, 15:25
- Maşina: Ford Focus MK2 1.6/ Trend-CL
de mkissj » 20 Sep 2011, 18:43
$1 scrie:$2una ziua. As dori un pret pentru ansamblu complet brat+stergator luneta.
Multumesc.

-

mkissj
- Member
-
- Mesaje: 252
- Membru din: 27 Ian 2010, 00:04
- Localitate: Sighisoara
- Maşina: Volkswagen Touran
- VIN: WVGZZZ1TZBW071367
de radufirstro » 21 Sep 2011, 07:55
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua. As dori un pret pentru ansamblu complet brat+stergator luneta.
Multumesc.

S-au dat
-
radufirstro
- Incepator
-
- Mesaje: 57
- Membru din: 29 Mar 2010, 15:25
- Maşina: Ford Focus MK2 1.6/ Trend-CL
de sfm » 21 Sep 2011, 09:49
Revin la roata de rezerva de dimensiuni reduse, daca nu s-a dat. Daca este pe 16 o iau eu, datele de contact le ai pe PM si bineanteles daca trimiti si in provincie.
Multumesc,
FOCUS2 TDCI 1.6 90
-
sfm
- Incepator
-
- Mesaje: 94
- Membru din: 09 Oct 2006, 14:15
de Vitti » 21 Sep 2011, 14:35
Salut, stopul pentru ceata de pe partea stanga il mai ai?
Ms
-
Vitti
- Incepator
-
- Mesaje: 29
- Membru din: 23 Dec 2010, 09:53
- Maşina: 1.4 2008
de shogunu65 » 24 Sep 2011, 21:57
salut
motorul este ti-vct? adica cel cu admisie variabila si 116 cai?
zzzzzzzzzzzzzz
-
shogunu65
- Incepator
-
- Mesaje: 76
- Membru din: 01 Mai 2007, 17:06
- Localitate: odorhei
- Maşina: fiesta zetec 1.25
de yli_83 » 24 Sep 2011, 22:11
usa de la rezervor o mai ai ?
imi poti da un pret te rog?
-

yli_83
- Ford Freak
-
- Mesaje: 128
- Membru din: 17 Oct 2009, 21:18
- Localitate: alba iulia
- Maşina: ford focus 2005 1600 90cp trend
- VIN: 11111111111111111
de j.j. » 03 Oct 2011, 13:26
busonul de la rezervor?
-

j.j.
- Member
-
- Mesaje: 262
- Membru din: 08 Sep 2007, 02:17
- Localitate: Bucuresti
- Maşina: Ford Focus II 1.6 TDCi 90hp 11.2007
- VIN: WF05XXWPD57U31606
de mihaibre » 03 Oct 2011, 17:13
din cate am discutat cu radu a dat masina...
-

mihaibre
- 1nsane Member
-
- Mesaje: 2609
- Membru din: 30 Oct 2009, 23:24
- Localitate: BUCURESTI
- Maşina: FORD FOCUS 2.0 ECOBOOST
-
de radufirstro » 17 Oct 2011, 15:57
Dupa cum a zis mihaibre, masina s-a dat. Se poate inchide. ms.
-
radufirstro
- Incepator
-
- Mesaje: 57
- Membru din: 29 Mar 2010, 15:25
- Maşina: Ford Focus MK2 1.6/ Trend-CL
de florin.A » 08 Feb 2012, 12:36
buna oglinda din stanga are semnalizarea in ea,daca da sp si mie un pret pe ea pls.ms
-
florin.A
- Incepator
-
- Mesaje: 13
- Membru din: 11 Oct 2009, 20:46
- Maşina: ford focus,2008,1,4 80cp,
de TaTae3e » 08 Feb 2012, 14:10
Florin, masina s-a dat de acum juma`de an

-

TaTae3e
- Incepator
-
- Mesaje: 54
- Membru din: 21 Noi 2011, 02:48
- Maşina: Ford
- VIN: wooooooooooooohhh
Înapoi la Vanzare
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: KnupZ, tomail şi 3 vizitatori