Vanzari piese şi accesorii auto

Vand 20 piulite NOI cromate cu saiba rotativa

Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Vand 20 piulite NOI cromate cu saiba rotativa

Mesajde fratellos » 05 Mai 2021, 16:22

Urmare unor sfaturi gresite am achizitionat un set (20 buc. NOI) de piulite cromate M12 x 1,5, cu saiba rotativa, cap de cheie de 19, pentru jante de aliaj. Din pacate odata ajuns la vulcanizare cu Kia mea, mi s-a spus (si aratat) ca aceste piulite nu sunt adecvate jantelor mele :( . Drept urmare le ofer spre vanzare. Pretul setului este de 200 lei. Bineinteles ca nu vand la bucata. Pot livra prin curier rapid, desi as prefera predarea personala (in Ploiesti).
Ma puteti contacta aici, prin mesaj, sau telefonic : 0752410208
Va multumesc pentru atentie !
Fişiere ataşate
piulite2.jpg
piulite1.jpg
fratellos
Ford Freak
 
Mesaje: 163
Membru din: 24 Feb 2017, 19:37
Maşina: FOCUS MK 3

Re: Vand 20 piulite NOI cromate cu saiba rotativa

Mesajde fratellos » 05 Mai 2021, 18:02

Vandute! Se poate inchide, multumesc !
fratellos
Ford Freak
 
Mesaje: 163
Membru din: 24 Feb 2017, 19:37
Maşina: FOCUS MK 3


Înapoi la Vanzari piese şi accesorii auto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 20 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 20 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login