Vanzari piese şi accesorii auto

Vand RadioCD cu cablu aux Ford Focus 2

Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Vand RadioCD cu cablu aux Ford Focus 2

Mesajde alcox » 14 Mai 2018, 21:19

Salutare,

Vand unitatea radio cd cu care a venit Fordul meu Focus 2 din 2007. Ofer si codul de deblocare. Din pacate modulul de citire CD nu mai functioneaza (de aceea am schimbat unitatea) dar estetic este in stare foarte buna si functioneaza perfect atat pe radio cat si pe auxiliar (puteti conecta telefonul sau chiar un modul bluetooth pe auxiliar pt a reda mp3 direct de pe telefon).

Pretul pentru unitate si cablu auxiliar este fix, 100 ron, pentru colegii clubford (pe alte unitati similare fara cablu aux pe alte site-uri se cer 100-150ron). Bonus, ofer gratis 2 becuri BA15s rosii (simetric) daca se potrivesc pe masina cumparatorului (eu am luat un set de becuri de calitate mai buna dar din pacate nu se potrivesc pe a mea, si prefer sa dau gratis cui are nevoie).

Livrarea se face personal in Bucuresti (pentru ca nu am timp sa trimit in tara) si evident se poate face si proba pe masina daca se doreste.

Daca cineva este interesat, rog mesaj aici sau privat.

Multumesc,
dan
Fişiere ataşate
20180503_094558.jpg
alcox
Incepator
 
Mesaje: 35
Membru din: 04 Dec 2010, 15:55
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus

Re: Vand RadioCD cu cablu aux Ford Focus 2

Mesajde bavarezul » 23 Iun 2018, 06:06

Salut, mai este valabil anuntul?
bavarezul
Incepator
 
Mesaje: 6
Membru din: 19 Iul 2014, 08:41
Localitate: Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Maşina: Ford

Re: Vand RadioCD cu cablu aux Ford Focus 2

Mesajde alcox » 29 Iun 2018, 19:24

Salut,

Sorry am fost plecat in concediu si acum am vazut mesajul tau. Anuntul e inca valabil. Daca mai esti interesat spune-mi (eventual lasa-mi nr de tel in mesaj privat) si discutam.

Multumesc,
dan
alcox
Incepator
 
Mesaje: 35
Membru din: 04 Dec 2010, 15:55
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus

Re: Vand RadioCD cu cablu aux Ford Focus 2

Mesajde alcox » 02 Iul 2018, 11:58

S-a vandut, se poate inchide.

Multumesc.
alcox
Incepator
 
Mesaje: 35
Membru din: 04 Dec 2010, 15:55
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus


Înapoi la Vanzari piese şi accesorii auto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 14 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 14 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login