Vanzari piese şi accesorii auto

Vand set anvelope+jante 195/65/R15

Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Vand set anvelope+jante 195/65/R15

Mesajde danim » 24 Ian 2021, 10:22

Salve!
Avand in vedere ca astept o Puma olteneasca nascuta din amestecul excelent de zaibar cu praz si un kick Ford, anvelopele Focusului nu-mi mai sunt de folos. Le-am luat de la Best Tires, inainte sa ma gandesc ca voi schimba masina. Focusul se va vinde.
Date anvelope: Vredestein Sportrac 5, dimensiuni 195/65/R15, cumparate in 2020. Putin rulate. Pret 1000 lei.
Se vand in set, asamblate pe jantele corespunzatoare.
Am preferat sa am un set de iarna pe jante de tabla si alt set de vara, tot pe jante de tabla, ca sa imi fie usor la schimbarea lor, odata cu anotimpul.
DOT O23 AE0000 1220 E4
Nu le-am spalat dupa ce le-am schimbat, sunt depozitate in garaj incalzit si pot fi vizualizate in sect 6, Bucuresti.Nu incap pozele, sunt prea mari. Daca doriti fotografii, lasati-mi aici nr. de telefon si le trimit pe Whattsapp.
Doritorii ma pot contacta aici, pe forum, prin PM. Daca se cupleaza 2 persoane (cineva vrea jentile si altcineva vrea anvelopele), dezasamblarea si impartirea pretului este treaba dumnealor. Eu doresc sa dau tot setul.
Nu raspund la comentarii si avand in vedere ca Focusul meu are sub 45.000 km (masina de mers la job, la aprovizionari prin supermarket si putintele concedii), nu cred ca e cazul de polemici/ comentarii/ samd.
Va multumesc frumos pentru intelegere.
New Puma 2021 future owner
Be as young as your heart is. And don`t be afraid show it.
Avatar utilizator
danim
 
Mesaje: 457
Membru din: 25 Oct 2007, 14:55
Localitate: Bucuresti, Drumul Taberei
Maşina: New Ford Puma Titanium, MHEV, 125 bhp, blazer blue

Re: Vand set anvelope+jante 195/65/R15

Mesajde danim » 31 Ian 2021, 08:40

800 tot setul e convenabil?
Fişiere ataşate
20210123_085204.jpg
Avatar utilizator
danim
 
Mesaje: 457
Membru din: 25 Oct 2007, 14:55
Localitate: Bucuresti, Drumul Taberei
Maşina: New Ford Puma Titanium, MHEV, 125 bhp, blazer blue

Re: Vand set anvelope+jante 195/65/R15

Mesajde danim » 31 Ian 2021, 12:37

Acum 25 de minute masina din semnatura s-a vandut impreuna cu setul de gume. La pretul initisl (gumele cu jante).
Raman fidela Ford si Clubului Ford si astept Puma comandata.
Rog moderatorul sa inchida topicul.
Va multumesc.
Avatar utilizator
danim
 
Mesaje: 457
Membru din: 25 Oct 2007, 14:55
Localitate: Bucuresti, Drumul Taberei
Maşina: New Ford Puma Titanium, MHEV, 125 bhp, blazer blue


Înapoi la Vanzari piese şi accesorii auto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 11 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 11 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login