Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Reguli forum

Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.
Răspunde

Arcuri Kayaba Focus mk1

24 Ian 2021, 23:09

Vand doua arcuri KYB pentru puntea fata, pentru Ford Focus mk1, motorizare 1.6 benzina, cod produs RA1061.
Pret: 65 lei/bucata.

Arcurile au fost achizitionate de noi, la inceputul lunii decembrie, 2020. Am facut cu ele aproape 1000 de km dar nu imi plac pentru ca mi se par prea tari. Practic, arcurile sunt noi. Le voi schimba cu niste arcuri mai moi.

Pentru info suplimentare, rog mesaj privat.

Re: Arcuri Kayaba Focus mk1

23 Apr 2023, 11:30

Up! Inca valabil anuntul.

Re: Arcuri Kayaba Focus mk1

28 Iul 2023, 18:16

Up! Inca valabil anuntul! Arcuri ca noi! (1000 de km rulaj). S-a dovedit stiintific ca nu au fost concepute pentru seria mea de sasiu (masina mea avea nevoie de niste arcuri mai moi).

Re: Arcuri Kayaba Focus mk1

12 Aug 2023, 18:45

Nu dati banii pe prostii,
Luati arcuri noi, masinii!!

Inca e valabil anuntul! 65 de lei/bucata. Ca noi. Arcuri. Pentru Focus 1. Kayaba. RA1061.

Re: Arcuri Kayaba Focus mk1

06 Ian 2024, 15:30

Anul nou doar ce-a venit,
Tu suspensia ai prapadit!

Am, pentru tine, doua arcuri ca noi, KYB RA1061 (pentru Focusul tau din prima generatie). Pret: 65 de lei/bucata. La doua bucati cumparate, primesti gratis, un odorizant auto!
Răspunde