Vanzari piese şi accesorii auto

Măciulie schimbător de viteze Mustang/Focus/Fiesta

Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Măciulie schimbător de viteze Mustang/Focus/Fiesta

Mesajde VladSoare » 17 Feb 2021, 18:15

Vînd măciulie Ford Performance din fibră de carbon pentru schimbătorul de viteze. Produsul este acesta:

https://www.accesorii-ford.ro/linie-sti ... ce/2225651

Oficial e pentru Mustang, dar se potrivește și la Focus sau Fiesta. Este compatibilă cu inelul de marșarier.

File_000.jpg

File_001.jpg

E nou-nouță, n-a fost folosită. Am cumpărat-o pentru mine, dar dup-aia am găsit alta care mi-a plăcut mai mult.
Preț: 500 de lei
Predare personală (și eventual montaj) în București, sau o trimit prin curier în restul țării.
Avatar utilizator
VladSoare
1nsane Member
 
Mesaje: 3939
Membru din: 11 Oct 2004, 10:49
Localitate: Voluntari
Maşina: Mustang GT 2020, Kuga 1.5 2016

Înapoi la Vanzari piese şi accesorii auto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 10 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 10 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login