Vanzari piese şi accesorii auto

FF2 FL

Piese si accesorii auto, originale şi aftermarket, noi sau second-hand

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

FF2 FL

Mesajde Jorj2020 » 03 Mar 2024, 22:15

Da la Focusul 2 Facelift pe care l-am dat la rabla, am ramas cu cateva piese pe care as vrea sa le foloseasca cineva care are nevoie de ele.

Masina a avut un accident care m-a facut sa trec prin mana unor mecanici de cosmar si a talharilor din dezmembrari.

Piesele le-am pus initial pe OLX pentru o suma modica, dar am constatat ca cel ce voia sa le cumpere lucra la dezmembrari. Am evitat sa le dau cuiva care sa le tripleze pretul si sa profite de altii. Ca atare vreau sa le donez cuiva care are nevoie de ele, nu sa incurajez comerciantii in domeniu, comercianti care pe mine m-au dezgustat.

As vrea sa dau toate piesele unui singur doritor.

Ca atare donez urmatoarele, unui posesor de FF 2, care le doreste pentru reparatii sau piese de rezerva pentru masina proprie:
- doua jante aliaj cu cauciucuri de iarna Debica, destul de putin uzate, dar cu DOT vechi.
- o janta tabla
- o roata ingusta pentru pana
- un far dreapta + ceva suporti proiectoare
- o rama cromata de la masca fata
- un set complet de radiatoare si ventilator (provenite din partea fata a unei alte masini - piese cumparate de mine pentru reparatii)
- o pompa de servodirectie nefunctionala (posibil sa fie utila celor care reconditioneaza pompe)

Piesele se afla in Bucuresti.

Cei interesati sunt rugati sa lase un mesaj aici, eventual sa trimita un mesaj cu date de contact.

Multumesc.
Jorj2020
Incepator
 
Mesaje: 3
Membru din: 21 Dec 2019, 19:45
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford, 1.8 TDCI

Re: FF2 FL

Mesajde Takashi90 » 05 Mar 2024, 13:57

Salut, sunt eu interesat de piese.
Takashi90
Incepator
 
Mesaje: 10
Membru din: 04 Mai 2022, 11:23
Maşina: Ford


Înapoi la Vanzari piese şi accesorii auto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 24 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 24 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login