Switch to full style
Ford Racing 3,Nfs underground 2..etc discutii pareri
Răspunde

Re: Need for Speed ProStreet

29 Mar 2008, 20:32

Asa zic toti...incercati sa va jucati putin sa vedeti ca e f bun jocul.In prima faza si eu l-am dezinstalat dar am reusit sa-mi cumpar cu alt calc si dupa ce am dat totul la high,am observat ca are o grafica de exceptie ,iar faza cu damage-ul este foarte bine realizata.
Are f multe masini iar controlul este destul dupa parerea mea...
Eu unul am ajuns pana la cursa finala unde nu mai pot sa trec :( orice as face :(
Raman la parerea ca este un joc foarte bine realizat si daca o sa va jucati ceva mai mult o sa va atraga si pe voi va asigur :D

Re: Need for Speed ProStreet

29 Mar 2008, 21:25

NFS Porsche 2000 Unleashed e cel mai tare NFS al tuturor timpurilor, din punctul meu de vedere. NFS Underground 1 & 2 sunt bune, iar. NFS Carbon e acceptabil, in schimb NFS Pro Street e de cacao! Se pare ca EA GAMES s-a tampit de tot. :(

Re: Need for Speed ProStreet

02 Apr 2008, 14:00

THE_HULK scrie:NFS Porsche 2000 Unleashed e cel mai tare NFS al tuturor timpurilor, din punctul meu de vedere. NFS Underground 1 & 2 sunt bune, iar. NFS Carbon e acceptabil, in schimb NFS Pro Street e de cacao! Se pare ca EA GAMES s-a tampit de tot. :(

Mie mi-a placut foarte mult MostWanted, pe care nu l-ai mentionat.

Re: Need for Speed ProStreet

02 Apr 2008, 20:14

Dupa parerea mea NFS Porsche a ridicat enorm stacheta, este de departe cel mai bun NFS. Dupa aia Hot Pursuit 2 e o mare porcarie prin comparatie(nu mai ai borduri, replay ca lumea, e mai mare pacatul). Underground 1 & 2 mi-au placut, fizica e destul de ok, chiar buna de fapt. Most Wanted a fost prost dupa parerea mea, grafica foarte buna dar fizica mai proasta decat Hot Pursuit 1/High Stakes. Carbon a fost mai bun decat Most Wanted, dar parca prea arcade. ProStreet este prost...adica e vorba in primul rand de cerintele de sistem la nivel de ce ofera jocul. Fizica nu este iar mare lucru... E interesant cu Damage-ul...dar acum foarte sincer vorbind.

Decat Pro Street(si sa zicem ca eram fan NFS declarat), prefer de 100 de ori Test Drive Unlimited de exemplu...

Re: Need for Speed ProStreet

15 Apr 2008, 19:37

Dupa evolutiei ultimelor titluri, cred ca jocul ar trebui sa se numeasa Need For Sex (ptr ca am impresia ca se concentreaza mai mult pe tipe decat pe fizica jocului)

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 13:37

ati incercat careva sa jucati din seria NFS la joystick, pe retea, dupa vreo 5 beri? dezastru!! nu am ras asa bine de cateva secole. trebuie sa incercati neaparat.

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 13:42

Pe joystick am jucat in trecut Porsche, dar ideea cu berile nu mi-a venit :D

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 14:50

ma gandeam si eu dupa ce am terminat most wanted-ul intr o saptamana (eram in ghips) si pro street-ul sa imi iau volan ... ! am vazut o jucarie cu pedala de ambreiaj si cutie de viteze cu 5 rapoarte, tine oare ? (oricum, mutarea dupa bac, daca mi iau volan nici la examene nu ma duc)

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 14:59

Eu am Logitech G25. Daca de el e vorba, tine foarte bine, si inca la simulatoare sanatoase.

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 16:27

da, despre el am impresia ca este vorba ! nu i-am retinut "numele". stiu doar ca pretul e 8-} ! sa incerci M3 challenge cu el !!! senzatie :-"

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 16:54

Il am de 1 an jumate, si tot ce a aparut ca joc auto a trecut prin el, including GTR, GTR2, Race:WTCC, Race07, etc etc.

Re: Need for Speed ProStreet

02 Iun 2008, 18:38

distractie :(( dupa bac de acum...atat imi mai trebuie, sa mi iau volan si am pierdut bac-ul #:-S oricum, e frumos, nu se compara cu tastatura...alta senzatie. frumos :)
Răspunde