Jocuri

Driver - You are the Wheelman 1999

Ford Racing 3,Nfs underground 2..etc discutii pareri

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Driver - You are the Wheelman 1999

Mesajde Cornel001 » 17 Iul 2007, 16:41

Nu e prima oara cand il joc, iar m-am impotmolit la a doua locatie, San Francisco, ca si data trecuta cand m-am apucat sa-l joc pe Hard, Miami a fost destul de usor si pe setarea asta, exceptand 1-2 misiuni; insa in rest e durere.... aia care au gandit jocul nu erau normali, accelereaza masinile politiei de parca ar fi rachete ambulante; iar mie imi dau una care abia se taraste, comparativ; si sunt si super buni politaii, uneori parc sunt lipiti cu superglue de mine, parca ii remorchez. colac peste pupaza unele misiuni (daca nu le hackeream eu sa permita salvari mai dese, dar chiar si asa) vin unele dupa altele fara salvari adica tre sa stau sa ma joc 5 ore neintrerupt la jocu asta idiot ? da mi s-a pus pata ca-i fac si asa. In rest, fizica fun, pulitie si trafic si ceva pietoni destul de condimentat la detalii pt vremea aia. Momentan nu stiu de ce , imi crapa proxy-ul, da il reiau eu.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Înapoi la Jocuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login