Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

24 Sep 2007, 14:16

Un pret pentru termoflot (oil cooler) si garnitura aferenta, please. Masina din semnatura ;)

25 Sep 2007, 14:37

ai un atelier sau magazin ceva unde te pot gasi?ca telefonul este inchis,ori cum o sa mai insist.mutumesc.

25 Sep 2007, 15:39

un sistem complet cu toate comp. pt spalare a farurilor ? pt masina din semnatura

25 Sep 2007, 19:13

buna ziua.ma intereseaza si pe mine un filtru de motorina pentru ford mondeo an 2001 90 cp.tddi,VIN:WFOWXXGBBW1B66963.
VA MULTUMESC
p.s. vad ca nu prea mai raspundeti la pm-uri.v-am trimis 2 pana acum si nimic (unul pt filtru motorina si unul pt bielete antiruliu)
se pare ca acum nu prea mai aveti nevoie de noi cei de pe forum,pana acum raspundeati prompt.spuneti ca raspundeti cand aveti timp dar ganditi-va ca si noi trebuie sa ne reparam masinile mai ales daca suntem din provincie.dar se pare ca se uita tot cam repede.

OFERTA

25 Sep 2007, 19:36

$1 scrie:$2una ziua.ma intereseaza si pe mine un filtru de motorina pentru ford mondeo an 2001 90 cp.tddi,VIN:WFOWXXGBBW1B66963.
VA MULTUMESC
p.s. vad ca nu prea mai raspundeti la pm-uri.v-am trimis 2 pana acum si nimic (unul pt filtru motorina si unul pt bielete antiruliu)
se pare ca acum nu prea mai aveti nevoie de noi cei de pe forum,pana acum raspundeati prompt.spuneti ca raspundeti cand aveti timp dar ganditi-va ca si noi trebuie sa ne reparam masinile mai ales daca suntem din provincie.dar se pare ca se uita tot cam repede.
:cry:
SUNT BOLNAV ...,STAU ACASA RACIT,...,MA BLESTEMAT CONCURENTA ..., RASPUND DE ACASA ... DE CE ESTI RAU ???
IN FINE : 95 RON F MOTORINA = MOTORCRAFT
BIELETARA ANTIRULIU FATA - LENFORDER - 75 RON
PE ORIGINAL AM MOTORCRAFT LA 185 RON BUC

:roll: :roll:

25 Sep 2007, 20:08

Salut, ma interesaza si pe mine urmatoarele preturi pt masina din semnatura:
-filtru aer
-ulei + filtru ulei
-telescoape spate
-kit distributie (curea + 3 role)
VIN WFOAXXGBBASC439

25 Sep 2007, 20:30

CA COSTA ULEIUL ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

26 Sep 2007, 21:57

sal am nevoie de:
- carcasa filtru aer
- filtru aer
- filtru polen
urgent preturi

27 Sep 2007, 00:40

cit costa uleiul? cit costa uleiul? ...... scump, scump...dincolo era mai ieftin!!!

Discuri de frana

27 Sep 2007, 02:55

Salut,

Ma intereseaza set de 2 discuri frana fata pt. Ford Focus 2000 1.6V.
Eventual oferta pt. alte piese ce mai trebuie schimbate in cazul unor discuri ovalizate.
Zi-mi te rog si pt. un set de placute frana.
Seria masinii: WF0AXXWPDAYS10835.

29 Sep 2007, 05:29

salut
am si eu nevoie de chestiile de plastic care regleaza directia aerului in masina ca s-au topit de la niste obiecte parfumate si de un eleron de fiesta st.
preturi te rog
vin:wf0hxxgajh6j30181

29 Sep 2007, 16:35

Salut

Ma intereseaza urmatoarele :
-fuzete + prezoane + rulment cu martori de abs pe fata pentru Focus 2002 1.8 tddi 75 cai doua usi
-scut motor
-ventilator radiator (un singur ventilator - model fara A/C)

Mersi

telescop

29 Sep 2007, 22:06

vreau si eu un pret pentru telescoape spate de mondeo combi.

Re: telescop

30 Sep 2007, 10:55

as vrea un pret pentru doua jenti de tabla 4*108 pe 15.mersi

30 Sep 2007, 18:03

salut,
am nevoie de o piesa mai ciudata....mi-am cumparat o magazie sony (cea care echipeaza titanium) si nu intra in bord pe suportul unui 6000CD.Masina este un Mondeo mk3 cu facelift.
Am nevoie de suportul de plastic din consola pt magazia sony.Credeti ca pot gasi asa ceva?
astept un raspuns, orice ar fi :).
merci!

30 Sep 2007, 18:42

salutare, as vrea si eu un pret pentru set telescoape spate mondeo 2001, si set placute frana fata. si daca dau comanda, cum dau banii si cum se face livrarea?

30 Sep 2007, 19:12

Caut cheie desfacut antifurturi jenti Ford Focus 1.8 WFOAXXGCDA3E84975

Cheie desfacut antifurturi jenti Ford Focus 1.8

30 Sep 2007, 19:14

Asa arata

30 Sep 2007, 20:08

$1 scrie:$2alut,
am nevoie de o piesa mai ciudata....mi-am cumparat o magazie sony (cea care echipeaza titanium) si nu intra in bord pe suportul unui 6000CD.Masina este un Mondeo mk3 cu facelift.
Am nevoie de suportul de plastic din consola pt magazia sony.Credeti ca pot gasi asa ceva?
astept un raspuns, orice ar fi :).
merci!


este vorba de part number 1323027.

oferta

01 Oct 2007, 12:53

Posesor FORD ESCORT 1.6J CLX, fabricatie 21 martie 1997- WFOAXXGCAAVM87622
motor FORD L1E, KW 66

Ma intereseaza: 1. amortizoare fata, 2. amortizoare spate, 3. piesa (cea cu 2 gauri) din imaginile (am gasit alt model cu 4 gauri ptr motoare cu EFI si nu este buna) - nu are nici un cod pe ea (scrie numai ford) se afla prinsa pe galeria de admisie, regleaza aerul....cred un fel de valva de admisie pentru ralanti

Preturi cu tot cu tva

Daca este posibil raspuns pe rosumarcell@gmail.com

Multumesc
FiÅŸiere ataÅŸate
DC071001003.jpg
(99.86 KiB) Descărcat de 170 ori
DC071001002.jpg
(108.99 KiB) Descărcat de 170 ori
DC071001001.jpg
(88.74 KiB) Descărcat de 170 ori

01 Oct 2007, 19:44

Te rog, vreau si eu un pret pentru set bielete fata


WF0AXXWPDA4B07421


Multumesc

01 Oct 2007, 22:58

Grila fata cromat ff2 trend collection si aparatori de noroi. mersi

02 Oct 2007, 16:04

Vreau pret MAF pentru Ford Escort 1,6 CLX, WF0AXXGCAAWU23747.

03 Oct 2007, 10:29

as vrea un pret pentru ax cu came la un mondeo tddi din 2000, 115 cp.

03 Oct 2007, 12:34

injectoate mondeo tdci 130 cp pret si termen de livrare

03 Oct 2007, 12:39

baietii astia nu stiu sa raspunde ce se intampla cu ei ?

03 Oct 2007, 13:36

Carlig de remorcare pt fiesta ai?

03 Oct 2007, 17:55

buna ziua
ma intereseaza un pret pentru :
rezistenta de trepte a ventilatoarelor de pe radiator.la ford mondeo 2002
multumesc

03 Oct 2007, 19:18

se pare ca baietii nu mai sunt interesati de afacere pe aici. cei de la ford car sun ok. prompti baieti.

03 Oct 2007, 20:17

Salut , ma intereseaza si pe mine 2 amortizoare pe spate si un tratament METABOND pentru ulei - la FF1 1800 TDCI, hatchback, VIN:WF0AXXWPDA3Y48900
Daca ai un pret pentru aceste produse da-mi-le pe PM. Multumesc mult!
Răspunde