Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
09 Noi 2007, 13:20
am intrebat de o saptamana de un adaptor pentru masca casetofon 2 DIN.
Raspuns...daca deranjeaza nu mai intreb !!!
09 Noi 2007, 13:22
$1 scrie:$2m intrebat de o saptamana de un adaptor pentru masca casetofon 2 DIN.
Raspuns...daca deranjeaza nu mai intreb !!!
nu am adaptori i ... incearca la un magazin care monteaza asa ceva ... ca idee tziam dat pm
iar acceasi problema am impresia ca nu merge uneori sa trimit pm
09 Noi 2007, 13:25
$1 scrie:$2alut,
Ma intereseaza un pret pentru deflector si scut motor pentru mondeo din 2003. Motor N7BA.
Multumesc.
Oferta pret avem asa: deflector pietre 165 ron , numai pe original
scut motot original ford cu insonorizant = 555 ron
am si pe producator varianta dar fara insonorizant la 185 ron
este un plastic mai tare ......
09 Noi 2007, 14:06
Salut, ma intereseaza un pret la volanta si disc ambreiaj , VIN: WFOAXXWPDA4K11606, Motor FFDA
Multumesc
09 Noi 2007, 15:08
Vezi ca ti-am trimis comanda (a treia oara!), ca raspuns la PM-ul tau. De data asta sper s-o vezi.
Astept un raspuns de confirmare, ceva. Si raspuns la intrebarile pe care ti le-am pus la sfarsitul mesajului.
10 Noi 2007, 02:10
$1 scrie:$2ezi ca ti-am trimis comanda (a treia oara!), ca raspuns la PM-ul tau. De data asta sper s-o vezi.
Astept un raspuns de confirmare, ceva. Si raspuns la intrebarile pe care ti le-am pus la sfarsitul mesajului.
am dat drumul la comanda !!
10 Noi 2007, 02:13
$1 scrie:$2alut, ma intereseaza un pret la volanta si disc ambreiaj , VIN: WFOAXXWPDA4K11606, Motor FFDA
Multumesc
volanta luk - 1050 ron
set ambreiaj motorcraft = 625 ron
rulment presiune = 190 ron
surub volanta - 8 x 8 ron buc
livare in 24 h plata colet bucuresti
10 Noi 2007, 15:23
va salut! un pret la placute frana spate mondeo, daca se poate!!!
10 Noi 2007, 15:38
$1 scrie:$2a salut! un pret la placute frana spate mondeo, daca se poate!!!
am asa : original motorcraft - 175 ron setu
ferodo premier - 135 ron setu
lpr cele mai ieftine - 90 ron setu
cu stima , radu
11 Noi 2007, 03:13
urgent duminica: baterie pentru masina din semnatura?tx!
11 Noi 2007, 22:03
Un set de bujii pt. 1,8 TDCI ma intereseaza si pe mine: VIN WFONXXGCDN3S81819. Producatorul si un pret va rog. Astept PM. Merci
12 Noi 2007, 03:41
$1 scrie:$2rgent duminica: baterie pentru masina din semnatura?tx!
Bateria pleaca la pret de la 300 de ron originala Ford Motorcraft
Imi trebuie serie sasiu sa imi dau seama ce ai tu pe acolo
cu stima ]
radu sorin
0727056670
ar veni joi la bucuresti daca o punem pe comanda luni cel tarziu marti pranz
12 Noi 2007, 03:42
$1 scrie:$2n set de bujii pt. 1,8 TDCI ma intereseaza si pe mine: VIN WFONXXGCDN3S81819. Producatorul si un pret va rog. Astept PM. Merci
Bujii incadescente = 38 ron - ORIGINAL FORD MOTORCRAFT
Bosch - 35 ron ..., nu e mare diferenta
12 Noi 2007, 13:43
Buna ziua,
Un pret la un injector de focus tdci (WF0AXXGCDA2S00085) ?
Va multumesc !
12 Noi 2007, 21:12
Salut, ma intereseaza un pret ptr. o garnitura la baia de ulei, VIN: WFONXXGCDN3D61085, Motor C9DB
Multumesc
12 Noi 2007, 22:21
ai PM in legatura cu aparatorile de noroi.
13 Noi 2007, 01:20
$1 scrie:$2una ziua,
Un pret la un injector de focus tdci (WF0AXXGCDA2S00085) ?
Va multumesc !
Salut , am pe stoc Original Ford Motorcraft la 845 ron / bucata
garantie numai daca montezi la service rar ford
cu stima ,
radu sorin 0727056670
13 Noi 2007, 12:12
buna,te rog sa imi spui si mie un pret pentru kit distributie la ford focusWF05XXWPD55A89885.daca se poate repede ca sint din brasov si daca ai o sa ia ceva sa ajunga!!!!
13 Noi 2007, 15:49
Planetare pentru Focus Sedan 2002 WF0FXXWPDF2T45684. Multumesc.
14 Noi 2007, 00:34
salutare, pentru un escort 1.8 d 1991, am nevoie de electrovalva. cei de pe la magazinase o au sub numele de opritor motorina...??? sau ceva de genul asta. ma intereseaza un pret si in cat timp se poate aduce? multumesc.
14 Noi 2007, 11:39
Salut.
M-ar interesa si pe mine un set de presuri si unul de huse din piele sau imitatie, ambele de calitate foarte buna, pentru masina din semnatura.
Astept un raspuns insotit si de un pret desigur. Multumesc.
14 Noi 2007, 12:57
$1 scrie:$2alut.
M-ar interesa si pe mine un set de presuri si unul de huse din piele sau imitatie, ambele de calitate foarte buna, pentru masina din semnatura.
Astept un raspuns insotit si de un pret desigur. Multumesc.
set covorase fata 75 ron
spate 55 ron
sunt originale ford din cauciuc , cu emblema fiesta ford pe ele
stoc
la huse nu pot oferta nu sunt
14 Noi 2007, 13:04
$1 scrie:$2una,te rog sa imi spui si mie un pret pentru kit distributie la ford focusWF05XXWPD55A89885.daca se poate repede ca sint din brasov si daca ai o sa ia ceva sa ajunga!!!!
Kit distribuite Original Motorcraft = 485 ron
1 buc stoc
Maine la destinatie
14 Noi 2007, 14:11
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut.
M-ar interesa si pe mine un set de presuri si unul de huse din piele sau imitatie, ambele de calitate foarte buna, pentru masina din semnatura.
Astept un raspuns insotit si de un pret desigur. Multumesc.
set covorase fata 75 ron
spate 55 ron
sunt originale ford din cauciuc , cu emblema fiesta ford pe ele
stoc
la huse nu pot oferta nu sunt
Multumesc pentru promptitudine. Am uitat sa intreb daca presurile sunt numai din mocheta sau au si cauciuc in componenta? Inca ceva, sunt originale Ford adica scrie si pe ele? Multumesc inca o data.
14 Noi 2007, 14:46
Ford Mondeo
numar identificare wf05xxgbb52b22463
motor hjbb
Ma intereseaza schimbarea distributiei (curele, role, ce implica).
Multam
15 Noi 2007, 00:40
Buna seara
As dori preturi pentru
- ulei 5w30 sintetic pentru Ford (daca aveti Aral)
- filtru ulei
- filtru aer
- filtru de polen
pentru un Ford C-Max 1.6 i pentru revizia de 2 ani.
VIN wfomxxgcdm4t61187
Daca mai exista altceva ce trebuie schimbat sa imi spuneti (masina are 20.000 km)
Multumesc
15 Noi 2007, 12:20
iti multumesc pentru oglinda,super bine...acum am o alta rugaminte la tine si sper sa fii la fel de promt ca si inainte.tot la ford focus 2005 tdci de 1.6 90 cp am de schimbat distributia asa ca am nevoie de kit distributie,am inteles ca imi trebuie si pompa de apa si curea auxiliare...cam cit costa si daca sint originale!!!astept raspunsul tau repede!!!
15 Noi 2007, 13:15
Pe mine ma intereseaza 4 jante de aliaj pentru un Ford Focus II, 2007 cu cauciucuri de 195/65 r15. Vreau sa transfer cauciucurile de pe jentile de otel pe cele de aliaj si sa pun pe cele de otel cauciucuri de iarna. De aceea doresc jenti din aliaj pe 15 care sa se potriveasca cu fordul meu. Ahhh si daca se poate si poze cu modelele si bineinteles preturile.
15 Noi 2007, 16:25
salut
un pret pentru un set de proiectoare pt masina din semnatura?
masina este fabricata in august 2003
15 Noi 2007, 18:41
Salut !
O oferta de pret pentru covorase din cauciuc , aparatori de noroi si scut de protectie ( metalic sau plastic ) toate pentru FF2 , 4 usi , productie 10.2007 .
Multumesc .
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.