Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
15 Noi 2007, 20:58
Sal. M-ar interesa pentru capacul de la rezervor, doar fata, de culoarea masinii - alba (pentru ca mi-a fost furata), pentru Ford Focus C-max (fabricatie dec. 2004). Va multumesc.
15 Noi 2007, 22:15
cat costa distributia pt tddi 90 cp 2002?
msk
15 Noi 2007, 22:20
salut
te rog da-mi si mie preturile pt tampoanele de la motor (nu stiu inca care dintre ele e cu problema)
WF04XXGBB42R84959
Ford Mondeo 2002, 66 kw
Multumesc
15 Noi 2007, 22:47
aparatorile mele de noroi au plecat? ca asa mi-ai promis, ca azi le primesti si maine le am.
16 Noi 2007, 12:43
Salut ! O oferta de pret pentru Kit de distibutie si axa cu came pentru VIN: VS6AXXWPAAML80319
16 Noi 2007, 15:48
Ma intereseaza niste injectoare delphi pentru masina din semnatura.
VIN-ul este: WFOWXXGBBW2U57268
17 Noi 2007, 01:46
edit: ok, in urma discutiei din seara asta, se pare ca voi primi aparatorile pe luni, cel tarziu marti. mai astept pana atunci.
Ultima oară modificat de
sapho pe 17 Noi 2007, 02:23, modificat 1 dată în total.
17 Noi 2007, 02:15
$1 scrie:$2-am primit nimic, nici aparatorile si nici vreun raspuns de la tine. omule, daca esti neserios macar spune ca sa stie lumea sa nu stea dupa tine saptamani intregi aiurea.
o sa ai piesele
17 Noi 2007, 02:16
$1 scrie:$2ti multumesc pentru oglinda,super bine...acum am o alta rugaminte la tine si sper sa fii la fel de promt ca si inainte.tot la ford focus 2005 tdci de 1.6 90 cp am de schimbat distributia asa ca am nevoie de kit distributie,am inteles ca imi trebuie si pompa de apa si curea auxiliare...cam cit costa si daca sint originale!!!astept raspunsul tau repede!!!
sunama
17 Noi 2007, 02:40
$1 scrie:$2a intereseaza niste injectoare delphi pentru masina din semnatura.
VIN-ul este: WFOWXXGBBW2U57268
de la noi ai pretul urmator - 1180 ron bucata nou cu garantie 18 luni
Piesa originala Ford Motorcraft dar este facut de DELPHI si este ambalat pentru ford are sigla pe injector fata de cel normal delphi care nu are asa ceva
mai trebuie sa iei f motorina original , 95 de ron simering injector 25 ron / buc conducta retur 95 ron / buc
fa calcul
te astept cu comanda
17 Noi 2007, 03:48
un pret pentru bielete antiruliu?
17 Noi 2007, 12:21
salut, ma intereseaza si pe mine acele capacele care camufleaza gaurile de prindere a barilor( am cumparat masina cu bari transversale montate mondeo tdci 2003 ) pret si cum fac comanda//multumesc anticipat
17 Noi 2007, 17:45
Buna doresc preturi ptr. bujii si baterie ptr. un Ford Mondeo2001,1998cm,diesel WFO5XXGBB51B80546.Multumesc
17 Noi 2007, 22:44
$1 scrie:$2n pret pentru bielete antiruliu?
vad ca ai modeo in semnatura : bieleta antiruliu ford original cu tva si discount 215 ron / buc
pe lenforder am la 75 ron / buc
17 Noi 2007, 22:45
$1 scrie:$2alut, ma intereseaza si pe mine acele capacele care camufleaza gaurile de prindere a barilor( am cumparat masina cu bari transversale montate mondeo tdci 2003 ) pret si cum fac comanda//multumesc anticipat
5 ron buc
joi la bucuresti daca dam comanda luni sau marti si e pe stoc in Germania
18 Noi 2007, 14:21
Revin cu rugamintea pt un pret la tampoanele de la motor (nu stiu inca care dintre ele e cu problema)
WF04XXGBB42R84959
Ford Mondeo 2002, 66 kw
Multumesc
19 Noi 2007, 09:57
Sa fac si eu o incercare poate am noroc!! as avea nevoie, pt un escort xr3i - 3vol. cabriolet - 1989, de manerele alea de decapotat masina!! WFOLXXGKALKB-31456!!!
19 Noi 2007, 13:18
Un pret pt un set de jante tabla pe 15, pt focus 2006
WF05XXGCD56U77773
L.E. + piulite
Multumesc.
Ultima oară modificat de
cata23 pe 19 Noi 2007, 14:06, modificat 1 dată în total.
19 Noi 2007, 13:46
As dori si eu o oferta pentru un set de jante de tabla de 16""
ford focus 2
WFO4XXWPD45P89184
multumesc
Ultima oară modificat de
10nutz pe 19 Noi 2007, 16:26, modificat 1 dată în total.
19 Noi 2007, 14:37
Salut,
Ma intereseaza si pe mine un kit de distributie pt. Ford Focus 1.8 TDDi
seria este: WFOAXXWPDA3D43633
Merci
19 Noi 2007, 16:42
O pereche de jante R14 85T
Discuri frana fata.
Placute frana.
Baterie de 75.
Ford focus 2000 cel din semnatura.
20 Noi 2007, 14:06
Ma intereseaza o baterie pentru masina din semnatura. Va rog sa-mi precizati un pret. Va multumesc!
20 Noi 2007, 14:13
Buna ziua,
ma intereseaza pretul la urmatoarele piese:rolele intinzatoare , intinzatorul(de la accesorii,partea cu alternatorul) si kit-ul rulmentului de la amortizor dreapta fata pentru un FORD MONDEO tdci fabricatie 2002.
va multumesc
20 Noi 2007, 17:57
Buna ziua
Ma intereseaza si pe mine pret la accesoriile/ornamentele de pe o bara spate de mondeo ST >2001.
edit: am facut rost de o serie de sasiu de pe un titanium x care are aceeasi bara : WF04XXGBB44L57439
- FiÅŸiere ataÅŸate
-
- ford-st04_copy.jpg
- (132.32 KiB) Descărcat de 155 ori
Ultima oară modificat de
djxme200 pe 20 Noi 2007, 19:19, modificat 1 dată în total.
20 Noi 2007, 17:59
Da-mi si mie niste preturi, te rog, pentru:
- filtru motorina
- filtru polen
- filtru aer
- filtru ulei
- ulei motor mobil 5w30 super fe
La un Focus c-max din 2004 , 1.6 110CP/80kw , Diesel, WF0MXXGCDM4D36885
20 Noi 2007, 22:38
sal bucata aia d plastc de sub bra..deflector/cum i zice??..un pret.ms
20 Noi 2007, 23:04
Mi s-a rupt clapeta de la torpedou,si nu il mai pot inchide.Se poate comnda numai sistemul de inchidere cu tot cu clapeta sau trebuie sa iau tot torpedoul?Mondeo 2001 90 cp?O oferta?
20 Noi 2007, 23:43
ceva noutati cu privire la aparatorile mele de noroi?
data trecuta mi-ai dat telefon cu alea-alea ca sa scot de pe topic postul in care te faceam neserios. acu ce scuze mai ai?
deja sunt 2 saptamani jumate de la comanda, si n-am primit nimica. daca pana joi nu am astea, chiar ca poti sa-ti iei adio de la un client. si o sa am grija sa-ti fac si publicitate negativa pe forum de cate ori am ocazia.
20 Noi 2007, 23:51
$1 scrie:$2eva noutati cu privire la aparatorile mele de noroi?
data trecuta mi-ai dat telefon cu alea-alea ca sa scot de pe topic postul in care te faceam neserios. acu ce scuze mai ai?
deja sunt 2 saptamani jumate de la comanda, si n-am primit nimica. daca pana joi nu am astea, chiar ca poti sa-ti iei adio de la un client. si o sa am grija sa-ti fac si publicitate negativa pe forum de cate ori am ocazia.
te rog cauta in alta parte
NU STAU SA MA SCUZ IEI DIN ALTA PARTE AVEAM DE GAND SA ItI PLATESC TRASPORT LA COMANDA TA DE 200 DE RON PENTRU INTRAZIERE . TE ROG DUTE LA ALTCINEVA SA IEI PIESE ............
ALTICIVA MAI ARE PROBLEMA SA IMI SPUNA .........,
NU VA CONVINE NU LAUTI
20 Noi 2007, 23:56
$1 scrie:$2eva noutati cu privire la aparatorile mele de noroi?
data trecuta mi-ai dat telefon cu alea-alea ca sa scot de pe topic postul in care te faceam neserios. acu ce scuze mai ai?
deja sunt 2 saptamani jumate de la comanda, si n-am primit nimica. daca pana joi nu am astea, chiar ca poti sa-ti iei adio de la un client. si o sa am grija sa-ti fac si publicitate negativa pe forum de cate ori am ocazia.
te rog cauta in alta parte
NU STAU SA MA SCUZ IEI DIN ALTA PARTE AVEAM DE GAND SA ItI PLATESC TRASPORT LA COMANDA TA DE 200 DE RON PENTRU INTRAZIERE . TE ROG DUTE LA ALTCINEVA SA IEI PIESE ............
ALTICIVA MAI ARE PROBLEMA SA IMI SPUNA .........,
NU VA CONVINE NU LUATI
FA-MI PUBLICIATE NEGATIVA CHIAR TE ROG
CINE VINE LA MINE CU CERERI DE PIESE SI CUMPARA ESTE CA VAND MAI IEFTIN CA CEILALTI.
DUTE LA ALTI NU ITI MAI TRIMIT NIMIK
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.