Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
26 Noi 2007, 16:29
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua
Ma intereseaza si pe mine pret la accesoriile/ornamentele de pe o bara spate de mondeo ST >2001.
edit: am facut rost de o serie de sasiu de pe un titanium x care are aceeasi bara : WF04XXGBB44L57439
es
revin cu intrebarea
pai nu stiu ce anume vrei tu ......,daca esti din bucuresti vino la noi la magazin turda 102 podul grant
si iti fac preturi BUNE
ti-am trimis un pm cu niste detalii suplimentare, astept astazi un raspuns.sunt cam presat si trebuie sa le iau mai repede
26 Noi 2007, 20:30
Buna seara. Vreau si eu un pret pentru un set bujii Motorcraft + un set fise bujii (originale) pentru un Mondeo MKII 1998 - WF0FXXGBBFWR59922.
Multumesc!
27 Noi 2007, 00:55
Salut,
1.Kit de distributie :rola ,curea ...cam tot ce tine...distributie pentru un Ford focus 1.8 TDci 2001.VIN : WF0AXXGCDA1B11812
2.Rulment fata dreapta.
Multam astept oferta si in cat timp ai putea onora comanda.
27 Noi 2007, 14:12
vreau un pret pentru proiectoare ff1 ( cu comutator) si pentru sonda care indica nivelul de combustibil din rezervor pentru un mondeo diesel din 2001! cu stima !!!!!
27 Noi 2007, 16:08
Buna ziua
Doresc o oferta pentru ford fiesta VIN: WFOHXXGAJH3U81776
1. Kit distributie
2. curea angrenare alternator
3. garnitura de la scurgerea de ulei.
si un set de presuri (fata+spate) de cauciuc pentru ford focus sedan model 2002.
Multumesc.
cu respect Bota Florin.
27 Noi 2007, 17:04
scuze postat gresit
27 Noi 2007, 22:44
Salutare!
Am un Ford Focus Turnier 1,8 Tddi din 2001.
Te rog un pret pentru un electromotor sau pe componente: solenoid, rotor, stator daca se poate
Multumesc!
0722.688.743
27 Noi 2007, 23:49
Un torpedou Mk2?Am incercat sa te sun dar ai dat ton de ocupat.Se poate lua leg cu tine la tel?
28 Noi 2007, 01:05
Salut
Ma intereseaza pretul pentru o bara de protectie spate pentru un Mondeo MK3 berlina cu haion din 2001?
Merci mult de tot anticipat!
28 Noi 2007, 15:06
Salut!
As dori niste preturi/producator/termen de livrare pentru:
- filtru motorina;
- filtru ulei;
- filtru A\C;
- fitru aer
- aparatori noroi fata/spate
VIN: WF0NXXGCDN4A68538
Multumesc mult.
_________________
Ford Focus Wagon 2004 TDCi, 1.8
28 Noi 2007, 19:07
Buna Ziua
As dori sa imi spuneti daca aveti pe stoc, geamul fata dreapta pentru Ford Mondeo 2003 Hatchback.
De altfel as vrea sa imi spuneti si pretul acestuia.
Multumesc
28 Noi 2007, 21:56
$1 scrie:$2alutare!
Am un Ford Focus Turnier 1,8 Tddi din 2001.
Te rog un pret pentru un electromotor sau pe componente: solenoid, rotor, stator daca se poate
Multumesc!
0722.688.743
Salutare din nou!
Revin cu intrebarea si mai rog un pret pentru pompa de servodirectie!?
VIN: WFONXXGCDN1P72635
Multumesc
28 Noi 2007, 21:56
$1 scrie:$2alutare!
Am un Ford Focus Turnier 1,8 Tddi din 2001.
Te rog un pret pentru un electromotor sau pe componente: solenoid, rotor, stator daca se poate
Multumesc!
0722.688.743
Salutare din nou!
Revin cu intrebarea si mai rog un pret pentru pompa de servodirectie!?
VIN: WFONXXGCDN1P72635
Multumesc
29 Noi 2007, 12:28
Buna ziua.
Daca sunteti amabili as dori cateva preturi pentru urmatoarele piese:
- bare transversale pentru un ford focus (portbagaj)
- carlig de remorcare tot pentru ford focus.
- folie de protectie praguri mondeo 2001 break (nu neaparat originale si nu neaparat din inox)
multumesc
29 Noi 2007, 22:17
imi zici te rog cat ar costa partea de jos a spoilerului fatza (nu partea aia cu proiectoarele, ci banda care vine jos de tot, care trece pe sub proiectoare si se prinde in spoiler cu niste cleme). am urcat pe o bordura si cand coborat cu spatele am agatzat-o.
30 Noi 2007, 12:32
VREAU SA CUMPAR UN SCUT PENTRU MOTORUL UNUI FORD FIESTA 2007
30 Noi 2007, 12:34
VREAU SA CUMPAR UN SCUT PENTRU MOTORUL UNUI FORD FIESTA 2007
30 Noi 2007, 17:25
Buna ziua,
Pentru Ford Focus 2001 1.8 TDDI diesel WFONXXGCDN1P68126 imi trebuie daca aveti set, sau 5 cuzineti si 5 capace pt chiuloasa (axul cu came)
Astept un pret.
Va multumesc
30 Noi 2007, 17:29
Buna ziua,
Ma intereseaza un pret pentru 4 jenti de tabla R16 sau R17 pentru Mondeo Ghia 2003
30 Noi 2007, 18:41
Buna ziua,
As dori si eu un pret pentru filtrul de motorina ptr un ford focus 1.6TDCi 80kW DPF Fun,109 cai, din iulie 2006.
02 Dec 2007, 05:22
faruri negre cu sau fara lupa pt focus 2 aveti?
L.e: si cotiera
02 Dec 2007, 21:32
Salutare, ma intereseaza un proiector ceata stanga fata pt un ford focus din 2003/ WF0AXXWPDA3Y48900, Multam!
03 Dec 2007, 15:38
Buna
Ma intereseaza 1l lichid servo original pt. completare si motoras(pompa) pt. stropitorile de parbriz, preturi si in cat timp ar ajunge la Baia Mare.
masina este mondeo: WFO4XXGBB4YS13690
Multumesc
03 Dec 2007, 15:59
Buna Ziua,
M-ar interesa o oferta pentru Ford Mondeo 2002 2.0TDCI Hatchback. WFO5XXGBB52PO2484
Piese:
Spoiler Spate fara bandouri si fara prelungire,
Tripla spate stanga,
Brat superior roata spate stanga
Astept raspunsul dumneavoastra,
Cosmin
03 Dec 2007, 23:47
Buna seara,
Ma intereseaza un set complet de 4 aparatori de noroi pt o fiesta model 2007, si modalitatea de livrare la iasi.
Va multumesc.
04 Dec 2007, 13:24
Buna ziua!
Mi-ati putea da un pret pt. o cutie automata pt. un Ford Fiesta din noiembrie 2003 1.4 benzina?
04 Dec 2007, 20:12
1. Bara spate
2. Bara fata
Ford Mondeo 2002, WF05XXGBB52S43485
URGENT!
05 Dec 2007, 00:02
filtru polen + filtru aer pt masina din semnatura
PS: exista pt mine si filtru de AC (situat undeva pe jos pe la picioare)?
05 Dec 2007, 20:49
antigel sau solutie concentrata de antigel pt ford focus 2 1,8 diesel.
ma intereseaza sa stiu daca pot face singur o completare fara sa fiu nevoit sa apelez la service. nivelul este putin sub minimum.
06 Dec 2007, 14:50
Buna ziua! Cat costa setul de curele si role pentru accesorii// pentru masina din semnatura. Multumesc
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.