Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
17 Ian 2008, 04:19
salut
Bielete directie ford focus 2005 .. 1.6
ms mult
17 Ian 2008, 13:19
te rog pret covorase CAUCIUC fata+spate mondeo ghia 2003 CULOARE CREM; daca nu ai crem, pret si pentru negre; merci
17 Ian 2008, 19:48
bara fata negru panther ford mondeo 2002 (modelul cu proiectoarele rotunde) serie : WF0WXXGBBW2U57264
sticla proiector ceata dreapta (sticla rotunda)
multumesc
18 Ian 2008, 02:43
Sal. Te rog sa-mi dai si mie un pret pt 1 buc senzor de parcare ( cel din fabrica ) sau dk nu se poate la bucata, pret pt setul intreg.
Stima,
18 Ian 2008, 02:47
Scuze FORD FOCUS 2 seria WF04XXWPD45A14117
19 Ian 2008, 13:59
Buna,
M-ar interesa si pe mine pentru masina din semnatura:
- Disc ambreiaj
- 4 bujii incandescente.
Merci,
19 Ian 2008, 17:29
M-ar interesa un pret pentru o izolatie antifonica a capotei motorului pentru Ford Focus 2, cu tot cu clipsurile de prindere.
Multumesc mult.
20 Ian 2008, 15:34
v-as ruga sa-mi trimiteti cea mai buna oferta a dvs pt urmatoarele:
pompa de combustibil de joasa presiune;
volanta;
kit ambreiaj
totul pentru WF0WXXGBBW1R89232
multumesc!
21 Ian 2008, 16:34
Buna ziua
Ma intereseaza si pe mine:
- Curea aux.
- rola
- intinzator curea aux.
- carlig remorcare
- kit el. montaj carlig remorcare
- plastic ornament din manerul portierei soferului,
culoare bej (mai jos poza doar pentru exemplificare)
- nuca schimbator
- plastic imitatie lemn (peste care vine montat schimbatorul)
Multumesc
WFONXXGCDN1C20932
- FiÅŸiere ataÅŸate
-
- 112_0306_3way_z+2003_ford_svt_focus+front_interior_view.jpg
- (21.8 KiB) Descărcat de 435 ori
Ultima oară modificat de
roataderezerva pe 21 Ian 2008, 23:08, modificat 1 dată în total.
21 Ian 2008, 18:07
Salut Radu,
Iar am pierdut capacul de la spalatorul de la farul din dreapta....
Data trecuta tot de la tine am luat.
Cel din stanga are urmatorul cod:
2M51 13L019 AB
PC-PBT<
C95YA
ATENTIE! mie imi trebuie cel din dreapta (cel incercuit cu galben mai jos).
Uite asa arata:


Spune-mi te rog in cat timp vine.
Merci.
21 Ian 2008, 20:45
AM si eu nevoie de o macara electrica stanga fata pt un ford focus.La cat ma duce una?Exista si second?
22 Ian 2008, 17:41
Buna
Zi-mi si mie, te rog, cat ma costa setul de curele de distributie si ce se mai schimba si toba intermediara.
(ford escort 1.6i, 16v, an fabricatie 1998, nr identificare: WF0AXXGCAAWL58830).
Merci
23 Ian 2008, 18:15
salut
as vrea si eu niste preturi pt un Ford Focus din 2005,motor 1388cmc Duratec de 80 CP:
-curea AC
-filtru ulei
-ulei
-filtru benzina
-filtru aer
-filtru polen
-arc pedala de ambreiaj
multumesc
23 Ian 2008, 18:18
Prezoane ford focus 2002 pt jantele originale de aliaj 15" (set de 16 buc)?? un pret??
23 Ian 2008, 19:58
Salut!
ma intereseaza pentru un ford focus-tounier din dec 2002;cod vinWF0NXXGCDN2B14348 urmatoarele
filtru ulei
filtru motorina
filtru polen(varianta si su carbune activ)
filtru aer
ulei motor
am rugamintea sa imi dai preturi pentru piese originale motorcraft
mersi o zi buna!
23 Ian 2008, 21:10
Salut,
Am nevoie de 4 injectoare pt Focus 1,8 TDCi, 115 cai p. an fabr 2002.
Imi pare rau dar nu am seria.Mersi mult si astept un rasp cat mai urgent.
24 Ian 2008, 01:45
AM NEVOIE URGENT DE AXE CU CAME MOTOR 1,6 zetec 16 v 101 cp, an 2002, ford focus turnier 1, FYDD, wFONXXGCDN2M34165
0742033321 CLUJ
24 Ian 2008, 19:37
un filtru polen pt ford fiesta 1,4 tdci modelul facelift. Pret si producator. Multumesc !
24 Ian 2008, 21:47
Pls..pls...brat stergator parbriz dreapta...pentru FF1/2001 - vreau un pret...in Tg/Mures cel mai ieftin am gasit la 130 RON si mi se pare exagerat de mult..

(
25 Ian 2008, 00:45
ma intereseaza pretul ptr un set complet de amortizoare ptr masina din semnatura
26 Ian 2008, 11:11
Ce preturi ar fi pt un butuc yala deschidere capota(kit complet) si o pompa de servo directie, fulia sa fie pe 6 caneluri. si daca le pot lua sh, la fel ce preturi. multumesc anticipat!
26 Ian 2008, 13:27
Salut, am si eu nevoie de piesa cu codul urmator: 98AB-6P093-AD, poti sa mi-o aduci si la ce pret? Multumesc.
Este pt Focusul din semnatura.
26 Ian 2008, 19:34
As dori si eu un pret daca se poate pentru 2 telescoape spate (masina din semnatura).Multumesc!
26 Ian 2008, 21:39
Salutare !
Vreau sa cumpar ulei Ford 5w30, filtre de motorina, de ulei, de aer si de polen.
27 Ian 2008, 00:08
Salut.
Ma intereseaza preturile pentru :
filtru motorina
filtru ulei
filtru aer
filtru polen
ulei 5W-30 (nu stiu cati litri trebuie)
placute frana fata+spate
Posibil urmatoarele Sad :
- turbina pt modelul de mai jos
- injectoare
- bujii
As mai vrea un pret pentru sistem de navigatie cu MP3 care sa inlocuiasca consola cu casetofon. Neutral
Multumesc
27 Ian 2008, 13:53
Vreau si eu un pret pt o volanta de mondeo si un kit de ambrej.Mondeo break din 2001,2000cm3 TDI,116CP,WFOWXXGBW1C03589
28 Ian 2008, 02:44
sal, vreau si eu o bara spate de fiesta din 2000 dar este modelul Zetec, platesc pe loc doar daca este modelul Zetec.... 0727469461, Alex
28 Ian 2008, 03:08
ma intereseaza un geam portiera fata dreapta pentru un ford mondeo din 2005 nr de identificare:WF04XXGBB45E11299.
geamul avea o tenta de verde. ma intereseaza atat pretul pentru unul clar cat si pentru unul cu tenta verde.
in eventualitatea in care l-as comanda cat costa cu tot cu transport pana in craiova sau poate dau o tura pana la bucuresti sa-l iau.
multumesc. astept raspuns , un nr de telefon si o persoana de contact.
28 Ian 2008, 11:37
Imi puteti da un pret pentru un parbriz cu incalzire pt. masina din semnatura?
Multumesc!
28 Ian 2008, 13:43
Un pret pentru filtru de polen C-Max 1.6 TDCi din 2004?
Multumesc!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.