Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 09:31

Buna ziua.
Ma intereseaza si pe mine
1. cap de planetara (la roata) stanga
2. piulita
3. butuc (rulment) roata - stg
4. placute frana fata.

Disponibilitate si pret te rog...pentru masina din semnatura.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 13:23

Buna ziua,

Ma intereseaza:

1. Curea distributie + rola intinzatoarea
2. Curea transmisie + rola ghidare + rola intinzatoare
3. Amortizoarea fata (2 buc)
4. Rulmenti sarcina (2 buc)

Multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 19:04

$1 scrie:$2una ziua.
Ma intereseaza si pe mine
1. cap de planetara (la roata) stanga
2. piulita
3. butuc (rulment) roata - stg
4. placute frana fata.

Disponibilitate si pret te rog...pentru masina din semnatura.


buna seara aveti mail cu oferta noastra

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 19:06

$1 scrie:$2una ziua,

Ma intereseaza:

1. Curea distributie + rola intinzatoarea
2. Curea transmisie + rola ghidare + rola intinzatoare
3. Amortizoarea fata (2 buc)
4. Rulmenti sarcina (2 buc)

Multumesc!


aveti raspuns pe pm
cu stima
radu sorin
0727056670
sau 0213149411
http://www.altgradauto.ro

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 19:06

$1 scrie:$2una ziua,

Ma intereseaza:

1. Curea distributie + rola intinzatoarea
2. Curea transmisie + rola ghidare + rola intinzatoare
3. Amortizoarea fata (2 buc)
4. Rulmenti sarcina (2 buc)

Multumesc!


aveti raspuns pe pm
cu stima
radu sorin
0727056670
sau 0213149411
http://www.altgradauto.ro

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Iul 2008, 21:08

Buna ziua.Ma intereseaza pentru un Ford Scorpio 2.3,din 1996,seria WFOFXXGAGFTS57551 urmatoarele piese: filtru ulei cutie automata,garnitura de la baia de uleic de la cutia de viteze si un set de placute de frana pentru fata si pentru spate.Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 07:47

Buna ziua

Ma intereseaza o chiulasa pentru un Mondeo 2.0 TDDI din 2001, masina din semnatura.

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 11:37

Buna ziua!
Ma intereseaza urmatoarele piese Focus 1 combi ,daca se poate pe producator:
Amortizoare fata
Flanse amortizor
Simering planetara dreapta –la cutie
Rezervor freon,filtru dehidrator sau de uscare(din Al.,la roata)
Brat tirant spate(cel de jos ,scurt)
Va multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 17:17

$1 scrie:$2una ziua.Ma intereseaza pentru un Ford Scorpio 2.3,din 1996,seria WFOFXXGAGFTS57551 urmatoarele piese: filtru ulei cutie automata,garnitura de la baia de uleic de la cutia de viteze si un set de placute de frana pentru fata si pentru spate.Multumesc.


buna seara aveti pm cu oferta

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 17:49

Buna ziua

Va rog sa-mi transmiteti si mie preturile pentru:
- curea accesorii+celelalte elemente care se schimba odata cu inlocuirea curelei;
- set placute frana fata si set saboti spate;
- discuri frana fata
pentru un Ford Focus benzina 1,6,
serie sasiu: WF0AXXWPDA4Y82952.
Preturile as vrea sa fie pentru produse originale,
dar si aftermarket, daca efortul nu este prea mare.

Cu respect

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 18:42

$1 scrie:$2una ziua!
Ma intereseaza urmatoarele piese Focus 1 combi ,daca se poate pe producator:
Amortizoare fata
Flanse amortizor
Simering planetara dreapta –la cutie
Rezervor freon,filtru dehidrator sau de uscare(din Al.,la roata)
Brat tirant spate(cel de jos ,scurt)
Va multumesc.


Scuze ca am uitat :
WFONXXGCDNYT13238

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Iul 2008, 20:52

Va salut!
Pentru un Mondeo Wagon 2.0 tdci 130 cp cu seria WFOWXXGBBW4Y70744 vreau o oferta pentru urmatoarele: covorase velur, covorase cauciuc,6l ulei,filtru ulei,motorina,aer, polen,cu specificatiile de producator, iar la filtrul de polen varianta simplu/activ.
Va multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

31 Iul 2008, 10:13

Buna ziua,

Va rog sa-mi transmiteti oferta dvs pentru reperele descrise mai jos:
Am nevoie daca se poate si de preturile cele mai scazute pentru repere aftermarket.

FORD Fiesta 2002 WFOHXXWPJH2G33465

-Ulei Ford Formula E 5W30 5 L
-Filtru ulei Ford (Motorcraft) si/sau aftermarket
-Filtru motorina Ford(Motorcraft) si/sau aftermarket
-Filtru aer Ford (Motorcraft) si/sau aftermarket
-Filtru polen Ford (Motorcraft) carbon ÅŸi/sau fara - si/sau aftermarket
-Joja plastic nivel ulei
-Capacel plastic (alb) bara fata (acopera locasul pentru dispozitivul de remorcare)

-Kit distributie (curea distributie, rola ghidaj, rola intinzatoare) si/sau aftermarket
-Kit transmisie (curea accesorii, rola ghidaj, rola intinzatoare ) si/sau aftermarket
-pompa apa si/sau aftermarket
-antigel recomandat Ford
-motoras stergator luneta
-placute frana (fata)
-saboti frana (spate)
-lichid frana
-jante aliaj Fiesta 15’

Multumesc pentru un raspuns rapid !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

31 Iul 2008, 15:52

buna ziua, ma intereseaza carenajul dreapta fata + deflectorul inferior( scutul mic de sub bara) , pentru ford focus 2, sa fie originale/ cu stima, gl25mir@yahoo.com sau aici un pm

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

31 Iul 2008, 16:14

Mă interesează un preţ pt. următoarele consumabile pt. o reviz de 15mii km. De preferabil Motorcraft.

- filtru de polen+carbune activ
- filtru de aer
- ulei 5L
- filtru ulei
- filtru motorina

Ford Focus 2007 wf05xxwpd57u35570.

Dacă nu sunt pe stoc un timp de livrare vă rog.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

31 Iul 2008, 17:27

salut,un pret pentru o portiera stanga fata... a fost indoita de un nemernic.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

31 Iul 2008, 17:38

As dori pretu la placute frina si saboti ptr. un focus din 2001,
si un set de spray culoare: Aquamarine Frost Pearl M/S
WIN:WF0AXXGCDA1B04828
si cam in cit timpmii le puteti trimite si cit costa cu transport pina la cluj.
multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Aug 2008, 10:50

Buna ziua ,
pt masina din semnatura se poate info pret pt :
-aparatori noroi fata - spate
-lichid servodirectie
-antigel ( roz )

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Aug 2008, 17:58

salut, cat m-ar costa 2 inject de fiesta 1,6 tdci 68 de cai ?

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Aug 2008, 20:15

caut carenaj dreapta fata si deflector inferior sub radiator L3 - cod 1302804( scutul mic de sub bara) pentru focus 2- WFO4XXWPD46Y69820, sa fie in stare buna. gl25mir@yahoo.com sau aici pm
precizati si costul transportului la Galati

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Aug 2008, 20:20

caut carenaj dreapta fata si deflector inferior sub radiator L3 - cod 1302804( scutul mic de sub bara) pentru focus 2- WFO4XXWPD46Y69820. Sa fie originale . gl25mir@yahoo.com sau aici pm
precizati, va rog, si costul transportului la Galati

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Aug 2008, 13:05

$1 scrie:$2aut carenaj dreapta fata si deflector inferior sub radiator L3 - cod 1302804( scutul mic de sub bara) pentru focus 2- WFO4XXWPD46Y69820. Sa fie originale . gl25mir@yahoo.com sau aici pm
precizati, va rog, si costul transportului la Galati



V-am dat oferta pe mail de 2 zile
Comenzi peste 300 de ron platim noi transportul

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Aug 2008, 13:32

$1 scrie:$2ă interesează un preţ pt. următoarele consumabile pt. o reviz de 15mii km. De preferabil Motorcraft.

- filtru de polen+carbune activ
- filtru de aer
- ulei 5L
- filtru ulei
- filtru motorina

Ford Focus 2007 wf05xxwpd57u35570.

Dacă nu sunt pe stoc un timp de livrare vă rog.


Buna ziua , aveti cu oferta

cu stima radu sorin
0727056670
http://www.altgradauto.ro

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Aug 2008, 22:19

Revin cu rugamintea de a-mi transmite si mie preturile pentru:
- curea accesorii+celelalte elemente care se schimba odata cu inlocuirea curelei;
- set placute frana fata si set saboti spate;
- discuri frana fata
pentru un Ford Focus benzina 1,6,
serie sasiu: WF0AXXWPDA4Y82952.
Preturile as vrea sa fie pentru produse originale,
dar si aftermarket, daca efortul nu este prea mare.

Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Aug 2008, 08:09

Ca nou posesor de bijuterie,caut tot ce ma poate interesa,adica:telescoape fata/spate,rolele din distributie(cate or fi),curea distributie,kit ambreiaj,cilindru ambreiaj,bujii,fise bijii,filtru aer,filtru benzina,filtru ulei,placute frana,saboti frana,bloc sigurante,componente suspensie/directie,stergatoare fata/spate.Datele masinii sunt in semnatura.Multumesc anticipat.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Aug 2008, 17:59

am si eu mare nevoie de o oglinda centrala interioara pentru focus 1 hatch sau macar clipsul de prindere de parbriz daca e cu tot cu piciorus mobil ->l-am crapat din greseala:)
s3fubz@yahoo.com

multumesc anticipat

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

04 Aug 2008, 10:52

Mă interesează un preţ pt. următoarele consumabile:

- kit distributie
- filtru de polen+carbune activ
- filtru de aer
- ulei 5L
- filtru ulei
- filtru motorina

Ford Focus Sedan 1.8 TDDI 90cp - 2001
Serie: WFOFXXWPDF1M59571.

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

04 Aug 2008, 13:03

Salut!
Un pret pt -curea alternator(accesorii?)
-intinzator
WFOAXXWPDA3C52017
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

04 Aug 2008, 18:50

sal Ma intereseaza si pe mine cat costa un epurator ulei de Ford Focus C-max model 2004! E conducta aia din plastic din partea stanga cum vezi motorul!! VA MULTUMESC
Răspunde