Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

04 Sep 2008, 17:55

trimite-mi si mie o oferta pt 4 placute de frana fata+spate la masina din semnatura. si mar interesa firma ?

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

06 Sep 2008, 15:58

Buna ziua.
As dori si eu un pret pentru tot ce se numeste bucse,pivoti,capete de bara,amortizor fata si spate (inclusiv bucsele din capatul amortizorului) , pretul produselor de producator dar si originale daca aveti, pentru masina din semnatura.
Se apropie itp-ul si nu-mi place mie cum se comporta si cum se aude zgomotul in masina si vreau sa schimb absolut tot nu doar ce e defect.
Va multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

06 Sep 2008, 22:54

Salut!
M-ar interesa un pret/termen de livrare pentru un robinet cu electovalva original pt. instalatia de incalzire .
Are si un cod poate ajuta 96FW18495BD
Adresa mea e CZUCAS@YAHOO.COM
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Sep 2008, 12:42

Buna ziua
Ma intereseaza ceva piese(originle si aftermarket) pentru Fiesta 2005 1.4TDCI
WFOHXXGAJH5J09040:
Set placute frana fata
Set saboti spate
Set garnituri etriere(fata)si ceva echivalent pt spate(revizie generala frane)
Bielete antirului fata
Bucsa bara stabilizatoare fata(nu stiu daca masina are asa ceva)
Bucse punte spate
Acea bucsa(tampon) ce se afla intre motor si cutie,are rolul de a prelua zmuciturile motorului si este vizibila din compartimentul motor.
Invelitoare schimbator viteze(acel burduf de planetara)

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Sep 2008, 13:45

$1 scrie:$2b]VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT
DISCOUNTURI FOARTE MARI FATA DE ORICE ALT MAGAZIN SAU REPREZENTANTE, PRIMA MANA , DIRECT IMPORTATOR ...
GARANTIE LA ORICARE PIESA , FACTURA !! ( DE LA GENTI ALIAJ ULEI FILTRE LA FULII MOTOR , USI , BARI, ETC )
PIESELE CUMPARATE LE PUTETI MONTA IN ORICE SERVICE AUTORIZAT RAR !
VAND SI VARIANTE AFTERMARKET ACOLO UNDE ESTE CAZUL
MA OCUP SI DE DAUNE ... ETC
PIESE DE PE STOC , SAU LA COMANDA LA 3 - 5 ZILE
TELEFON 0727.05.66.70
:icon_mrgreen:
ACEST ANUNT ESTE VALABIL NUMAI PE INTERNET ... IN SPETA ACEST FORUM
TRIMIT SI IN TARA CU FAN CURIER PLATA RAMBURS CASH SI LA VALOARE DE PESTE 3 MIL PLATA COLET E LA BUCURESTI
PENTRU INDENTIFICAREA MASINI CORECTE , VREAU SERIA DE SASIU CARE INCEPE CU WFO ... SI UN NR DE CONTACT :icon_biggrin:
COMENZILE FERME DIN TARA LE POT ONORA , CU UN MESAJ PE PRIVATE
CU URMATOARELE DATE:
NUME , PRENUME , ADRESA LIVRARE , SERIE BULETIN , NR TELFON
SERIA DE SASIU , SI PIESELE COMANDATE


MAI IMPORTAM OPEL VW AUDI SKODA SEAT MAZDA
TOATE PIESELE SUNT CU FACTURA , GARANTIE INTRE 12 SI 36 DE LUNI IN FUNCTIE DE PIESA

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Sep 2008, 13:49

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2b]VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT
DISCOUNTURI FOARTE MARI FATA DE ORICE ALT MAGAZIN SAU REPREZENTANTE, PRIMA MANA , DIRECT IMPORTATOR ...
GARANTIE LA ORICARE PIESA , FACTURA !! ( DE LA GENTI ALIAJ ULEI FILTRE LA FULII MOTOR , USI , BARI, ETC )
PIESELE CUMPARATE LE PUTETI MONTA IN ORICE SERVICE AUTORIZAT RAR !
VAND SI VARIANTE AFTERMARKET ACOLO UNDE ESTE CAZUL
MA OCUP SI DE DAUNE ... ETC
PIESE DE PE STOC , SAU LA COMANDA LA 3 - 5 ZILE
TELEFON 0727.05.66.70
:icon_mrgreen:
ACEST ANUNT ESTE VALABIL NUMAI PE INTERNET ... IN SPETA ACEST FORUM
TRIMIT SI IN TARA CU FAN CURIER PLATA RAMBURS CASH SI LA VALOARE DE PESTE 3 MIL PLATA COLET E LA BUCURESTI
PENTRU INDENTIFICAREA MASINI CORECTE , VREAU SERIA DE SASIU CARE INCEPE CU WFO ... SI UN NR DE CONTACT :icon_biggrin:
COMENZILE FERME DIN TARA LE POT ONORA , CU UN MESAJ PE PRIVATE
CU URMATOARELE DATE:
NUME , PRENUME , ADRESA LIVRARE , SERIE BULETIN , NR TELFON
SERIA DE SASIU , SI PIESELE COMANDATE


MAI IMPORTAM OPEL VW AUDI SKODA SEAT MAZDA
TOATE PIESELE SUNT CU FACTURA , GARANTIE INTRE 12 SI 36 DE LUNI IN FUNCTIE DE PIESA

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Sep 2008, 14:46

Ma intereseaza preturi ptr urmatoarele:

Pompa de apa
Curea de transmisie dar fara A/C
Suruburi ptr o chiuloasa (8)
Surub fulie arbore cotit
Garnitura chiuloasa spate (sau dreapta)
Garnituri galerii admisie
Garnitura capac lant de distributie
Garnitura capac de chiuloasa
Simering arbore cotit-capac lant de distributie
Garnitura capac de aerisire bloc
Valve aerisire etrieri fata spate (4 buc)
Etrieri spate (fara placute sau disc de frana)

Masina e Ford Mondeo II 2544 cmc v6 hatchback vin WF0AXXGBBAVE80436

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Sep 2008, 18:24

caut sa cumpar kit de ambreiaj si volanta.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Sep 2008, 08:46

caut sa cumpar kit de ambreiaj si volanta.ford mondeo ghia 2002
wfo4xxgbb42s23188

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Sep 2008, 10:43

Ma intereseaza preturile pentru urmatoarele piese :
Ford Mondeo 2003, TDCI,1998cm, 85Kw serie WF05XXGBB53P76687

1. Rulment presiune
2. Volanta
3. Fulie motor
4. Intinzator curea agregate
5. Curea agregate
6. Capac culbutori
7. 2 semeringuri injectoare
8. Scut radiatoare
9. Curea pompa apa

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Sep 2008, 13:59

As vrea si eu un pret estimativ pentru un parbriz de Fiesta 2001 (3 usi) si pentru o emblema de fata simpla simpla.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Sep 2008, 16:03

ma intereseaza macara pentru geam electric stanga fata
wf0axxgcda1c54089

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Sep 2008, 17:10

Salut,
Ma intereseaza si pe mine pretul la injectoare ford focus din 2001 ,1.8 tdi 55 kw/75 cp
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

10 Sep 2008, 09:19

pt un ford escort 1.4 1996 amortizoare fata bucsi bascula stanga cea mica si cea mare burduf roata dreapta filtru aer filtru benzina wfoaxxgcaata01451

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

10 Sep 2008, 10:48

Am si eu nevoie pentru o colega de niste preturi la urm. piese:
Ford Fiesta JAS 1998
WF0AXXGAJAWT63899

Bielete antiruliu
Bucse bara stabilizatoare
Flanse amortizoare cu tot cu rulmenti
Arcuri spate
Filtre: ulei, polen, aer, benzina
Ulei motor

Multam mult

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

10 Sep 2008, 15:42

Salut,
as vrea un pret pentru 2 amortizoare spate Ford Fiesta 1,,4 TDCI vin: WF0HXXGAJH5K24601

Rog raspuns PM.
Multumesc !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Sep 2008, 13:39

imi spuneti va rog un pret pt un alternator mondeo 2001
WFO5XXGBB51ROO977

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Sep 2008, 19:32

salut! discuri frana Mondeo fata si spate numai pe original Motorcraft fata si spate, un pret!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

13 Sep 2008, 16:42

la ce pret gasesc injectoare pt escort 1.4 1996 wfoaxxgcaata01451

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

15 Sep 2008, 20:51

Buna ziua ,
As dori sa-mi furnizati preturile la:
- scut motor metalic
- scut motor plastic
- bavete noroi fata/spate
- set covorase cauciuc (interior) cu margine(gen tavita)
pentru un Focus 2008 1.6 sedan. Va rog, specificati faptul daca sunt piese originale Ford sau aftermarket .
Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Sep 2008, 15:07

Un pret va rog la pompa de benzina pt masina din semnatura,de preferinta originala Ford.Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Sep 2008, 15:14

Salut
Ma intereseaza un geam de far dreapta pt un ford puma.As vrea preturi si la cele originale cat si la cele de producatori.
Mc
sasiu WFOCXXGAECWS36302

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Sep 2008, 17:01

salut !
ma intereseaza un preta la curea de accesorii si rola pt un ford focus 1.8 tdci 74 kw din 2003 si un pret pt injectoare :((((

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Sep 2008, 19:53

$1 scrie:$2alut !
ma intereseaza un preta la curea de accesorii si rola pt un ford focus 1.8 tdci 74 kw din 2003 si un pret pt injectoare :((((



sa dat oferta sper sa fie un pret rezonabil cel de injector

:) :)

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Sep 2008, 11:00

VA ROG DACA PUTETI SA IMI SPUNETI CAT AR AJUNGE UN SCUT METALIC PENTRU UN FORD MONDEO TURNIR, ID. WF0WXXGBBW2G44279.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Sep 2008, 12:12

Buna ziua, ma intereseaza un set de covorase originale ford sau orice alta game de mocheta de calitate si un pret pentru un scut metalic pentru focus 2. Multumesc, o zi buna.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Sep 2008, 18:14

Ma scuzati dar am uitat sa fac unele precizari doresc covorase originale fata spate originale si un scut metalic pentru focus 2. VIN: WF0HXXWPDH8D18165. Va multumesc astept oferta dvs.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Sep 2008, 18:30

Vreau si eu un acuator (partea electronica de la turbina) pentru un mondeo 2004 tdci 1998 cc, 131 cp,96 kw
Multumesc anticipat!!!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Sep 2008, 08:47

pret pentru lichid servo, mondeo 3, 2001, VIN: WF0WXXGBBW1R20533.
cred ca tipul este ESP-M2C166 H, cod finis 5014519
multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Sep 2008, 10:50

nu mai pot edita asa ca scriu alt mesaj.
revin cu o corectare:
uleiul de care am nevoie este: WSA-M2C195-A, cod finis: 8000047.
Răspunde