Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

28 Sep 2008, 13:47

ord focus tdci 100 hp WFONXXWPDN3U80461 MOTOR FFDA
-filtru motorina
-filtru aer
-filtru ulei
-filtru polen cu carbune activ.
-ulei motor
As dori si eu niste preturi pentru aceste piese

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Sep 2008, 11:19

Salve
M-ar interesa pentru un Ford Focus C-MAX 2005 TDCI 115CP,
o oferta de pret pentru lamele stergator parbriz, originale sau de firma (ex.VALEO,CHAMPION) -fata spate.
Multumesc


Report this post

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Sep 2008, 17:54

Cumpar CD-player Ford 4500 EON...te rog zi un pret si cum pot intra in posesia cd-playerului sunt din Cluj ...sebilika@yahoo.com

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Sep 2008, 20:09

Buna ziua ,as dori si eu un pret pentru :ford focus diesel tddi 75 cp combi 2003 CU AC. VIN:WFONXXGCDN3U70344
-stop spate stinga
-ulei servo (WSA-M2C 195-A)
-rola ,fara INTINZATOR curea accesorii
-ulei 5w 30 (5+1 l}(ford)
-filtru ulei
originale sau after market si un pret pe transp pina in Timisoara

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Sep 2008, 20:14

Buna ziua,

As dori un pret pentru urmatoarele piese

FF2 hatch WF05XXGCD56S78626


capac motor 1.6 tdci - 6N041
capace brate stergatoare fata - Hm1
scrumiera spate din pachetul premium - 245176 06024
conducta aer conditionat sub scaun - 189236
Plasa portbagaj

Va multumesc,

Radu

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

29 Sep 2008, 20:47

Buna seara

As dori un pret pentru:
-fulie cod 1124891 -1 buc
-suruburi fulie cod 1102614-3 buc
-rola cod:1128896 -1 buc
-rola cod:1117008 sau 1201178 -2 buc
-curea auxiliara/agregate -1 buc
VIN:WF04XXGBB41B49874
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

30 Sep 2008, 14:09

As dori si eu pret pentru:

-lamele stergatoare parbriz
-cheie escamontabila cu telecomanda
-bare transversale plafon (vreau sa-mi pun suport pentru placa de snowboard, aveti si astfel se suporti sau aceia sunt universali si se gasesc la orice magazin auto?)

VIN: WF05XXWPD55R87098

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Oct 2008, 07:29

salut

kit distributie+pompa de apa FF1-facelift 1,4 benzina din august 2002

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Oct 2008, 08:29

Doresc si eu un pret si daca aveti pe stoc sau in cit timp aduceti turbina pentru ford focus

VIN-ul masini este WFONXXGCDN2L14771
Motor C9DB cilindree 1753 cm putere 66 kw


Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

01 Oct 2008, 10:09

ma intereseaza geam oglinda retrovizoare partea soferului ,reglaj manual pt fiesta.multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Oct 2008, 11:32

Sal

Un pret pentru curea distributie si role focus 1.8 benzina zetec 85kw produs in 2000

Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Oct 2008, 08:30

Va salut! Va rog sa-mi dati o oferta ptr pompa electrica a stropitorului de parbriz (cea care se afla in vasul rezervor de lichid). Va multumesc. WFOWXXGBBW3U27594

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Oct 2008, 09:14

pompa ambreiaj pt masina din semnatura . multumesc !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Oct 2008, 12:15

As dori o oferta pentru oglinda laterala stanga, manuala
Ford Mondeo Turnier 1997

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

03 Oct 2008, 15:06

buna ziua,
de unde pot procura si eu un set de jante de tabla in 5 spite de 16''(ford focus)...??? si cam cat costa o janta de genu' asta...
la revedere,
FiÅŸiere ataÅŸate
1.JPG

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

07 Oct 2008, 14:43

Buna ziua ,
va rog frumos daca se poate un pret pentru
spoiler fata,SI incuietoare usa dreapta spate ford focus 2004 5 usi cu VIN: WF0AXXWPDA4G12614

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

07 Oct 2008, 15:12

Buna ziua
m-ar interesa si pe mine pretul la capacul de pe motor pt masina din semnatura.
si daca se poate cat costa transportul pana in Ploiesti? sau ceva detalii pt. contactare
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Oct 2008, 09:41

Buna ziua. Pt un Mondeo 1993, 1.6 16v, cu AC, va rog sa-mi faceti o oferta la urmatoarele:
- un kit de distributie
- ulei Ford FE 10w40
- filtru ulei
- filtru polen
Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Oct 2008, 08:29

Buna ziua,
Ma interesa urmatoarele :
- ulei de motor special pt motoare peste 100.000 km + filtru de ulei (nu stiu catzi litri trebuie la un schimb)
- placute frana spate (nu neaparat de producator)
- antena radio pt navi mare cu touchscreen
-set covorase fata (nu neaparat de producator)
Vin-ul din semnatura
Va multumesc !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Oct 2008, 16:25

Ma intereseaza pentru fordul din semnatura blocul de inchidere usa stanga fata - usa sofer- iala
Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Oct 2008, 16:32

rog un pret pentru aripa stg fata, portiera stg fata, portiera stg spate, geam stg fata si macara geam stg spate.

Multumesc anticipat

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2008, 13:36

Buna ziua,

Ma intereseaza pentru masina din semnatura:
- 6 L ulei 5W-30
- filtru ulei
- filtru aer
- kit distributie

Astept PM.
Multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

13 Oct 2008, 13:45

Salut, ma intereseaza si pe mine te rog

Motorasele electrice de reglare far
Butonul din bord pentru reglare faruri,
Ford Fiesta 1996

WF0AXXGAJATL05063


Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

15 Oct 2008, 20:21

Buna ziua .
Ma intereseaza pentru un Ford Mondeo 2005, 1.8 i benzina, 125 cp, urmatoarele:

1. ulei motor motorcraft (ma intereseaza si daca are foita aceea care sigileaza bidonul de ulei pt ca am mai cumparat de la un dealer si mi-a trimis ulei motorcraft fara acel sigiliu)
2. filtru ulei motorcraft
3. filtru benzina motorcraft
4. bujii motorcraft sau ceva bun pt ford pe benzina
5. filtru de aer motorcraft
6. filtru de polen motorcraft
7. capacul de pe motor

va multumesc. va rog preturile .
WF04XXGBB45E11299

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

15 Oct 2008, 21:38

buna seara pentru un focus 2001 1.6 74kw un set de fise ma intereseaza si pe mine

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Oct 2008, 11:50

Buna ziua!
am un FF2 din 2007 Trend Collection care a venit cu janta de aliaj 16" cu 5 spite in "Y" (C od 1483642)
am pierdut la un drum o multime de capacele nichelate de piulita

se poate sa cumpar de la dvs un set de 10?
FiÅŸiere ataÅŸate
janta 16 Y.JPG
janta 16 Y.JPG (4.24 KiB) Vizualizat de 4216 ori

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Oct 2008, 12:38

buna!
Poti sa imi faci si mie o oferta pentru pompa de vacuum si termostat la MK1?
Ford Mondeo Turnier, 1,8 TD, 1994, wf0nxxgbbnrp64343
Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Oct 2008, 16:35

Buna,

Ma intereseaza o oferta de jante de tabla pe 16" pentru masina din semnatura (pe care sa le incalt cu gume 205/55/R16).
Mai vreau si un pret pentru usita de la compartimentul de depozitare de pe bord (aceeasi masina).

Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Oct 2008, 10:32

ulei 5w-30 (5L)+filtru ulei +fiultru motorina pentru ford focus:WFONXXGCDN1D43131.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Oct 2008, 12:43

Da-mi si mie niste preturi, te rog, pentru:

- amortizoare fata (ulei);
- flanse
- rulmenti
- kit protectie

La un Focus c-max din 2004 , 1.6 110CP/80kw , Diesel, WF0MXXGCDM4D36885

multumesc anticipat
Răspunde