Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
07 Dec 2008, 10:51
Buna ziua
Ma intereseaza kit-ul de reparatie pentru galeria de admisie acesta trebuie sa contina clapetele camasile(unde sunt situate clapetele) si garniturile.Ma intereseaza pret si disponibilitate pe stoc.
Multumesc mult.
07 Dec 2008, 12:51
Buna ziua.
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie pretul pentru urmatoarele:
- pompa servodirectie
- ulei servodirectie
- curea pompa servodirectie
- garnitura pompa servodirectie
- rola intinzatoare.
- spoiler (fusta) fata - am spart-o pe partea stanga
Masina este un Ford Mondeo 2.0 TDDI din 2001.
VIN: WFOWXXGBBW1R88683
Multumesc.
07 Dec 2008, 22:05
Buna ziua,
M-ar interesa un pret pentru 20 de piulite pentru jenti de tabla.
Multumesc anticipat.
07 Dec 2008, 22:33
Buna ziua,
M-ar interesa un pret pentru 16 piulite pentru jenti de tabla (masina din semnatura daca conteaza la ceva

).
Merci mult,
P.S. pentru pasionatii de sporturi extreme, o piulita la ford e 5 euro+TVA.

(>350 ron ma costa pe mine 16 piulite

).
Am gasit un pret mai bun la un depozit - 12 ron/buc. Tot de la depozitul ala am luat si jantele de tabla (170 de ron bucata).
08 Dec 2008, 13:40
Buna ziua ,
Sunt interesat de achizitionarea a 2 jenti din tabla ptr un ford fiesta an fabric 2006.
Pe janta este marcat urmatorul cod :
HD2008062S61 BB51/2JX14x47.5 .
Va rog sa-mi faceti o oferta de pret .
Va multumesc anticipat .
09 Dec 2008, 08:52
salut,
Ma intereseaza pretul pentru grila de la radiator si grila de la bara (cea pe care este prins numarul) de la Focus ST Facelift (2008)
09 Dec 2008, 09:05
M-ar interesa un parbriz pentru fiesta, neincalzit si un capac la bidonul de lichid pentru geam
id: xpdin
0726.706.493 - Alin
09 Dec 2008, 15:12
salut ,
ai putea sa imi spui niste preturi de piese pt Ford Focus 2003 Tournier TDCI (100CP) :
- placute de frana pe spate
- ulei pt motor
multumesc anticipat !
09 Dec 2008, 20:49
Buna!As dori si eu sa stiu cat ar costa:
-un termostat pt Focus c-max piesa aia de deasupra cutiei de viteze;sub filtrul de motorina daca stiti,e ca un distribuitor de caldura,intra si ies din el niste furtunuri;mi s-a spus cineva ca e termostatul
-si un set de placute fata spate pt aceeasi masinadin semnatura
VIN : WFOMXXGCDM4K63298
MULTUMESC
10 Dec 2008, 03:26
Pretul la senzor de temperatura exterioara,cel din bara,ptr ff c-max 2004
Multumesc
10 Dec 2008, 16:41
caut sonda lamda , brate stanga - dreapta , Escort 1.6 16V 96` - pret
10 Dec 2008, 17:38
Buna ziua.
Ma intereseaza urmatoarele piese, pentru Mondeo-ul din semnatura:
- capota fata
- aripa stanga (sofer)
- contra-aripa stanga
- spoiler fata
- far - stanga, dreapta
- cadru GMV
- balamale capota (2 buc)
- brat inferior
- port fuzeta
- carcasa filtru aer
- carcasa cutie de viteza
- carcasa cutie sigurante
Astea ar fi piesele care imi trebuie... pentru inceput. Am sa revin cu alte completari pe masura ce va fi desfacuta "stricaciunea"
Vreau un pret in lei si pentru originale Ford si aftermarket.
Multumesc.
11 Dec 2008, 08:55
buna ziua, m-ar interesa si pe mine un set de bavete noroi originale pe fata pt. ford_focus_2008 (hatch), cat costa si daca le aveti pe stoc...la revedere
11 Dec 2008, 10:19
un pret te rog pt toate filtrele si 6 litri de ulei pt mondeo mkIII TDCI, inclusiv placute frana fata spate. prefer pe original, pm
11 Dec 2008, 11:24
far dreapta pentru masina de la semnatura un pret...
11 Dec 2008, 11:51
salut_ptr masina din semnatura poti sa mi aduci toate bucsile spate?ce pret au?astept un raspuns te rog frumos...
11 Dec 2008, 11:57
Buna ziua,
...caut bujii pentru masina din semnatura....gasesc la dvs.???
Multumesc!
11 Dec 2008, 13:13
Salut,
Vreau si eu o cotatii pentru un Ford Focus 2003,1.6,100CP pentru Ulei, Filtru de Ulei, Filtru de benzina.
Multumesc!
11 Dec 2008, 13:16
Salut,
Vreau si eu o cotatii pentru un Ford Focus 2003,1.6,100CP(hatch) pentru Ulei, Filtru de Ulei, Filtru de benzina.
Multumesc!
11 Dec 2008, 13:45
Buna ziua ma intereseaza si pe mine kit-ul ptr cutie de viteze automata Ford Mondeo 1995
sau daca se poate chiar o cutie automata (sh dar in bune conditii)
MaÅŸina: Ford Mondeo, Fabricatie 1995, motor 1998 cmc, putere 100Kw, model Ghia
VIN: WF0AXXGBBASL25308
tel 0755 100 914
11 Dec 2008, 14:07
Buna ziua
M-ar interesa pentru masina din semnatura o oferta set de bucse fata spate originale (care se pot schimba).
Eventual si de la alte firme.
Si o oferta pentru o oglinda retrovizoare de interior.
Multumesc
12 Dec 2008, 10:18
Buna ziua!
M-ar interesa urmatoarele:
Pentru WF05XXGBB52T61374: ulei+toate filtrele+ antigel + ulei cutie viteze + semering planetara stanga (cel care e la cutia de viteze, asa mi-a zis mecanicul ).
Pentru WF0WXXGBBW4R22170: ulei + toate filtrele + scut motor metalic + placuta frana fata + stergatoare fata si spate
12 Dec 2008, 10:56
Buna ziua,
pentru WF0WXXGBBW1R20533 un pret la alternator, si la suruburile de la rotile spate cu care se regleaza geometria lor.
pentru WF0NXXGCDN1B84479 un pret pentru piulitele de la roti.
Va multumesc.
12 Dec 2008, 15:24
Salutare,
un releu de la dezaburirea de la parbriz pentru un Ford Fiesta Classic din 1995
codul releului este 88AG 14512 AA
se gaseste asa ceva sau doar la dezmembrari??
daca da la ce pret?
multumesc,
12 Dec 2008, 20:52
Buna seara
Ma intereseaza urmatoarele piese ce au urmatoarele coduri finis:
1. 1317276 - valve assy - sunt clapetele de la galeria de admisie si ma intereseaza toate cele 4 clapete si camasile in care sunt montate.
2. 1317278 - bushing - sunt doua bucse ce leaga clapetele de la cilindri 1 si 2 respectiv 3 si 4.
3. 1119284 - gasket - garniturile de la cele 4 tubulaturi de la galeria de admisie sunt in numar de 4.
4. 1136329 - bump stop - e acel cauciuc de tambur de cauciuc pe care sta haionul sunt in numar de 2.
5. 6955543 - rivet - e surubul ce sustine acel tambur de cauciuc.
Piesele sunt pentru un ford mondeo 1,8 i benzina 125 cp 92 kw an fabricatie 2001 si va transmit si vin-ul masini in caz ca sunt probleme WF05XXGBB51M82113.
Va rog sa ma ajutati am mare nevoie de piesele astea.
Multumesc mult si o seara cat mai placuta.
13 Dec 2008, 10:06
Salut
doresc sa stiu preturile la urmatoarele piese:
1046892 - spider planetara
4609099 - bucsa telescop fata
1063692 - cheie
1496991 - surub m12x55 pivot fata
1124418 -bucsa bara stabilizare
multumesc...
13 Dec 2008, 18:31
nici aici nu mai raspunde nimeni ?
13 Dec 2008, 20:03
Salut .M-ar interesa si pe mine pretul unei cotiere pt un Ford Focus 2 .Multumesc
13 Dec 2008, 21:16
Buna ziua ma intereseaza si pe mine cateva oferte de pret..
filtru motorina
filtru aer
filtru polen
curea distributie
curea alternator
rola/e intinzator curea distributie
placute frana fata/spate
telescoape fata/spate
grila cromata la masca de la radiator
p.s. pentru masina din ... semnatura ... va multumesc.
14 Dec 2008, 11:28
sal,
imi poti face o oferta pentru 2 bielete directie pentru masina din profil
multum fain.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.