Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
07 Feb 2009, 17:12
un pret pt 2 arcuri fata, pt masina din semnatura? astept pm , merci
07 Feb 2009, 17:14
buna ziua,
as dori sa stiu daca aveti pe stoc covoras portbagaj tip 'tavita' din cauciuc pt. (ford focus 2008 hatch) asemeni imaginii atasate, multumesc
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

08 Feb 2009, 00:59
ma intereseaza suspensiile fata / spate -ulei- ptr. Ford Escort break 1997 16v 1,6l si bucsaria directie+bielete+pivoti, Multumesc
08 Feb 2009, 14:44
rog oferta pret pentru
filtru - motorina,ulei,aer,polen, ulei motor ( 5w40) original Ford ,amortizoare -fata +spate si ce mai este pe la directie ( bucse ,pivot etc) . prezoane si capace roata cu inscriptia Ford.
multumesc .
astept raspuns
08 Feb 2009, 15:42
Buna ziua
as dori sa stiu preturile pentru urmatoarele piese:
-garnitura chiuloasa
-suruburi/set
-garnitura capac tacheti
-simering supape
-supape-admisie/buc
-evacuare/buc
-tacheti/buc.
Va multumesc
08 Feb 2009, 20:00
rog pret pentru "Lampa de avertizare airbag dezactivat" Focus 2005.
mai exact, reperul K:
FiÅŸierul ataÅŸat bord.JPG nu mai este disponibil
Multumesc!
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

08 Feb 2009, 22:51
buna
pentru ford focus 2006, 1.6tdci, 90 cp - VIN WF05XXWPD56S87643, am nevoie de preturi pentru
-filtru aer
-filtru ulei
-filtru polen
-filtru motorina modelul mai deosebit
-ulei motor
multumesc
transportul cine il suporta?
termen de livrare?
factura?
09 Feb 2009, 10:55
$1 scrie:$2una ziua
as dori sa stiu preturile pentru urmatoarele piese:
-garnitura chiuloasa
-suruburi/set
-garnitura capac tacheti
-simering supape
-supape-admisie/buc
-evacuare/buc
-tacheti/buc.
-pistoane/buc
Va multumesc
09 Feb 2009, 19:30
buna ziua
rog oferta pret pentru :
filtru ulei, filtru motorina , filtru aer ,filtru polen , ulei 5w40 specificatie Ford si semi bieleta bara torsiune , pentru masina din semnatura .
o zi buna .
09 Feb 2009, 21:27
Salut
Ma intereseaza un pret pentru oglinda argintie (cu totul) electrica incalzita stanga si 4 L de ulei de motor Castrol 5w40.
09 Feb 2009, 22:58
Buna,
Ma intereseaza niste preturi si disponibilitate ptr :FF2 Hatch
1.capace-masca senzor de ploaie - cod 17D550B si 17D550A
2.din kitul de scrumiera tip 2 ma intereseaza plasticul - 245176 - pe culoarea gri
3. 2 capace brate stergatoare fata HM1.
4. din kitul de mufa aux ma interseaza doar mufa din torpedou. se poate comanda separat sau doar tot kitul? daca se poate o poza cu mufa
5.set discuri de frana spate
Va multumesc,
Radu
10 Feb 2009, 06:58
Pentru Ford-Fiesta '99 WF0AXXGAJAXP64042 ma intereseaza urmatoarele:
-bujie incandescenta BERU,DENSO sau NGK(ce recomandati?)
-ulei Ford Formula E(5w30).orientativ Formula S
-filtru ulei
-filtru aer
-filtru polen
-becuri H4
Merci!
10 Feb 2009, 14:01
salut as dori si eu pretul acestui furtun(atasez foto)
-VIN WF05XXGBB52U41179
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

10 Feb 2009, 15:57
Salut
Se da urmatoarea problema :
new mondeo 5usi wf0exxgbbe8y79189 cu sony 6xcd stock si se doreste retrofit la navi blaupunkt hsrns( travelpilot nx 7inch touchscreen )+ bt/vc . In afara de navi care o am in fata , nu mai am nimic.
Te rog sa imi spui daca in afara de ce am listat mai jos mai imi trebuie ceva (sigur cablu de conectare modul bt/vc la navi pe care nu am reusit sa il dibuiesc in microcat ) pentru a putea face retrofitu' ca la ford acasa.
bt+vc module - 1490368
microfon - 1252666
cablu antena 1 - 1461107
cablu antena 2 - 1461106
antena - 1380078
suport antena - 1508610
masca bord - 1479958
semnalizator cu butoane pt bt/vc - 1479754
Astept pe pm finis codu si pretul pentru a compara ofertele
Multumesc anticipat si o seara buna.
11 Feb 2009, 09:38
Buna ziua
as dori sa stiu pretul pt o bara fata mondeo benzina din 2001 wf05xxgbb51g00278
11 Feb 2009, 11:11
Buna ziua,
Un pret va rog pentru set deflectoare aer geamuri fata.
Multumesc.
11 Feb 2009, 17:35
Buna ziua/seara.
Va rog un pret pt set complet lamele stergatoare Focus II.
Multumesc.
11 Feb 2009, 20:17
buna ziua
va rog oferta pret pentru :
filtru ulei, filtru motorina , filtru aer ,filtru polen , ulei 5w30 specificatie Ford pentru Ford Focus 1.8 TDDI , 2003
11 Feb 2009, 21:38
Buna seara! Tocmai am fost "deposedat" de antena radio de pe Ford focus 2 facelift si m-ar interesa cat costa o antena noua originala Ford.
Multumesc de raspuns.
12 Feb 2009, 18:17
Mondeo 2001 TDDI 85kW:
-EGR
-Curea Agregate
-Intinzator Agregate
-Rola Fixa Agregate
-Curea+Intinzator Pompa Servo
12 Feb 2009, 23:18
Buna seara
As dori un pret pentru urmatoarele elemente, pentru un Ford Fiesta 2006, 5 usi:
-aparatori noroi fata si spate
-eleron
-cotiera Armster
-orientativ bara fata si spate ca pentru modelul de serie Ford Fiesta ST
Va multumesc!
13 Feb 2009, 10:40
$1 scrie:$2b]VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT
DISCOUNTURI FOARTE MARI FATA DE ORICE ALT MAGAZIN SAU REPREZENTANTE, PRIMA MANA , DIRECT IMPORTATOR ...
GARANTIE LA ORICARE PIESA , FACTURA !! ( DE LA GENTI ALIAJ ULEI FILTRE LA FULII MOTOR , USI , BARI, ETC )
PIESELE CUMPARATE LE PUTETI MONTA IN ORICE SERVICE AUTORIZAT RAR !
VAND SI VARIANTE AFTERMARKET ACOLO UNDE ESTE CAZUL
MA OCUP SI DE DAUNE ... ETC
PIESE DE PE STOC , SAU LA COMANDA LA 3 - 5 ZILE
TELEFON 0727.05.66.70
:icon_mrgreen:
ACEST ANUNT ESTE VALABIL NUMAI PE INTERNET ... IN SPETA ACEST FORUM
TRIMIT SI IN TARA CU FAN CURIER PLATA RAMBURS CASH SI LA VALOARE DE PESTE 3 MIL PLATA COLET E LA BUCURESTI
PENTRU INDENTIFICAREA MASINI CORECTE , VREAU SERIA DE SASIU CARE INCEPE CU WFO ... SI UN NR DE CONTACT :icon_biggrin:
COMENZILE FERME DIN TARA LE POT ONORA , CU UN MESAJ PE PRIVATE
CU URMATOARELE DATE:
NUME , PRENUME , ADRESA LIVRARE , SERIE BULETIN , NR TELFON
SERIA DE SASIU , SI PIESELE COMANDATE
MAI IMPORTAM OPEL VW AUDI SKODA SEAT MAZDA
TOATE PIESELE SUNT CU FACTURA , GARANTIE INTRE 12 SI 36 DE LUNI IN FUNCTIE DE PIESA
salut ,m ar interesa ce marca si pret ai la arc spate pentru focus1 combi cu suspensie performanta(ranforsata).
13 Feb 2009, 21:07
pt. masina din semnatura m-ar interesa sistemul de rabatare a scaunelor din fata....si pt cel din stanga si pt cel din dreapta... Din ce am inteles este constituit dintr-un cablu si maneta neagra ce rabateaza scaunul! Multumesc!
13 Feb 2009, 23:41
$1 scrie:$2una, pentru Mondeo MK1 din 1996, farurile stg si dr , deci set complet, reglaj manual, semnalizator stanga fatza, bara de protectie din plastic fatza,proiectoare de ceata. Merci !
Va rog retrimiteti-mi PM-ul ca nu stiu ce s-a intamplat dar nu am primit mesajul. Merci.
14 Feb 2009, 20:27
$1 scrie:$2una seara! Tocmai am fost "deposedat" de antena radio de pe Ford focus 2 facelift si m-ar interesa cat costa o antena noua originala Ford.
Multumesc de raspuns.
Buna seara!...inca astept raspuns...la intrebare... sau un private message...am postat de 1 saptamana...pls raspuns.
15 Feb 2009, 05:33
ma intereseaza si pe mine pretul pentru o bara spate pentru o fiesta 2005.
15 Feb 2009, 17:35
ma intereseaza si pe mine pretul pentru o bara fata pentru un ford focus 2001 hatchback.
15 Feb 2009, 18:29
Salutare!!M-ar interesa si pe mine urmatoarele (cu tot cu preturi...si cele mai ieftine:D):
bucsi ,pivoti,bilete antiruliu,capete de bara,caseta directie,role intinzatoare,curea distributie,fise bujii , bujii,acumulatori,ulei motor - servodirectie -transmisie,lichid frana,elemente tuning originale,covorase cauciuc interior,sisteme navigatie originale.Pentru masina din semnatura.Cu stima
15 Feb 2009, 23:15

, aveti pm, toti care nu au primit sa reposteze
o seara buna
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.