Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

15 Feb 2009, 23:39

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una, pentru Mondeo MK1 din 1996, farurile stg si dr , deci set complet, reglaj manual, semnalizator stanga fatza, bara de protectie din plastic fatza,proiectoare de ceata. Merci !


Va rog retrimiteti-mi PM-ul ca nu stiu ce s-a intamplat dar nu am primit mesajul. Merci.


EU nu am primit PM de la voi.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Feb 2009, 00:02

$1 scrie:$2una ziua
va rog oferta pret pentru :placute frana fata,
filtru ulei, filtru motorina , filtru aer ,filtru polen , ulei 5w30 specificatie Ford pentru Ford Focus 1.8 TDDI , 2003

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Feb 2009, 10:42

Salut

Ma intereseaza un pret pentru
tampon spate motor (cel de jos central)
si duza spalare geam spate (tournier)
VIN: WF0WXXGBBW3D14595
Multumesc anticipat

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Feb 2009, 11:32

Pentru un FORD MONDEO TDDI 2001 D6BA WF05XXGBB51P19489 Hatchback ma intereseaza:

fata:

-2 telescoape fata
-2 flanse telescop
-bielete caseta de directie
-bieleta bara torsiune(nu stiu cate trebuie;1 sau 2?) + bucse
-discuri frana fata + placute

spate:
-2 bielete antiruliu + bucse bara torsiune
-bucse punte spate

altele:
-ulei
-filtru ulei
-filtru motorina
-filtru aer
-filtru polen
-caseta de directie
-baterie
-bavete noroi fata

Mersi anticipat.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Feb 2009, 12:29

Va salut!
Ma intereseaza o oferta ptr 2 bucati amortizoare SPATE, cu specificatia producatorilor si a tipului constructiv. Va multumesc! WFOWXXGBBW3U27594

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

16 Feb 2009, 18:35

Buna ziua.Poate a 2-a oara am mai mult noroc:

Pentru Ford-Fiesta '99 WF0AXXGAJAXP64042 ma intereseaza urmatoarele:
-bujie incandescenta BERU,DENSO sau NGK(ce recomandati?)
-ulei Ford Formula E(5w30).orientativ Formula S
-filtru ulei
-filtru aer
-filtru polen
-becuri H4
-etrier original/producator(partea cu cilindrul receptor)
-cilindru receptor spate original/producator

Multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Feb 2009, 14:28

Buna ziua
Ma intereseaza o ferta de pret pentru ceva piese pentru un Ford Fiesta 2004 1.4TDCI WFOHXXGAJH5J09040 si anume:
Ulei motor 5W30(sau compatibil)
Filtru ulei
Filtru motorina
Filtru carbune activ(habitaclu)
Filtru de aer
Oringuri,bucse,saibe injectoare

Piesele nu este musai sa fie Ford pot sa fie si aftermarket daca se merita acest lucru .


Va multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

17 Feb 2009, 19:14

fara suparare, dar cred ca ne chinuim degeaba.pana ne dau astia raspunsul poate avem alta masina !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 10:22

Buna ziua
Pivot fata stanga pentru masina din semnatura ?

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 11:49

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una, pentru Mondeo MK1 din 1996, farurile stg si dr , deci set complet, reglaj manual, semnalizator stanga fatza, bara de protectie din plastic fatza,proiectoare de ceata. Merci !


Va rog retrimiteti-mi PM-ul ca nu stiu ce s-a intamplat dar nu am primit mesajul. Merci.


EU nu am primit PM de la voi.

salut iti fac mare oferta sa o vezi
FAR DR FATA /PANA IN 96 = 238 RON
SEMNAL STG FATA = CEL DIN FAR = 77 RON
BARA FATA PRIMEIZATA + RANFORSARE= 288 RON
PROIECTOR H1 DR = 147 RON / PRODUCATOR VALEO

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 11:52

$1 scrie:$2una ziua
Pivot fata stanga pentru masina din semnatura ?

BUNA ZIUA PIVOT COMPLET = 70 RON /CONTINE SI SURUBURI DE PRINDERE!

CU STIMA
RADU SORIN

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 12:22

$1 scrie:$2una ziua
Ma intereseaza o ferta de pret pentru ceva piese pentru un Ford Fiesta 2004 1.4TDCI WFOHXXGAJH5J09040 si anume:
Ulei motor 5W30(sau compatibil)
Filtru ulei
Filtru motorina
Filtru carbune activ(habitaclu)
Filtru de aer
Oringuri,bucse,saibe injectoare

Piesele nu este musai sa fie Ford pot sa fie si aftermarket daca se merita acest lucru .


Va multumesc

ULEI FORD ORIGINAL = 100 RON 5 W 30 LA 5 LITRI
F ULEI 39 RON
F AER = 54 RON
F MOTORINA = 147 RON
F POLEN NORMAL = 89 RON CU CARBON ACTIV = 107
FILTRELE DE MAI SUS SUNT MOTORCRAFT ORIGINAL FORD

PE LICENTA AVEM ASA
F ULEI 43 RON FRAM
F AER 44 FRAM
F MOTORINA = 175 BOSCH
F POLEN 44 SAU CU CARBON 73 RON DELPHI

ORING INJECTOR = 8 RON/BUC
GARNITURA DE LA JUMATATEA INJECTORULUI = 15 RON
sper ca am fost de ajutor


;)


CA O PARERE PERSONALA SUNT MAI BUNE FILTRELE ORIGINALE SI SE VAD SI PRETURILE CA SUNT MULT MAI BUNE
AVEND IN VEDERE COMPARATIE CU CELE DE PRODUATOR

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 12:46

Buna,

Va rog sa-mi trimite-ti o oferta de pret pt F Fiesta 1.4 TDCI din 05.2004(WF0HXXGAJH4G87871) pt:
- stergatoare parbriz (fata / spate)
- antigel
- placute frana fata
- scut motor metalic
- ulei motor
- filtru ulei

Ma intereseaza piese originale si/sau alte variante de aceeasi calitate sau mai buna.

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 14:44

Salutare,

Ma intereseaza si pe mine discuri de frana fata/spate si pe original si aftermaket pt WF0AXXWPDA2G29709.

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

18 Feb 2009, 16:04

M-ar interesa si pe mine daca aduceti capace pentru jante de aliaj

seria H82FG1007AA sunt jante pe 13 Ford Motorsport
o poza cu jantele
Imagine

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

19 Feb 2009, 12:52

ma intereseaza ceasurile din bord de la un ford focus 2003 TDDI...pret si daca il aveti pe stoc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

19 Feb 2009, 19:48

Ma numesc

Sarighioleanu Lucian ,reprezint societatea Cormar srl importator autorizat de piese auto after-market si original ,daca doresti sa-ti realizam o oferta poti trimite la adresa online@cormar.ro sau http://www.cormar.ro/formular.php seriia identificare caroserie si in cel mai scurt timp ai oferta,preturi cu 25-305 mai mici fata de ceilalti imporortatori ,daca nu ma crezi imcearca si nu vei regreta

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 00:32

nu avem nevoie multumim, le aducem singuri din afara...

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 00:34

$1 scrie:$2alutare,

Ma intereseaza si pe mine discuri de frana fata/spate si pe original si aftermaket pt WF0AXXWPDA2G29709.

Multumesc.

set disc fata deplhi anglia 210 ron
set disc delphi spate 190 ron set
original un disc te costa 175 ron / buc ... fata si 188 spatele...

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 08:23

Seria masinii era gresita.
iat-o pe cea buna: WF0HXXGAJH4G87872

$1 scrie:$2una,

Va rog sa-mi trimite-ti o oferta de pret pt F Fiesta 1.4 TDCI din 05.2004(WF0HXXGAJH4G87871) pt:
- stergatoare parbriz (fata / spate)
- antigel
- placute frana fata
- scut motor metalic
- ulei motor
- filtru ulei

Ma intereseaza piese originale si/sau alte variante de aceeasi calitate sau mai buna.

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 12:14

Buna ziua!

Trimiteti-mi va rog o oferta pentru injectoare si pompa de inalta presiune pentru masina din semnatura cu VIN: WF0NXXGCDN1G81503

Multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 15:25

$1 scrie:$2una ziua!

Trimiteti-mi va rog o oferta pentru injectoare si pompa de inalta presiune pentru masina din semnatura cu VIN: WF0NXXGCDN1G81503

Multumesc.

BUNA ZIUA , INJECTOR FORD ORIGINAL - 1035 RON / BUC
CU PIESA VECHE LA SCHIMB /STOC 4 BUC ...
POMPA DE INJECTIE PRET SPECIAL - (PRET CLIENT NORMAL ESTE DE 4781 RON
CU TVA SI DISCOUNT ESTE DE 3988 RON CU TVA !


VA ASTEPTAM CU COMANDA ...,TELEFONIC
CU STIMA
RADU SORIN

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 15:29

$1 scrie:$2eria masinii era gresita.
iat-o pe cea buna: WF0HXXGAJH4G87872

$1 scrie:$2una,

Va rog sa-mi trimite-ti o oferta de pret pt F Fiesta 1.4 TDCI din 05.2004(WF0HXXGAJH4G87871) pt:
- stergatoare parbriz (fata / spate)
- antigel
- placute frana fata
- scut motor metalic
- ulei motor
- filtru ulei

Ma intereseaza piese originale si/sau alte variante de aceeasi calitate sau mai buna.

Multumesc.

ULEI FORD ORIGINAL = 100 RON 5 W 30 LA 5 LITRI
F ULEI 39 RON
F AER = 54 RON
F MOTORINA = 147 RON
F POLEN NORMAL = 89 RON CU CARBON ACTIV = 107
FILTRELE DE MAI SUS SUNT MOTORCRAFT ORIGINAL FORD
ANTIGEL = 18 RON
PLACUTE FRANA = MOTORCRAFT = 190 , LICENTA 145 RON
SET STERGATOARE = 93 RON FATA , 34 RON SPATE ORIGINALE


NUMAI BINE
ECHIPA ALTGRAD AUTO

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 15:29

$1 scrie:$2a salut!
Ma intereseaza o oferta ptr 2 bucati amortizoare SPATE, cu specificatia producatorilor si a tipului constructiv. Va multumesc! WFOWXXGBBW3U27594

UP!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 15:58

Va rog sa-mi dati preturi pentru urmatoarele piese Ford Fiesta VIN: wf0hxxgajh5a41860:
Spoiler fata
Far fata
Capota motor
Kit ambreiaj
Kit distributie
Kit curea accesorii

Va multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 17:10

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2a salut!
Ma intereseaza o oferta ptr 2 bucati amortizoare SPATE, cu specificatia producatorilor si a tipului constructiv. Va multumesc! WFOWXXGBBW3U27594

UP!

amortizor original ford = 399 ron/buc
amortizor monroe = 195 ron / buc
amortizor sachs - 234 ron / buc
toate sunt gaz
asa cum a fost pe masina din serie ...,


cu stima
echipa altgrad auto

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 17:39

$1 scrie:$2a rog sa-mi dati preturi pentru urmatoarele piese Ford Fiesta VIN: wf0hxxgajh5a41860:
Spoiler fata
Far fata
Capota motor
Kit ambreiaj
Kit distributie
Kit curea accesorii

Va multumesc

SALUT VAD AICI LA SERIA TA DE MASINA AI BARA DIN 2 BUCATI (NUMAI PE ORIGINAL )
BARA FATA = PARTEA SUS = 625 RON (PRET SPECIAL)
BARA FATA = PARTE INFERIOARA = 427 RON
DACA VREI POTI SA ITI DAU BARA DIN 1 BUCATA LA 260 RON ....
FAR CE PARTE - = 265 ron /buc
CAPOTA MOTOR = 418 RON
KIT DISTRIBUTIE ORIGINAL FORD MOTORCRAFT = 445 RON / ROLE + CUREA +ACESORI MONTAJ
KIT AMBREIAJ =PLACA + DISC = 658 RON
CUREA ACESORII = 83 RON /ORIGINAL FORD

TOATE PIESELE SUNT PE STOC LIVRARE GRATUITA

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 17:39

$1 scrie:$2a rog sa-mi dati preturi pentru urmatoarele piese Ford Fiesta VIN: wf0hxxgajh5a41860:
Spoiler fata
Far fata
Capota motor
Kit ambreiaj
Kit distributie
Kit curea accesorii

Va multumesc

SALUT VAD AICI LA SERIA TA DE MASINA AI BARA DIN 2 BUCATI (NUMAI PE ORIGINAL )
BARA FATA = PARTEA SUS = 625 RON (PRET SPECIAL)
BARA FATA = PARTE INFERIOARA = 427 RON
DACA VREI POTI SA ITI DAU BARA DIN 1 BUCATA LA 260 RON ....
FAR CE PARTE - = 265 ron /buc
CAPOTA MOTOR = 418 RON
KIT DISTRIBUTIE ORIGINAL FORD MOTORCRAFT = 445 RON / ROLE + CUREA +ACESORI MONTAJ
KIT AMBREIAJ =PLACA + DISC = 658 RON
CUREA ACESORII = 83 RON /ORIGINAL FORD

TOATE PIESELE SUNT PE STOC LIVRARE GRATUITA

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

20 Feb 2009, 20:41

$1 scrie:$2b]VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT
DISCOUNTURI FOARTE MARI FATA DE ORICE ALT MAGAZIN SAU REPREZENTANTE, PRIMA MANA , DIRECT IMPORTATOR ...
GARANTIE LA ORICARE PIESA , FACTURA !! ( DE LA GENTI ALIAJ ULEI FILTRE LA FULII MOTOR , USI , BARI, ETC )
PIESELE CUMPARATE LE PUTETI MONTA IN ORICE SERVICE AUTORIZAT RAR !
VAND SI VARIANTE AFTERMARKET ACOLO UNDE ESTE CAZUL
MA OCUP SI DE DAUNE ... ETC
PIESE DE PE STOC , SAU LA COMANDA LA 3 - 5 ZILE
TELEFON 0727.05.66.70
:icon_mrgreen:
ACEST ANUNT ESTE VALABIL NUMAI PE INTERNET ... IN SPETA ACEST FORUM
TRIMIT SI IN TARA CU FAN CURIER PLATA RAMBURS CASH SI LA VALOARE DE PESTE 3 MIL PLATA COLET E LA BUCURESTI
PENTRU INDENTIFICAREA MASINI CORECTE , VREAU SERIA DE SASIU CARE INCEPE CU WFO ... SI UN NR DE CONTACT :icon_biggrin:
COMENZILE FERME DIN TARA LE POT ONORA , CU UN MESAJ PE PRIVATE
CU URMATOARELE DATE:
NUME , PRENUME , ADRESA LIVRARE , SERIE BULETIN , NR TELFON
SERIA DE SASIU , SI PIESELE COMANDATE


MAI IMPORTAM OPEL VW AUDI SKODA SEAT MAZDA
TOATE PIESELE SUNT CU FACTURA , GARANTIE INTRE 12 SI 36 DE LUNI IN FUNCTIE DE PIESA

buna seara, imi pare rau si imi cer scuze daca va deranjat mesajul meu , nu am vazut mesajul cu repostarea , chiar am nevoie urgent de piese. ma intereseaza 2 arcuri spate (producator,pret,garantie,transport) la un focus 1,break,datele le gasiti in semnatura.precizez ca am suspensie performanta (ranforsata,heavy-duty). multumesc anticipat

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

21 Feb 2009, 18:03

buna ziua.ma intereseaza pentru masina din semnatura urmatoarele : kit ambreiaj, distributie, amortizoare fata, spate, bucsi fata, bucsi spate, garnitura chiuloasa, simeringi, placute frana, discuri, tamburi spate, ulei motor, filtru ulei, ulei cutie, bara fata, bara spate.
Răspunde