Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Oct 2009, 19:15

Buna ziua!

Va rog frumos sa-mi spuneti si mie care este pretul unui arc spate pentru un Mondeo II 1,8 i din 1997, tip RKB
Numar de identificare: WFOFXXGBBFVJ59918

Va multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

02 Oct 2009, 20:15

Salut

Ma intereseaza si pe mine piesele din pozele atasate.

Astept o oferta de pret si termen de livrare (in Bucuresti).

adfil07@yahoo.com

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

05 Oct 2009, 10:54

As dori si eu preturi pt. filtru combustibil, ulei , aer si polen, plus transport curierat .
Ford Fusion 1,4 benzina , 2007, VIN WF0UXXGAJU7E60971
Va multumesc anticipat.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

05 Oct 2009, 13:50

Salut
Imi puteti da un pret (in cazul in care comercializati), pentru un set de 4 jante de tabla pe 14" pentru fiesta din semnatura ?
(Transport in Timisoara)
Multumesc anticipat!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

05 Oct 2009, 20:08

Salutare! Am nevoie de 2 capace pentru jenti aliaj modelul de mai jos
CAPACUL :
Imagine
SI JANTA LA CARE SE PUNE:
Imagine
Multumesc anticipat pentru raspuns

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

05 Oct 2009, 20:24

salut

mar interesa si pe mine urmatoarele repere pentru masina din semnatura

aparatori noroi fata spate
stergatoare fata si luneta
proiectoare ceata si suportul din bara cel in forma triunghiulara

astept raspuns

mersi

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

05 Oct 2009, 20:34

un pret pentru urmatoarele consumabile, va rog

- ulei 5W40 - 5 litri
- ulei 5W40 - 1 litru
- filtru ulei
- filtru aer
- filtru motorina
- filtru polen+carbune activ


ford focus II TDCI, 90 CP
VIN-ul este:

WF0WXXGCDW5U63544

multumesc,

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

06 Oct 2009, 11:25

Buna ziua, as dori sa imi comunicati un pret pentru cap de planetara stanga fata, partea dinspre roata pentru masina din semnatura.
De asemenea un pret pentru deflectorul de aer de sub masina, cel de dinaintea scutului.
Multumesc anticipat.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

06 Oct 2009, 11:48

salut, ma intereseaza kit distributie ford escort 1,8 td din 1998 wfonxxgcanvk77314,pompa de apa,precum si doua lame stergator pt fiesta 1,4 tdci 2002 wfohxxgajh2u84763,multumesc

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

06 Oct 2009, 15:43

Buna ziua. Ma intereseaza si pe mine urmatoarele pt FF2 1.6 TDCI, 109CP.

- ulei
- filtru ulei
- filtru motorina
- filtru aer
- filtru polen

VIN: WF05XXGCD56U77773

Multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

07 Oct 2009, 13:28

Caut regulator tensiune Ford Fiesta 2002, 1.4 tdci, cod piesa SG15S019

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

07 Oct 2009, 14:34

Fa-mi si mie mie un pret pentru:
5 litri ulei 5w30 Ford Motorkraft
Filtru motorina Delphi sau Bosh
Filtru ulei
Filtru aer motor
Filtru polen carbon activ
Multumesc anticipat!
Ford mondeo combi, 2004, TDCI, 1998 CC, 96kw

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Oct 2009, 06:00

pentru masina din semnatura vreau si eu:
4 litrui ulei 5w30
filtru aer, polen, ulei si motorina
iulian iftode, 0730640720.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

08 Oct 2009, 15:00

salut am fost in concediu de azi reluam treaba
voi raspunde la mesajele recente....

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Oct 2009, 00:34

Salut,

5L ulei 5w30
filtru motorina, aer, polen, ulei
discuri frana fata, placute fata.

WF05XXGBB52B24503

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Oct 2009, 10:22

Buna ziua
Ma intereseaza:
-filtru benzina,
-filtru polen,
-filtru de aer.
Pentru Mondeo din semnatura.
Multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

09 Oct 2009, 14:13

Buna ziua,
V-as ruga sa-mi dati un pret pentru un kit de distributie la un Ford Focus 2.

VIN : WF0WXXGCDW5C38230

Multumesc !

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

10 Oct 2009, 10:20

Va salut. As vrea si eu o oferta de pret pentru masina din semnatura pentru:
-placute de frina pentru fata
-discuri de frina pentru fata
-ulei ARAL 5 l
-filtru motorina
-filtru ulei
-filtru are
-filtru polen
-partea de prag incercuita in poza
-capac de roata (cea din poza)
FiÅŸiere ataÅŸate
ford-focus.JPG

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

10 Oct 2009, 20:52

Va salut! Doresc oferta pret pentru chit distributie, garnitura chiulasa, supapa chiulasa. Ford Focus 1, 2002, break. Motor F9DA, 1753 cm, 85 Kw, Tdci. WIN: WF0NXXWPDN2Y77939. Daca se poate pe langa Motorcraft si altceva cu un raport calitate/pret bun. Va multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Oct 2009, 10:53

Salut.
Lichid pentru servo???1L(Pret) Multumesc.
Focus 2002 1.8tddi

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

11 Oct 2009, 18:20

buna ziua,
ma intereseaza si pe mine pret pt pivot ford focus hatch:WF0AXXWPDA2G18378
multumesc!

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 09:28

Salut,

Ma intereseaza teava jojei de ulei pentruun focusica cu VIN wf05xxwpd55r57664.

Cu stima,
Florin

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 12:07

un pret pt consumabile se poate?
5 l ulei 5w-30
filtru ulei
filtru motorina
filtru aer
multumesc.
cu respect,
andrei

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 12:36

Buna ziua. As dori sa schimb uleiul din cutia de viteze la masina din semnatura. Din cate am inteles de pe forum, intra cam 2 litri, 75 W 90 parca.Si vreau sa stiu si cat ma costa transportul in Bucuresti. Va multumesc.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 13:25

salut
am fost implicat intr-un accident (si sunt vinovat :( )
as dori si eu o oferta de preturi pentru:

Nr
Crt Denumire PIESE Pret
1. Capota motor
2. CALANDRU
3. Aripă Dreapta
4. Far dreapta
5. Bară Faţă
6. Apărătoare noroi Dr
7. Oglindă Dr electrică/ manuală
8. Vas Expansiune
9. Parbriz CU / FĂRĂ încălzire
10. Contra-aripă

Ford Focus TDDI (model breack); an fabricaţie 2001; culoare ALBASTRU ÎNCHIS

VIN: WF0NXXGCDN1P67479

ma intereseaza preturi pt piese originale si de producator.
precizez ca stau in Constanta, deci ma intereseaza cond de transport si modul de plata.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 18:19

$1 scrie:$2alut
am fost implicat intr-un accident (si sunt vinovat :( )
as dori si eu o oferta de preturi pentru:

Nr
Crt Denumire PIESE Pret
1. Capota motor
2. CALANDRU
3. Aripă Dreapta
4. Far dreapta
5. Bară Faţă
6. Apărătoare noroi Dr
7. Oglindă Dr electrică/ manuală
8. Vas Expansiune
9. Parbriz CU / FĂRĂ încălzire
10. Contra-aripă

Ford Focus TDDI (model breack); an fabricaţie 2001; culoare ALBASTRU ÎNCHIS

VIN: WF0NXXGCDN1P67479

ma intereseaza preturi pt piese originale si de producator.
precizez ca stau in Constanta, deci ma intereseaza cond de transport si modul de plata.

buna seara , am dat pm cu oferta

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 18:26

$1 scrie:$2alut,

Ma intereseaza teava jojei de ulei pentruun focusica cu VIN wf05xxwpd55r57664.

Cu stima,
Florin

1477143 = teava joja ulei = 83 ron cu tva
termen de livrare 3-4 zile

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 20:00

Buna seara,

Ma intereseaza o mufa AUX, cod FINIS 1365708, un cablu de legatura intre radio-cd 6000 si aceasta mufa si eventual un set de cleme pentru scoaterea unitatii audio sau daca oferiti montajul, cat costa manopera. Masina este Ford Fiesta VIN WF0HXXWPJH7J78755. Va rog sa-mi dati preturile detaliate pe componente.

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 21:56

Salut!
vreau si eu un pret ptr fise bujii Ford Focus break, 1.8 benzina, fabricatie 2000
WFONXXGCDNYE65456

Re: VAND PIESE DE FORD (ORICE TIP) ORICE REPER MOTORCRAFT NOI

12 Oct 2009, 23:27

se poate va rog pret pt un proiector pt new mondeo 2008
merci
Răspunde