Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
07 Aug 2007, 01:42
salut ! ma intereseaza pt un Ford ka 1.3, 44KW fab2001 fara aer, un electroventilator
07 Aug 2007, 03:42
salut, m-ar interesa la ce pret este o grila fata cromata pentru ford focus 2 an 2007. multumesc
07 Aug 2007, 05:26
M-ar interesa si pe mine pretul kitului de distributie ptr un Ford Focus C-max; an fabricatie 2004; motor 1,6 ; 110 Cp; TDCI;
seria: wf0mxxgcdm4d36885
07 Aug 2007, 10:14
ma intereseaza pretul parbrizului neincalzit si daca e nevoie de mari modificari pt a monta parbriz incalzit
pret bielete antiruliu
pls raspuns la
carnitza@gmail.com
Mondeo 2001 tournier VIN : WFOWXXGBBW1G70298
NR. OMOLOGARE : ABFR1G1Z13125E3
07 Aug 2007, 12:41
am primit oferta
multumesc
07 Aug 2007, 14:08
Salut,
M-ar interesa oferta pt urmatoarele:
- ulei motor
- filtru aer
- filtru benzina
- filtru ulei
- filtru polen
- placute frana fata
- placute frana spate
WF0AXXGCDA2U12181
09 Aug 2007, 11:02
Pe escort se poate monta cotiera?
10 Aug 2007, 00:43
jante de 14 de tabla pentru fiesta. sau d aliaj, tot d 14. ma intereseaza mai mult cele d tabla, va rog un pret aprox. si cotiera pentru fiesta.
10 Aug 2007, 14:50
Vreau si eu un pret pentru disc ambreiaj si set distributie Ford Focus 1,8 tdi 2000 (vin:WFONXXGCDNYL88918). multumesc.
10 Aug 2007, 16:28
Eternul furtun S de la intercooler ...
Am un Mondeo tddi din dec 2000, si problema e mai nasoala din cate tot aud din diverse parti, mecanici si vanzatori de piese: se pare ca Ford a schimbat spec-urile la piesa asta si acum se face cu diametre diferite la cele 2 capete (inainte era acelasi diametru), iar rezultatul e ca unii si-au schimbat tot kitul de furtune, adica vreo 1200 lei.
Inafara de solutia cu furtun de raba/saviem, ai idee daca pot schimba doar partial kitul de furtune, sa nu le iau pe toate?
11 Aug 2007, 01:14
Va rog preturi pentru :
- jante de tabla pe 15 de Focus II
- un set capace (/15)
- piulite de prindere ptr. jante de tabla
Multumesc
12 Aug 2007, 11:50
Va rog sa-mi dati un pret la aparatori noroi fata/spate pentru Ford Fusion 1,4 tdci din 2007
Mercy.
12 Aug 2007, 23:08
va rog pret pentru
-stop stanga
-parbriz
MONDEO 11.2003
12 Aug 2007, 23:32
Buna ziua,
As dori si eu niste preturi pentru
-filtru aer
-filtru polen
-filtru motorina
-filtru ulei
-ulei 5w-30
VIN - WF05XXGBB52P86831
13 Aug 2007, 14:36
Buna Ziua,
As dori sa stiu daca puteti aduce urmatoarele pentru un ford capri mk3.
-faruri
-aripi
-praguri
13 Aug 2007, 17:02
va salut....am o problema,o bataie, ca de tacheti la dacie,si am inteles ca trebuie sa schimb fulia la distributie,deoarece are joc,v-as ruga un pret ,si dk mai sunt si alte componente care intra in chitul de schimbare al fuliei. va multumesc.
13 Aug 2007, 18:00
AS dori sa stiu si eu pretul pentru un filtru de aer sport. Masina din semnatura
13 Aug 2007, 18:22
Buna ziua,
Puteti face rost de niste "eyelids" ca cele din imagine:
http://www.european-parts.net/catalog/i ... sontn2.jpg
Multumesc
13 Aug 2007, 19:11
Buna ziua,as dori oferta ptr. placute frina fata ptr. un ford mondeo 2001 diesel 1998cm,wfo5xxgbb51b80546 si daca se pot trimite in provincie.Multumesc
13 Aug 2007, 21:12
Pentru un Ford Focus, cu VIN-ul WFONXXGCDN2T25744, m-ar interesa pretul pentru discurile pe fata si placute tot pe fata. Va rog sa imi spuneti si cum pot sa comand. Multumesc!
13 Aug 2007, 23:18
Buna ziua, ma intereseaza daca la dvs. pot comanda capacul din imagine 14" (1buc) si daca da la ce pret. Astept PM.
15 Aug 2007, 14:32
Buna ziua, as dori sa stiu daca aveti cumva caseta directie pt Ford Fiesta 1.4 Ghia din 90 fara servo
15 Aug 2007, 20:03
Ma intereseaza grila fata cromata (sa faci cite o poza), si aparatori de noroi ff2, si un pret si cum pot sa intru in posesia lor.
15 Aug 2007, 20:12
Buna ziua!
Vreau sa comand un set 1121183 (ar trebui sa fie 4 bucati in set)
16 Aug 2007, 01:24
Buna ziua,
ash dori preturi pentru urmatoarele piese.
Masina este cod: WFOAXXGBBATK33815 , Mondeo MK1 Hatchback 1996 1.8 benzina.
Piese:
- filtru benzina
- bujii
- filtru aer motor
- kit distributie complet
- telescoape haion, daca se poate si oferta de originale FORD si altele; la ele oferiti garantie?
- far semnalizare stanga fatza, cel mare de langa far
- stergatoare parbriz fatza
- ulei cutie de viteza
- geamuri de oglinda stanga-dreapta
Spune-mi de asemenea, in cazul in care se greseste din diverse motive tipul piesei, sau nu e buna, etc., cum este cu returnarea ei si schimbarea?
Merci.
16 Aug 2007, 11:52
salut,vreau ai eu set placute frana fata mondeo 2001 hatchbak 2.0 tddi,toate filtrele[ulei,motorina,aer]si daca se gaseste ulei motor.
astept p.m cu preturi,multumesc.
16 Aug 2007, 12:57
Salut,m-ar interesa un pret pentru geam oglinda stanga cu incalzire si oglinda dreapta cu tot sistemul de prindere ambele pentru FF1 10-2000.Oglinda stanga are si separarea pentru unghi mort.
Multumesc
16 Aug 2007, 16:52
Ma mai intereseaza un far fata stinga la un ford focus 1 din 2001(cel fara semnalizare in el), ca s-a spart nitel, este bun si Second.
16 Aug 2007, 17:27
Ma intereseaza pretul pentru flansele de amortizor, masina din semnatura, originale motorcraft.
16 Aug 2007, 20:28
M-ar intersa si pe mine pt un Ford focus 2001 hatch pretul pieselor ...si felul cum pot sa le achizitionez WF0AXXGCDA1B11812 :
1.Kit de distributie
2.Marginea cauciucata care este atasata pe faruri...(protectia...intre far si capota...nu stiu exact cum sa o numesc )
Cu stima.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-
- Untitled-TrueColor-02.jpg
- (110.48 KiB) Descărcat de 147 ori
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.