Importator piese auto Ford ÅŸi service auto BucureÅŸti
Răspunde

07 Aug 2007, 01:42

salut ! ma intereseaza pt un Ford ka 1.3, 44KW fab2001 fara aer, un electroventilator

grila cromata

07 Aug 2007, 03:42

salut, m-ar interesa la ce pret este o grila fata cromata pentru ford focus 2 an 2007. multumesc

kit distributie

07 Aug 2007, 05:26

M-ar interesa si pe mine pretul kitului de distributie ptr un Ford Focus C-max; an fabricatie 2004; motor 1,6 ; 110 Cp; TDCI;
seria: wf0mxxgcdm4d36885

mondeo mark 3 fabricatie august 20012001

07 Aug 2007, 10:14

ma intereseaza pretul parbrizului neincalzit si daca e nevoie de mari modificari pt a monta parbriz incalzit

pret bielete antiruliu

pls raspuns la carnitza@gmail.com

Mondeo 2001 tournier VIN : WFOWXXGBBW1G70298
NR. OMOLOGARE : ABFR1G1Z13125E3

07 Aug 2007, 12:41

am primit oferta
multumesc

07 Aug 2007, 14:08

Salut,

M-ar interesa oferta pt urmatoarele:

- ulei motor
- filtru aer
- filtru benzina
- filtru ulei
- filtru polen
- placute frana fata
- placute frana spate

WF0AXXGCDA2U12181

09 Aug 2007, 11:02

Pe escort se poate monta cotiera?

10 Aug 2007, 00:43

jante de 14 de tabla pentru fiesta. sau d aliaj, tot d 14. ma intereseaza mai mult cele d tabla, va rog un pret aprox. si cotiera pentru fiesta.

10 Aug 2007, 14:50

Vreau si eu un pret pentru disc ambreiaj si set distributie Ford Focus 1,8 tdi 2000 (vin:WFONXXGCDNYL88918). multumesc.

10 Aug 2007, 16:28

Eternul furtun S de la intercooler ...

Am un Mondeo tddi din dec 2000, si problema e mai nasoala din cate tot aud din diverse parti, mecanici si vanzatori de piese: se pare ca Ford a schimbat spec-urile la piesa asta si acum se face cu diametre diferite la cele 2 capete (inainte era acelasi diametru), iar rezultatul e ca unii si-au schimbat tot kitul de furtune, adica vreo 1200 lei.

Inafara de solutia cu furtun de raba/saviem, ai idee daca pot schimba doar partial kitul de furtune, sa nu le iau pe toate?

11 Aug 2007, 01:14

Va rog preturi pentru :
- jante de tabla pe 15 de Focus II
- un set capace (/15)
- piulite de prindere ptr. jante de tabla

Multumesc

Aparatori noroi

12 Aug 2007, 11:50

Va rog sa-mi dati un pret la aparatori noroi fata/spate pentru Ford Fusion 1,4 tdci din 2007
Mercy.

12 Aug 2007, 23:08

va rog pret pentru
-stop stanga
-parbriz
MONDEO 11.2003

12 Aug 2007, 23:32

Buna ziua,
As dori si eu niste preturi pentru
-filtru aer
-filtru polen
-filtru motorina
-filtru ulei
-ulei 5w-30

VIN - WF05XXGBB52P86831

13 Aug 2007, 14:36

Buna Ziua,

As dori sa stiu daca puteti aduce urmatoarele pentru un ford capri mk3.

-faruri
-aripi
-praguri

13 Aug 2007, 17:02

va salut....am o problema,o bataie, ca de tacheti la dacie,si am inteles ca trebuie sa schimb fulia la distributie,deoarece are joc,v-as ruga un pret ,si dk mai sunt si alte componente care intra in chitul de schimbare al fuliei. va multumesc.

13 Aug 2007, 18:00

AS dori sa stiu si eu pretul pentru un filtru de aer sport. Masina din semnatura

13 Aug 2007, 18:22

Buna ziua,

Puteti face rost de niste "eyelids" ca cele din imagine: http://www.european-parts.net/catalog/i ... sontn2.jpg

Multumesc

13 Aug 2007, 19:11

Buna ziua,as dori oferta ptr. placute frina fata ptr. un ford mondeo 2001 diesel 1998cm,wfo5xxgbb51b80546 si daca se pot trimite in provincie.Multumesc

13 Aug 2007, 21:12

Pentru un Ford Focus, cu VIN-ul WFONXXGCDN2T25744, m-ar interesa pretul pentru discurile pe fata si placute tot pe fata. Va rog sa imi spuneti si cum pot sa comand. Multumesc!

13 Aug 2007, 23:18

Buna ziua, ma intereseaza daca la dvs. pot comanda capacul din imagine 14" (1buc) si daca da la ce pret. Astept PM.

Imagine

15 Aug 2007, 14:32

Buna ziua, as dori sa stiu daca aveti cumva caseta directie pt Ford Fiesta 1.4 Ghia din 90 fara servo

15 Aug 2007, 20:03

Ma intereseaza grila fata cromata (sa faci cite o poza), si aparatori de noroi ff2, si un pret si cum pot sa intru in posesia lor.

15 Aug 2007, 20:12

Buna ziua!
Vreau sa comand un set 1121183 (ar trebui sa fie 4 bucati in set)

16 Aug 2007, 01:24

Buna ziua,
ash dori preturi pentru urmatoarele piese.
Masina este cod: WFOAXXGBBATK33815 , Mondeo MK1 Hatchback 1996 1.8 benzina.

Piese:
- filtru benzina
- bujii
- filtru aer motor
- kit distributie complet
- telescoape haion, daca se poate si oferta de originale FORD si altele; la ele oferiti garantie?
- far semnalizare stanga fatza, cel mare de langa far
- stergatoare parbriz fatza
- ulei cutie de viteza
- geamuri de oglinda stanga-dreapta

Spune-mi de asemenea, in cazul in care se greseste din diverse motive tipul piesei, sau nu e buna, etc., cum este cu returnarea ei si schimbarea?

Merci.

16 Aug 2007, 11:52

salut,vreau ai eu set placute frana fata mondeo 2001 hatchbak 2.0 tddi,toate filtrele[ulei,motorina,aer]si daca se gaseste ulei motor.
astept p.m cu preturi,multumesc.

16 Aug 2007, 12:57

Salut,m-ar interesa un pret pentru geam oglinda stanga cu incalzire si oglinda dreapta cu tot sistemul de prindere ambele pentru FF1 10-2000.Oglinda stanga are si separarea pentru unghi mort.
Multumesc

16 Aug 2007, 16:52

Ma mai intereseaza un far fata stinga la un ford focus 1 din 2001(cel fara semnalizare in el), ca s-a spart nitel, este bun si Second.

16 Aug 2007, 17:27

Ma intereseaza pretul pentru flansele de amortizor, masina din semnatura, originale motorcraft.

16 Aug 2007, 20:28

M-ar intersa si pe mine pt un Ford focus 2001 hatch pretul pieselor ...si felul cum pot sa le achizitionez WF0AXXGCDA1B11812 :

1.Kit de distributie
2.Marginea cauciucata care este atasata pe faruri...(protectia...intre far si capota...nu stiu exact cum sa o numesc )

Cu stima.
FiÅŸiere ataÅŸate
Untitled-TrueColor-02.jpg
(110.48 KiB) Descărcat de 147 ori
Răspunde