Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
02 Sep 2010, 21:28
noroc.
cap de bara stanga pt. ff1 2001?
03 Sep 2010, 00:47
Ma intereseaza suruburile si bucsele de pe spate cele din care se regleaza directia pentru masina din semnatura.
03 Sep 2010, 09:11
Buna ziua,
As vrea un pret pentru catalizator la Focus cu VIN din semnatura.
Daca ati gasi si ceva mai ieftin de producator ar fi perfect.
Va multumesc,
Laurentiu
03 Sep 2010, 09:32
buna ziua,
alternator pentru WF0WXXGCDW5M06877?
cel original e de 120A - se poate pune unul mai mare?
multumesc.
03 Sep 2010, 09:38
$1 scrie:$2a intereseaza suruburile si bucsele de pe spate cele din care se regleaza directia pentru masina din semnatura.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 09:43
$1 scrie:$2a intereseaza suruburile si bucsele de pe spate cele din care se regleaza directia pentru masina din semnatura.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 09:47
$1 scrie:$2una ziua,
As vrea un pret pentru catalizator la Focus cu VIN din semnatura.
Daca ati gasi si ceva mai ieftin de producator ar fi perfect.
Va multumesc,
Laurentiu
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 09:58
Buna ziua,
Imi trimiteti va rog oferta pentru pompa de servo de la un Ford Fusion 1.6 benzina, fabricat 2002, WF0UXXGAJU2B72339.
Multumesc.
03 Sep 2010, 09:59
$1 scrie:$2una ziua,
alternator pentru WF0WXXGCDW5M06877?
cel original e de 120A - se poate pune unul mai mare?
multumesc.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 10:07
Buna ziua,
Ma intereseaza :
Rulment stanga spate- pret pt original si unu SKF
Bilelete de directie fata si bielete antiruliu fata.
Multumesc,
03 Sep 2010, 10:55
$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza :
Rulment stanga spate- pret pt original si unu SKF
Bilelete de directie fata si bielete antiruliu fata.
Multumesc,
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 11:54
Buna ziua,
m-ar interesa furtunul din imagine + 3 litri antigel Aral
Va multumesc
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

03 Sep 2010, 12:41
Buna ziua,
Ma intereseaza o oferta pentru Alternator Denso 120A pentru masina din semnatura Ford Focus II
An 2005, motor 2.0Tdci 136Cp.
Seria Alternator Denso 120A:
3M5T-10300-PD
30795422
104210-3513
R67CC
Multumesc
03 Sep 2010, 12:45
$1 scrie:$2una ziua,
m-ar interesa furtunul din imagine + 3 litri antigel Aral
Va multumesc
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 12:56
Buna ziua. Ma intereseaza rama de la cd player la un ford ka mk1 (gri) , pretul si transportul. Multumesc.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

- rama.jpg (7.87 KiB) Vizualizat de 2509 ori
03 Sep 2010, 13:53
Buna ziua, m-ar interesa un deflector pietre pentru masina din semnatura(nu stiu sigur daca se cheama asa). Mai exact este o protectia de plastic situata sub radiator in continuarea careia vine scutul motorului.Practic face legatura intre scut si spoiler.As dori daca se poate sa imi trimiteti eventual o poza ca sa pot sa va confirm ca acela este reperul dorit.
Scuze pentru cererea confuza si va multumesc anticipat,
Cu respect
Cristi
03 Sep 2010, 14:47
Buna ziua,
ma intereseaza o oferta pentru urmatoarele repere de ford focus2, VIN : WF05XXWPD56Y43174
-placute frana spate
-discuri frana spate
-filtru polen
-kit reparatie turbosuflanta
-turbosuflanta
-amortizoare fata
-amortizoare spate
multumesc
03 Sep 2010, 15:32
$1 scrie:$2una ziua. Ma intereseaza rama de la cd player la un ford ka mk1 (gri) , pretul si transportul. Multumesc.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 15:36
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un deflector pietre pentru masina din semnatura(nu stiu sigur daca se cheama asa). Mai exact este o protectia de plastic situata sub radiator in continuarea careia vine scutul motorului.Practic face legatura intre scut si spoiler.As dori daca se poate sa imi trimiteti eventual o poza ca sa pot sa va confirm ca acela este reperul dorit.
Scuze pentru cererea confuza si va multumesc anticipat,
Cu respect
Cristi
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
03 Sep 2010, 15:50
Buna ziua!
As vrea si eu sa fac o comanda:
- aparatori praf pentru amortizoarele pe spate
- tampon cutie (jos)
(nu cunosc prea bine ce inseamna aceste piese, asa mi s a spus de la service)
Modelul masinii este ford fiesta 2006 1.4tdci
Am rugamintea sa imi spuneti care este pentru cele de mai sus.
Multumesc si astept mesajul dvs,
Vlad
03 Sep 2010, 16:12
$1 scrie:$2una ziua,
ma intereseaza o oferta pentru urmatoarele repere de ford focus2, VIN : WF05XXWPD56Y43174
-placute frana spate
-discuri frana spate
-filtru polen
-kit reparatie turbosuflanta
-turbosuflanta
-amortizoare fata
-amortizoare spate
multumesc
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
04 Sep 2010, 00:36
salutare! Un pret pentru tweterele din spate la un focus 2 multumesc!
04 Sep 2010, 09:02
$1 scrie:$2una ziua!
As vrea si eu sa fac o comanda:
- aparatori praf pentru amortizoarele pe spate
- tampon cutie (jos)
(nu cunosc prea bine ce inseamna aceste piese, asa mi s a spus de la service)
Modelul masinii este ford fiesta 2006 1.4tdci
Am rugamintea sa imi spuneti care este pentru cele de mai sus.
Multumesc si astept mesajul dvs,
Vlad
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
04 Sep 2010, 09:05
$1 scrie:$2alutare! Un pret pentru tweterele din spate la un focus 2 multumesc!
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
04 Sep 2010, 10:00
ma intereseaza masca proiector dreapta la focus 1 model 2003...sau ambele
un pret +transport
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

04 Sep 2010, 10:33
Ma intereseaza urmatoarele repere :
- rola intinzator,curea transmisie VKM 34032
- Fulie curea, arbore cotit,pentru masina WF05XXGBB54L44532.
Cu stima.
04 Sep 2010, 11:16
$1 scrie:$2a intereseaza masca proiector dreapta la focus 1 model 2003...sau ambele
un pret +transport
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
04 Sep 2010, 11:20
$1 scrie:$2a intereseaza urmatoarele repere :
- rola intinzator,curea transmisie VKM 34032
- Fulie curea, arbore cotit,pentru masina WF05XXGBB54L44532.
Cu stima.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
04 Sep 2010, 14:01
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un deflector pietre pentru masina din semnatura(nu stiu sigur daca se cheama asa). Mai exact este o protectia de plastic situata sub radiator in continuarea careia vine scutul motorului.Practic face legatura intre scut si spoiler.As dori daca se poate sa imi trimiteti eventual o poza ca sa pot sa va confirm ca acela este reperul dorit.
Scuze pentru cererea confuza si va multumesc anticipat,
Cu respect
Cristi
acelasi lucru ma intereseaza si pe mine + pompa de servodirectie
va multumesc
05 Sep 2010, 21:16
buna seara!! niste preturi pentru un ford focus 1.8 tddi 2002 cu vin-ul WF0NXXGCDN2M319OO
1 aripa fata stanga
2. capota
3 bara fata+ grila care vine
4 radiator racire motor
5. radiator clima
6 sistem pt stergatoare(mai putin motor stergatoare)
7. parbriz cu incalzire si fara.
8 grila aer bord ( asta care este langa parbriz)
multumesc
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.