Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 09:48

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un deflector pietre pentru masina din semnatura(nu stiu sigur daca se cheama asa). Mai exact este o protectia de plastic situata sub radiator in continuarea careia vine scutul motorului.Practic face legatura intre scut si spoiler.As dori daca se poate sa imi trimiteti eventual o poza ca sa pot sa va confirm ca acela este reperul dorit.
Scuze pentru cererea confuza si va multumesc anticipat,
Cu respect
Cristi

acelasi lucru ma intereseaza si pe mine + pompa de servodirectie
va multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 10:13

$1 scrie:$2una seara!! niste preturi pentru un ford focus 1.8 tddi 2002 cu vin-ul WF0NXXGCDN2M319OO
1 aripa fata stanga
2. capota
3 bara fata+ grila care vine
4 radiator racire motor
5. radiator clima
6 sistem pt stergatoare(mai putin motor stergatoare)
7. parbriz cu incalzire si fara.
8 grila aer bord ( asta care este langa parbriz)
multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 12:30

un pret pentru prag dreapta pentru masina din avatar ? (Ford Focus 2001, 1.6i , 101CP)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 12:52

buna ziua,

ma intereseaza o curea de distributie si una de accesorii pentru un Focus 1 TDCI 2002 VIN: WFOAXXGCDA2T16560
puteti va rog sa-mi dati o oferta de preturi?


multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 13:19

$1 scrie:$2n pret pentru prag dreapta pentru masina din avatar ? (Ford Focus 2001, 1.6i , 101CP)



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Sep 2010, 13:26

$1 scrie:$2una ziua,

ma intereseaza o curea de distributie si una de accesorii pentru un Focus 1 TDCI 2002 VIN: WFOAXXGCDA2T16560
puteti va rog sa-mi dati o oferta de preturi?


multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 09:03

Buna ziua,
M-ar interesa 2 buc. (sau 4) capacele pentru genti de aliaj de 15" originale - Ford Focus 1, pt. masina din semnatura ... V-am atasat si 2 poze ...
Va multumesc.
FiÅŸiere ataÅŸate
kupak-bent.jpg
capacul din interior
ford focus 15-os alufelni kupak-kivulrol.jpg
capacul din exterior

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 09:35

$1 scrie:$2una ziua,
M-ar interesa 2 buc. (sau 4) capacele pentru genti de aliaj de 15" originale - Ford Focus 1, pt. masina din semnatura ... V-am atasat si 2 poze ...
Va multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 14:00

WF04XXWPD47T64045

Ma intereseaza:
- ulei Mobil 1 Super 3000 5w30 Formula FE 5L
- filtru aer
- filtru ulei (as prefera Bosch)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 14:53

buna ziua. WF05XXGBB52S28099

m-ar interesa urmatoarele

- piulite pentru toate rotile, in afara de piulitele antifurt (si daca imi puteti da un pret si pentru prezoane)
- curea de cauciuc din partea dreapta a motorului(in stanga este cureaua pentru accesorii, daca am inteles bine)
- valva IMV
- volanta
- placa de presiune
- disc ambreiaj

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 15:11

buna ziua.ma interseaza un pret ptr stick vopsea retus (lackstift ford) si ptr ulei ford 5W30

ford fiesta mk7 -2010
culoare frozen white
WFOJXXGAJJAT81855

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 16:25

$1 scrie:$2F04XXWPD47T64045

Ma intereseaza:
- ulei Mobil 1 Super 3000 5w30 Formula FE 5L
- filtru aer
- filtru ulei (as prefera Bosch)



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 16:34

$1 scrie:$2una ziua.ma interseaza un pret ptr stick vopsea retus (lackstift ford) si ptr ulei ford 5W30

ford fiesta mk7 -2010
culoare frozen white
WFOJXXGAJJAT81855



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 16:36

$1 scrie:$2una ziua. WF05XXGBB52S28099

m-ar interesa urmatoarele

- piulite pentru toate rotile, in afara de piulitele antifurt (si daca imi puteti da un pret si pentru prezoane)
- curea de cauciuc din partea dreapta a motorului(in stanga este cureaua pentru accesorii, daca am inteles bine)
- valva IMV
- volanta
- placa de presiune
- disc ambreiaj



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 19:52

Buna seara, ma intereseaza o masca pt. cd-player ca cea din imaginile de mai jos.
Multumesc.
FiÅŸiere ataÅŸate
masca2.jpg
masca3.jpg

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 20:27

Salut.
Ma intereseaza un set de placute frana spate. Masina: Ford Focus Wagon, 1.8 Tddi, 90 CP, an fabr. iulie 2001; VIN: WF0NXXGCDN1B15184.

Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Sep 2010, 21:40

Buna ziua,

ma intreseaza urmatoarele piese ptr ford Fusion 1,4tdci, 2003, VIN: WF0UXXGAJU3Y70437 :
- set placute frana fata
- lichid frana
- filtru aer
- antena radio
- ornament plastic exterior stalp vertical usa dreapta fata.

Multumesc,

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 08:53

Va salut!
WF04XXGBB42G34883
B4Y/Mondeo Diesel 96KW (130cp) FMBA
Va rog oferta pt intinzator curea accesorii (ac, alternator) si fulie arbore cotit!
Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 09:16

Buna ziua.

Pentru Ford Focus C-max WF0MXXGCDM6B74816 2006 1,6 tdci va rog un pret pentru piesa dintre galeria motor si evacuare (forma de L, nu am denumirea exacta). Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 10:28

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua. WF05XXGBB52S28099

m-ar interesa urmatoarele

- piulite pentru toate rotile, in afara de piulitele antifurt (si daca imi puteti da un pret si pentru prezoane)
- curea de cauciuc din partea dreapta a motorului(in stanga este cureaua pentru accesorii, daca am inteles bine)
- valva IMV
- volanta
- placa de presiune
- disc ambreiaj



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 10:31

$1 scrie:$2una ziua. WF05XXGBB52S28099

m-ar interesa urmatoarele

- piulite pentru toate rotile, in afara de piulitele antifurt (si daca imi puteti da un pret si pentru prezoane)
- curea de cauciuc din partea dreapta a motorului(in stanga este cureaua pentru accesorii, daca am inteles bine)
- valva IMV
- volanta
- placa de presiune
- disc ambreiaj



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 10:45

$1 scrie:$2una seara, ma intereseaza o masca pt. cd-player ca cea din imaginile de mai jos.
Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 11:15

$1 scrie:$2alut.
Ma intereseaza un set de placute frana spate. Masina: Ford Focus Wagon, 1.8 Tddi, 90 CP, an fabr. iulie 2001; VIN: WF0NXXGCDN1B15184.

Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 11:54

salutare! Un pret pentru difuzoarele de inalte din spate la un focus 2 multumesc!
FiÅŸiere ataÅŸate
16082010723.jpg

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 12:03

$1 scrie:$2una ziua,

ma intreseaza urmatoarele piese ptr ford Fusion 1,4tdci, 2003, VIN: WF0UXXGAJU3Y70437 :
- set placute frana fata
- lichid frana
- filtru aer
- antena radio
- ornament plastic exterior stalp vertical usa dreapta fata.

Multumesc,



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 12:10

$1 scrie:$2a salut!
WF04XXGBB42G34883
B4Y/Mondeo Diesel 96KW (130cp) FMBA
Va rog oferta pt intinzator curea accesorii (ac, alternator) si fulie arbore cotit!
Multumesc!



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 12:24

$1 scrie:$2una ziua.

Pentru Ford Focus C-max WF0MXXGCDM6B74816 2006 1,6 tdci va rog un pret pentru piesa dintre galeria motor si evacuare (forma de L, nu am denumirea exacta). Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 12:29

as dori un pret pentru set covorase (fata+spate) originale Ford pt FF2 (din semnatura) din cauciuc

multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 13:49

$1 scrie:$2alutare! Un pret pentru difuzoarele de inalte din spate la un focus 2 multumesc!



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 13:55

$1 scrie:$2s dori un pret pentru set covorase (fata+spate) originale Ford pt FF2 (din semnatura) din cauciuc

multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
Subiect închis