Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 15:52

Buna ziua,

ma intreseaza si o oferta ptr protectie cauciuc/plastic telescop spate-stanga.

Masina Fordrd Fusion 1,4tdci, 2003, VIN: WF0UXXGAJU3Y70437

multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 16:04

capac roata de 15 pentru focus 2? n-am gasit in post-urile anterioare(atat cat am avut rabdare sa caut)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 16:41

Buna ziua, Va rog sa imi dati un pret pentru o planetara dreapta pentru masina din semnatura.
Multumesc anticipat.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Sep 2010, 20:15

Buna seara !

Am nevoie de mai pretul mai multor piese:

Pentru masina din semnatura-

-Filtru aer
-Filtru polen carbon activ
-Capac culbutori
-Ornament lateral din plastic (cel pe care pui mana atunci cand inchizi usa)
-Difuzoarele recomandate ca update, de la Pioneer 6x8 daca nu ma insel. M-ar interesa si fata si spate :)

Iar pentru un Fiesta mk7

-Set presuri cauciuc
-Set huse ( model fara airbag lateral )

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 08:50

$1 scrie:$2una ziua,

ma intreseaza si o oferta ptr protectie cauciuc/plastic telescop spate-stanga.

Masina Fordrd Fusion 1,4tdci, 2003, VIN: WF0UXXGAJU3Y70437

multumesc


Buna ziua , aveti raspuns PM .


Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 08:52

$1 scrie:$2apac roata de 15 pentru focus 2? n-am gasit in post-urile anterioare(atat cat am avut rabdare sa caut)

Buna ziua , aveti raspuns PM .


Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 09:50

$1 scrie:$2una seara !

Am nevoie de mai pretul mai multor piese:

Pentru masina din semnatura-

-Filtru aer
-Filtru polen carbon activ
-Capac culbutori
-Ornament lateral din plastic (cel pe care pui mana atunci cand inchizi usa)
-Difuzoarele recomandate ca update, de la Pioneer 6x8 daca nu ma insel. M-ar interesa si fata si spate :)

Iar pentru un Fiesta mk7

-Set presuri cauciuc
-Set huse ( model fara airbag lateral )


Buna ziua , aveti raspuns PM .


Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 13:43

Buna ziua. Ma intereseaza un pret pentru incuietoare usa (dreapta fata) pentru Ford Escort MK6, seria WFOAXXGCAAWU23747. Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 15:11

$1 scrie:$2una ziua. Ma intereseaza un pret pentru incuietoare usa (dreapta fata) pentru Ford Escort MK6, seria WFOAXXGCAAWU23747. Multumesc.

Buna ziua , aveti raspuns PM .


Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 15:49

Toate mesajele de Vineri si Sambata(10.09.2010-11.09.2010) vor fi citite si rezolvate Luni (13.09.2010)

Va multumim pentru intelegere ,

Echipa Ax Evo Auto SRL
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 16:51

Buna ziua, m-ar interesa un pret pentru cheia tip briceag pentru Focus 2008 facelift. Eventual si in pachet cu alarma originala Ford.
Multumesc,

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

09 Sep 2010, 16:58

...
si pentru janta aluminiu R16 cu profil spite in "Y", latime 205, 5 prezoane, tot Focus 2008 facelift.

Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

10 Sep 2010, 12:18

Buna ziua . M-ar interesa pretul si producatorul pompa joasa presine combustibil mondeo lll tddi [ masina din semnatura ] si un filtru motorina

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

10 Sep 2010, 12:54

Un pret va rog pentru fulie vibrochen FORD FOCUS 2!
WF04XXWPD46M45153
Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

10 Sep 2010, 13:24

Un pret va rog pentru fulie vibrochen FORD FOCUS 2!
WF04XXWPD46M45153
Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

10 Sep 2010, 15:03

Focus Mk2 2005
WF04XXWPD45E57003
-antena radio (betisorul care se insurubeaza)
-parbriz incalzit (doar cu incalzire)
-carcasa oglinda dreapta electrica si incalzita (nevopsita desigur), fara oglinda, sau daca vine numai cu oglinda, cat este si pretul oglindei separat.

Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

10 Sep 2010, 16:36

Buna ziua,
As dori sa imi comunicati ce preturi aveti la cap de planetara stanga, partea dinspre roata la masina din semnatura. Nu doresc pe orginal. Spidan as prefera dar dati-mi si preturi la alte marci. Vreau sa stiu daca planetarele vin cu coliere, burduf de protectie, piulita etc. Doresc sa imi comunicati un pret si pentru termostat la radiatorul de ulei (termostatul mic, carcasa de plastic care se strica des). Vreau sa va intreb daca termostatul vine cu garantie. Am mai schimbat unul si nu a tinut decat cateva luni. Ma mai intereseaza lichide de frana pentru un schimb complet.
Va multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Sep 2010, 05:40

Un + din partea mea. Client multumit, am dat si fuguta pana la magazinu' de la Razoare :)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Sep 2010, 12:50

Buna ziua,
Un pret si disponibilitatea stocului pentru :
Baterie Ford Mondeo Mk3 2004
Motorcraft Superstart
12V 125RC
Ca 680A 70Ah XR

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Sep 2010, 18:36

Va rog un pret pentru chedder ford mondeo MK3 2000, sedan:
Chedder cu rol sa izoleze linia verticala dintre usile fata si spate, in dreptul geamurilor. Atat pt dreapta cat si pt stanga!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Sep 2010, 11:22

Buna ziua,va rog pret pentru:
-pompa servodirectie Ford Focus,2005,1.6 tdci.90 cp,WF0WXXGCDW5A74251.Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Sep 2010, 13:42

Buna ziua, as dori si eu un pret pt kit ambreiaj + rulment presiune Ford Focus 2007 1.8 tdci, WF05XXGCD57L29244
Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Sep 2010, 17:21

Buna ziua. Ma intereseaza rama de la cd player la un ford ka mk1 (negru, eventual argintiu) , pretul si transportul in Iasi. Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Sep 2010, 19:49

Buna ziua, as dori si eu un pret la un set de amortizoare pt un ford escort '93 16v, 1.6, 90CP, hatchback. Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Sep 2010, 19:58

Ma intereseaza si pe mine preturile la urmatoarele filtre pentru un Ford C-Max 2006 wf0mxxgcdm6r43026
Filtru aer
Filtru motorina
Filtru polen
Filtru ulei
Si ulei pentru ea dar nu stiu ce marca
Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Sep 2010, 08:46

buna ziua.
m-ar interesa o oglinda exterioara stinga, pt un galaxy 2001, 1.9 tdi - un pret si daca se poate comanda numai oglinda - geam efectiv, fara suport si motorase.
de asemenea un soclu bec iluminare nr. inmatriculare.
va multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Sep 2010, 09:27

Buna ziua.Ma intereseaza ornamentele de pe bara fata /spate de la Mondeo Mk 2001.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Sep 2010, 10:06

buna ziua. va rog sa-mi dati un pret pt kit ambreiaj (placa+disc+rulment), 3L ulei 75w90, volanta, pt focus 2003 WF0AXXGCDA3L45469.

multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Sep 2010, 11:24

$1 scrie:$2una ziua. va rog sa-mi dati un pret pt kit ambreiaj (placa+disc+rulment), 3L ulei 75w90, volanta, pt focus 2003 WF0AXXGCDA3L45469.

multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Sep 2010, 11:32

$1 scrie:$2una ziua.Ma intereseaza ornamentele de pe bara fata /spate de la Mondeo Mk 2001.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
Subiect închis