Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 14:45

$1 scrie:$2una ziua.

Pentru Focus 2 2007 1,6 benzina sedan WF04XXWPD47U27594:
- rulment roata stanga si dreapta
- fusta bara fata
- placute frana fata
- filtru polen

Multumesc.

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 14:50

$1 scrie:$2alut,
Bara fata , far dreapta pt masina din semnatura.
Ulei si filtre(aer, benzina, ulei, polem).
Multumesc

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 14:53

$1 scrie:$2una ziua,

Va rog sa imi rezervati si mie un set de placute de frana spate, motorcraft pentru Mondeo 2004.
VIN: WF04XXGBB44T12838

Spuneti-mi si pretul sa vin cu banii pregatiti si pana la ce ora aveti programul in Valea Lunga sau in Razoare.

Prefer sa le ridic din Razoare astazi dupa ora 6 (daca este inca deschis magazinul)

Multumesc,

Florian

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 14:58

$1 scrie:$2a rog sa-mi trimiteti si mie o oferta pentru urmatoarele piese:
-capota motor
-far dreapta
-aripa dreapta fata
-bara fata
-proiectoare
-portiera dreapta fata
-carenaj dreapta fata
-parbriz (incalzit)
-armatura bara fata
-masca fata
-cap lonjeron dreapta fata
-amortizor soc bara fata
-grila masca fata
-rama grila masca fata
-radiator AC
-radiator racire
-calandru motor
-lucas dreapta fata
-scut radiatoare
-deflector radiator
un accident...
vin:: WFOFXXGBBFYK69538


Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 15:42

$1 scrie:$2una ziua, pentru masina din semnatura ma intereseaza scutul de protectie termica, cel care se afla intre toba finala si rezervor/caroserie, di microcat, reperul 1472345.
Va multumesc.

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 15:43

Nou la Ax Evo Auto : Reduceri de pret la toata gama de ambreiaje si volante LUK si Original . Oferta este valabila pana la data de 31.12.2010 ! Cererea de oferta se va face la urmatoarea adresa de mail : paul.damian@axevo.ro .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

27 Sep 2010, 20:18

un afisaj electronic(comp bord) care indica consumul,temperatura,ceasul........al meu e simplu indica numai ora si blincaie ledul rosu,pentru un mondeo 1999 benzina

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 07:18

Buna ziua,

As dori o oferta pentru o pompa servo.


Merci,

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 08:19

Buna ziua,

Ma intereseaza capace de prezoane si capace de ventil pentru jentile de aluminiu tip Y de 16" FF2 - 2008 sedan .

Va rog pret .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 09:16

$1 scrie:$2una ziua,

As dori o oferta pentru o pompa servo.


Merci,

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 09:20

$1 scrie:$2una ziua,

Ma intereseaza capace de prezoane si capace de ventil pentru jentile de aluminiu tip Y de 16" FF2 - 2008 sedan .

Va rog pret .

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.roBuna ziua ,aveti raspuns PM .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 09:23

$1 scrie:$2n afisaj electronic(comp bord) care indica consumul,temperatura,ceasul........al meu e simplu indica numai ora si blincaie ledul rosu,pentru un mondeo 1999 benzina

Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.roBuna ziua ,aveti raspuns PM .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 10:06

Buna ziua,

Am nevoie de oferta de pret pentru Focus 2, 2006, 1.6 benzina, Trend CL:

-ulei 5W30
-filtru aer
-filtru ulei
-filtru polen
-filtru combustibil
-set placute frana fata
-stergatoare fata+spate

Multumesc,
Dragos

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 10:23

buna ziua

pentru seria de sasiu WFOBXXGAJB1J02607 - am nevoie de un pret pentru o sonda lambda .

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 10:48

$1 scrie:$2una ziua,

Am nevoie de oferta de pret pentru Focus 2, 2006, 1.6 benzina, Trend CL:

-ulei 5W30
-filtru aer
-filtru ulei
-filtru polen
-filtru combustibil
-set placute frana fata
-stergatoare fata+spate

Multumesc,
Dragos


Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.roBuna ziua ,aveti raspuns PM .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 10:59

$1 scrie:$2una ziua

pentru seria de sasiu WFOBXXGAJB1J02607 - am nevoie de un pret pentru o sonda lambda .

Multumesc


Buna ziua ,aveti raspuns PM .

Cu stima,
Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 11:45

Buna ziua,

Va rog pentru un Mondeo 2000i din 2001 VIN:WF04XXGBB41A42639 motor CJBB as dori o oferta de pret pe 2-3 producatori pentru :
-bielete antiruliu fata
-simering cutie viteze spre planetara dreapta
-2 litri ulei cutie WSD-M2C200-C
-filtru aer
-filtru benzina
-filtru ulei
-filtru polen
- placute frana fata si spate bosch sau ferodo
Multumesc,

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 13:23

$1 scrie:$2una ziua,

Va rog pentru un Mondeo 2000i din 2001 VIN:WF04XXGBB41A42639 motor CJBB as dori o oferta de pret pe 2-3 producatori pentru :
-bielete antiruliu fata
-simering cutie viteze spre planetara dreapta
-2 litri ulei cutie WSD-M2C200-C
-filtru aer
-filtru benzina
-filtru ulei
-filtru polen
- placute frana fata si spate bosch sau ferodo
Multumesc,


Buna ziua ,aveti raspuns pe e-mail .

Cu stima,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 19:44

salutare

injectoare dephi s.h. , pt masina din semnatura , ?
- daca au fost rectificate ?
- daca sunt din dezmembrare , se poate face un test cu ele inainte ?
un pret pe bucata ?

multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 21:07

Buna seara,
As dori o oferta pentru un acumulator Motorcraft, Varta si Bosch pentru un Focus diesel 55 KW 70 Ah, 680mAh, VIN WF0NXXGCDN1E69315. Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 21:43

Buna seara.
Sunt interesat de o pompa de ambreaj LUK, pt. un Ford Focus 1, an 2000, 1.8 TDDi, hatchback, vin: WFOAXXGCDAYR31088.
Astept raspunsul dvs.
Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

28 Sep 2010, 22:27

Am si eu rugamintea sa-mi da-ti si mie un pret pentru un Kit ambreaj+volanta(am inteles ca volanta este separat de Kit)pentru:

Ford Focus 2001/1.8TDDI /66kW/ WF0AXXGCDA1J51387

Multumesc!

p.s.- daca se poate pretul pe fiecare componenta in parte si specificati va rog si producatorul piesei! :)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 07:45

$1 scrie:$2alutare

injectoare dephi s.h. , pt masina din semnatura , ?
- daca au fost rectificate ?
- daca sunt din dezmembrare , se poate face un test cu ele inainte ?
un pret pe bucata ?

multumesc


Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 08:16

$1 scrie:$2una seara,
As dori o oferta pentru un acumulator Motorcraft, Varta si Bosch pentru un Focus diesel 55 KW 70 Ah, 680mAh, VIN WF0NXXGCDN1E69315. Multumesc.


Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 08:46

$1 scrie:$2una seara.
Sunt interesat de o pompa de ambreaj LUK, pt. un Ford Focus 1, an 2000, 1.8 TDDi, hatchback, vin: WFOAXXGCDAYR31088.
Astept raspunsul dvs.
Multumesc.


Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 09:20

$1 scrie:$2m si eu rugamintea sa-mi da-ti si mie un pret pentru un Kit ambreaj+volanta(am inteles ca volanta este separat de Kit)pentru:

Ford Focus 2001/1.8TDDI /66kW/ WF0AXXGCDA1J51387

Multumesc!

p.s.- daca se poate pretul pe fiecare componenta in parte si specificati va rog si producatorul piesei! :)


Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 12:45

Salut!

Jante cu multispite pt. Ford focus II
pe marimea 16" m ar interesa.

Cele originale !!

mersi

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 14:19

Buna ziua

As dori o oferta pentru:

1. rulment roata fata
2. stop dreapta spate
3. ornament bara plastic dreapta spate

Focus 1.6 2006 sedan

Multumesc
FiÅŸiere ataÅŸate
ffsedan.jpg

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 15:08

$1 scrie:$2una ziua

As dori o oferta pentru:

1. rulment roata fata
2. stop dreapta spate
3. ornament bara plastic dreapta spate

Focus 1.6 2006 sedan

Multumesc


Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

29 Sep 2010, 15:10

$1 scrie:$2alut!

Jante cu multispite pt. Ford focus II
pe marimea 16" m ar interesa.

Cele originale !!

mersi

Buna ziua , aveti raspuns PM .


O zi buna,
Damian Paul
0755777763
http://www.axevo.ro
Subiect închis