Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

03 Noi 2010, 15:50

$1 scrie:$2una ziua,
Un pret pentru sticla de la oglinda retrovizoare stanga.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

03 Noi 2010, 16:13

$1 scrie:$2a intereseaza un etrier dreapta spate pt un MK3



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

03 Noi 2010, 19:43

Buna ziua. Pt Ford Scorpio an fabricatie 1995, motor 1998cm3, 16v, 136 cp, serie motor N3A, ma intereseaza bucsa bascula fata (2 bucati). Am atasat si o poza sa va faceti idee despre care este vorba.Multumesc.Numai bine.
FiÅŸiere ataÅŸate
02.JPG

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 09:00

Rog pret si model pentru
1.Punte diode
2.Releu
3.Alternator (asta in cel mai rau caz...)
Pentru masina din semnatura

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 11:28

$1 scrie:$2una ziua. Pt Ford Scorpio an fabricatie 1995, motor 1998cm3, 16v, 136 cp, serie motor N3A, ma intereseaza bucsa bascula fata (2 bucati). Am atasat si o poza sa va faceti idee despre care este vorba.Multumesc.Numai bine.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 11:39

Mi-ati cerut si v-am trimis nr.de telefon, pe mp , in legatura cu suportul capacel diuze far-dreapta.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 11:56

$1 scrie:$2og pret si model pentru
1.Punte diode
2.Releu
3.Alternator (asta in cel mai rau caz...)
Pentru masina din semnatura



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 12:37

Buna ziua,

Rog oferta pentru consumabile revizie masina din semnatura, toate pe original, Ford- Motorcraft
6 L Ulei 5W-30
Filtru Ulei
Filtru motorina Delphi
Filtru aer
Filtru polen cu carbune activ.

Plus pret pentru piulite prezoane jante tabla si maneta stergatoare cu functia AUTO, pentru senzor de ploaie.

Multumesc,

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

04 Noi 2010, 14:25

$1 scrie:$2una ziua,

Rog oferta pentru consumabile revizie masina din semnatura, toate pe original, Ford- Motorcraft
6 L Ulei 5W-30
Filtru Ulei
Filtru motorina Delphi
Filtru aer
Filtru polen cu carbune activ.

Plus pret pentru piulite prezoane jante tabla si maneta stergatoare cu functia AUTO, pentru senzor de ploaie.

Multumesc,



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

05 Noi 2010, 09:19

Buna ziua,
Un pret va rog pentru spalatoare de faruri si capacele care acopera gaurile din bara pentru masina din semnatura.

Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

05 Noi 2010, 13:33

Buna ziua,

Masina este un Mondeo Mk3 2004, caroserie hatchback
va rog o oferta de pret pt:
- capacelele stropitoarelor de faruri (doar capacelele de deasupra, nu tot mecanismul; eventual sa imi spuneti daca pot veni direct vopsite in nuanta masinii)
- bandou protectie partea stanga, cu si fara gaura pt senzorul de parcare (ornamentul, similar cu cel din fotografie) bara spate; eventual un pret si pt setul complet.

Multumesc!

Stima.
FiÅŸiere ataÅŸate
Untitled.jpg

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

05 Noi 2010, 15:37

$1 scrie:$2una ziua,
Un pret va rog pentru spalatoare de faruri si capacele care acopera gaurile din bara pentru masina din semnatura.

Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

05 Noi 2010, 16:02

$1 scrie:$2una ziua,

Masina este un Mondeo Mk3 2004, caroserie hatchback
va rog o oferta de pret pt:
- capacelele stropitoarelor de faruri (doar capacelele de deasupra, nu tot mecanismul; eventual sa imi spuneti daca pot veni direct vopsite in nuanta masinii)
- bandou protectie partea stanga, cu si fara gaura pt senzorul de parcare (ornamentul, similar cu cel din fotografie) bara spate; eventual un pret si pt setul complet.

Multumesc!

Stima.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

05 Noi 2010, 21:13

Buna seara,
As dori si eu o oferta de pret, pentru tot ce inseamna revizie de 3 ani s-au 45000km(cu toate ca eu am doar 29000km) pentru un Ford Focus II 1.6 TDCi(90 Hp).
Toate consumabilele/ piese sa fie originale Ford-Motorcraft.
Deasemenea ma intereseaza si o oferta la placutele de frana pentru toate 4 rotile(am ESP).
VIN-ul:WF04XXWPD47U24423
Va multumesc,
ing Gabi Frincu
Tel:0729146733 ; 0731999305:
Mail:gabi.frincu@yahoo.com

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Noi 2010, 10:07

$1 scrie:$2una seara,
As dori si eu o oferta de pret, pentru tot ce inseamna revizie de 3 ani s-au 45000km(cu toate ca eu am doar 29000km) pentru un Ford Focus II 1.6 TDCi(90 Hp).
Toate consumabilele/ piese sa fie originale Ford-Motorcraft.
Deasemenea ma intereseaza si o oferta la placutele de frana pentru toate 4 rotile(am ESP).
VIN-ul:WF04XXWPD47U24423
Va multumesc,
ing Gabi Frincu
Tel:0729146733 ; 0731999305:
Mail:gabi.frincu@yahoo.com



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Noi 2010, 15:22

Buna ziua,
Ma intereseaza un set de discuri de frana pt modelul din semnatura.

Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Noi 2010, 18:25

Buna ziua.
Ma interseseaza partea de sezut a tapiteriei pt. scaunul stanga-fata. Modelul tapiteriei este "Tahitian Pearl".
Masina este Fiesta, an fabr. 2008, VIN : WF0HXXGAJH8R14523.

Va multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

06 Noi 2010, 19:39

Un pret pentru pompa ulei (parca sunt doua modele) 2002 TDDI 90CP C9DB si garnitura pompa ulei

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Noi 2010, 20:54

Doresc un pret si pentru conductele de la injectore, parca doua seturi de cate doua, 1cu3 si 4cu2 daca nu ma insel.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

07 Noi 2010, 21:06

Buna ziua,

As dori o oferta pentru consumabilele pentru revizie (4 filtre, 6l ulei, originale) pentru masina din avatar.

Va multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 08:10

Salut.Doresc si eu o oferta de pret pentru kit-ul de distributie(curea,rola) pentru Ford Focus Tournier 2001,1,8 TDDI,90CP.
Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 09:13

Buna ziua,

Pentru un Ford Escort din '99 (VIN: WF0AXXBBAAWR76174) as dori si eu un pret pentru urmatoarele:
1. Bucse bara stabilizatoare fata
2. Bielete antiruliu fata
3. Amortizoare spate

Multumesc,
Marius

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 11:58

Pentru masina din semanatura arcul de revenire al pedalei de ambreiaj (cel mare).
va multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 15:17

Buna ziua,
Am avut o mica prblema la stergatorul de pe luneta si la demontare am rupt garnitura aia de cauciuc care etanseaza sa nu intre apa in portbagaj pe unde iese axul de la motorasul stergatorului (axul motorasului de la stergator trece prin ea).
Ma intereseaza daca aveti asa ceva si cit ar costa pentru masina din semnatura?
Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 15:48

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un set de discuri de frana pt modelul din semnatura.

Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 15:53

Buna. As dori o oferta pentru kit mufa aux pentru ff2.
Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 15:59

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un set de discuri de frana pt modelul din semnatura.

Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 16:01

$1 scrie:$2una. As dori o oferta pentru kit mufa aux pentru ff2.
Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 16:06

$1 scrie:$2una ziua.
Ma interseseaza partea de sezut a tapiteriei pt. scaunul stanga-fata. Modelul tapiteriei este "Tahitian Pearl".
Masina este Fiesta, an fabr. 2008, VIN : WF0HXXGAJH8R14523.

Va multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

08 Noi 2010, 17:19

$1 scrie:$2n pret pentru pompa ulei (parca sunt doua modele) 2002 TDDI 90CP C9DB si garnitura pompa ulei



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
Subiect închis