Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 11:46

Ma intereseaza si pe mine urmatoarele piese si consumabile originale pentru un focus 2 1.6tdci 90cai, Vin: WF05XXGCD55U66244:
-placutele fata si spate(originale si alte variante mai bune recomandate)
-4l ulei
-filtru ulei
-filtru aer
-filtru motorina
Astept PM.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 11:58

$1 scrie:$2a intereseaza conducta de alimentare dintre filtrul de motorina si pompa de injectie (are pe exterior o insertie metalica), pentru FOCUS 1,8 TDCI, 2005, KKDA, VIN WF0WXXGCDW5G80357. Multumesc anticipat .



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 12:00

Buna ziua,

m-a intersea o oferta pentru rulmenti fata pentru Mondeo MK3 .

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 12:06

$1 scrie:$2lei 5w30 + filtru ulei! mondeo 2004 motorina!



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 12:10

$1 scrie:$2a intereseaza daca aveti bec stop rosu pt Ford Focus Facelift (>2008). Aveti poza cu cutia becului aici:
download/file.php?id=89664&mode=view
Un mesaj pe PM va rog.
Multumesc anticipat



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 12:18

$1 scrie:$2a intereseaza si pe mine urmatoarele piese si consumabile originale pentru un focus 2 1.6tdci 90cai, Vin: WF05XXGCD55U66244:
-placutele fata si spate(originale si alte variante mai bune recomandate)
-4l ulei
-filtru ulei
-filtru aer
-filtru motorina
Astept PM.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 12:27

$1 scrie:$2una ziua,

m-a intersea o oferta pentru rulmenti fata pentru Mondeo MK3 .

Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 13:03

Buna ziua.

Ma intereseaza si pe mine pretul la 2 telescoape fata Ford Fiesta 1.2 zetec s an 2000. Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 13:20

$1 scrie:$2una ziua.

Ma intereseaza si pe mine pretul la 2 telescoape fata Ford Fiesta 1.2 zetec s an 2000. Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

11 Noi 2010, 19:06

Buna ziua,
Ma intereseaza un pret pt. brat amortizor dreapta pentru WF0WXXGCDW6A85057.
Eventual preturi pe bucse separat.
Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 09:02

Buna ziua

Am si eu nevoie de semeringul de la selector (cutie viteza), pentru un ford focus 2001 1.6 16v 74kw
vin WFOBXXGCDB1J49778

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 10:00

Buna ziua,

Puteti va rog sa-mi faceti o oferta pentru rulmenti roti spate la un Ford Focus 1.8TDCI an 2002
VIN WFOAXXGCA2T16560

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 11:57

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un pret pt. brat amortizor dreapta pentru WF0WXXGCDW6A85057.
Eventual preturi pe bucse separat.
Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 12:05

$1 scrie:$2una ziua

Am si eu nevoie de semeringul de la selector (cutie viteza), pentru un ford focus 2001 1.6 16v 74kw
vin WFOBXXGCDB1J49778

Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 12:10

$1 scrie:$2una ziua,

Puteti va rog sa-mi faceti o oferta pentru rulmenti roti spate la un Ford Focus 1.8TDCI an 2002
VIN WFOAXXGCA2T16560

Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 15:11

buna ziua
va rog un pret pentru piulite jante de tabla pt.masina din semnatura.ms

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 17:15

$1 scrie:$2una ziua
va rog un pret pentru piulite jante de tabla pt.masina din semnatura.ms



BUNA SEARA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

12 Noi 2010, 20:43

As vrea sa multumesc Cristinei pentru amabilitate si promptitune in rezolvarea tuturor cererilor mele. Toate ce am cumparat a fost asa cum m-am asteptat (scut metalic, uleiuri, filtre... etc.)
Ii recomand cu caldura.
Multumesc din nou ;)

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Noi 2010, 11:51

Buna ziua,
Doresc o oferta de pret pentru o Pompa de vacuum.
Masina este Ford Focus I an 2002 TDCI 85kw VIN: WFOAXXGCDA2S58194.
Va rog sa imi mentionati si producatorii respectivei piese.

Ma intereseaza si pretul pentru 1 litru Lichid de racire Motorcraft Super Plus 2000 conform specificatiei Ford WSS-M97 B44-D.

Multumesc frumos.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Noi 2010, 14:51

Buna ziua,
Ma intereseaza un pret pt 20 piulite pt jante tabla 15" ford focus 2. De asemenea m-ar interesa tot pt focus 2 si pretul unei jante de tabla 15" originala, ca cele cu care vine echipat din fabrica.
Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Noi 2010, 16:12

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un pret pt 20 piulite pt jante tabla 15" ford focus 2. De asemenea m-ar interesa tot pt focus 2 si pretul unei jante de tabla 15" originala, ca cele cu care vine echipat din fabrica.
Multumesc

Uitasem... imi mai trebuie si un bec faza scurta pt aceeasi masina.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Noi 2010, 18:43

Buna ziua,
Ma intereseaza un pret pentru 16 piulite jante tabla 15" ford focus 1.!Pentru masina din semnatura.astept pm ms mult

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

13 Noi 2010, 18:44

Buna ziua,
Ma intereseaza un pret pentru 16 piulite jante tabla 15" ford focus 1.!Pentru masina din semnatura.astept pm ms mult

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

14 Noi 2010, 21:23

Nu ati mai dat niciun semnal cu privire la acel capacel diuze stropitori far-dreapta, cu tot cu suport !
As mai fi interesat de lichid de frana OE. Ce cantitate este necesara ptr inlocuire sau completare ?
La fel cu uleiul ptr.cutia de viteze !
Preturi .

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

14 Noi 2010, 23:12

Buna, un pret pentru FINIS 1343404 multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

14 Noi 2010, 23:46

Buna seara. O oferta pentru discuri frana fata va rog.
Masina e ff2 sedan :WF04XXWPD46S11442 . Stima

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 09:36

Buna ziua,

M-ar interesa pentru un ford focus 2 model 2006 sport un far dreapta fata (versiunea sport-inchisa la culoare).
Va rog sa-mi faceti o oferta si pentru 4 placute de frana.

Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 09:58

Buna

V-am trimis un PM vineri in legatura cu mai multe produse si nu stiu daca ajuns la dumneavoastra.

Imi puteti confirma sau infirma? (pentru a trimite din nou)

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 10:16

Buna
As dori o oferta de burduf planetara pentru masina din semnatura
multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 11:14

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua,

As dori o oferta pentru consumabilele pentru revizie (4 filtre, 6l ulei, originale) pentru masina din avatar.

Va multumesc.



BUNA SEARA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO


Multumesc pentru piese.
Ieftin si rapid, ca de obicei.
Subiect închis