Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 11:38

buna ziua !
ma intereseaza un set de bujii incandescente pt masina din semnatura.
va rog daca se poate niste preturi pt originale sau aftermarket.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 13:20

Buna ziua,

Va rog sa-mi transmiteti oferta dvs pentru

Filtru motorina
Filtru ulei
Filtru polen
Filtru aer
Ulei Ford 5w30 5l

1.6 TDCI 90Cp, 2004

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 13:55

$1 scrie:$2una ziua,
Doresc o oferta de pret pentru o Pompa de vacuum.
Masina este Ford Focus I an 2002 TDCI 85kw VIN: WFOAXXGCDA2S58194.
Va rog sa imi mentionati si producatorii respectivei piese.

Ma intereseaza si pretul pentru 1 litru Lichid de racire Motorcraft Super Plus 2000 conform specificatiei Ford WSS-M97 B44-D.

Multumesc frumos.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:02

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un pret pt 20 piulite pt jante tabla 15" ford focus 2. De asemenea m-ar interesa tot pt focus 2 si pretul unei jante de tabla 15" originala, ca cele cu care vine echipat din fabrica.
Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:11

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un pret pt 20 piulite pt jante tabla 15" ford focus 2. De asemenea m-ar interesa tot pt focus 2 si pretul unei jante de tabla 15" originala, ca cele cu care vine echipat din fabrica.
Multumesc

Uitasem... imi mai trebuie si un bec faza scurta pt aceeasi masina.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:16

$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza un pret pentru 16 piulite jante tabla 15" ford focus 1.!Pentru masina din semnatura.astept pm ms mult



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:30

$1 scrie:$2u ati mai dat niciun semnal cu privire la acel capacel diuze stropitori far-dreapta, cu tot cu suport !
As mai fi interesat de lichid de frana OE. Ce cantitate este necesara ptr inlocuire sau completare ?
La fel cu uleiul ptr.cutia de viteze !
Preturi .



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:35

$1 scrie:$2una, un pret pentru FINIS 1343404 multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 14:45

$1 scrie:$2una seara. O oferta pentru discuri frana fata va rog.
Masina e ff2 sedan :WF04XXWPD46S11442 . Stima



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 15:27

$1 scrie:$2una ziua,

M-ar interesa pentru un ford focus 2 model 2006 sport un far dreapta fata (versiunea sport-inchisa la culoare).
Va rog sa-mi faceti o oferta si pentru 4 placute de frana.

Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 15:44

$1 scrie:$2una

V-am trimis un PM vineri in legatura cu mai multe produse si nu stiu daca ajuns la dumneavoastra.

Imi puteti confirma sau infirma? (pentru a trimite din nou)

Multumesc



REZOLVAT !!!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 15:57

$1 scrie:$2una
As dori o oferta de burduf planetara pentru masina din semnatura
multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 16:01

$1 scrie:$2una ziua !
ma intereseaza un set de bujii incandescente pt masina din semnatura.
va rog daca se poate niste preturi pt originale sau aftermarket.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 16:03

$1 scrie:$2una ziua,

Va rog sa-mi transmiteti oferta dvs pentru

Filtru motorina
Filtru ulei
Filtru polen
Filtru aer
Ulei Ford 5w30 5l

1.6 TDCI 90Cp, 2004



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 17:52

Buna ziua,
Un pret va rog pt
+Rola fixa
+Curea accesorii
+intinzator pentru cureau de accesorii ff1 1.8 tdci 115 cp 2002 WFONXXGCDN2G41176.

Multumesc!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 19:25

Un pret va rog pt bavete noroi mondeo mk3 fata+spate!
Multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 21:08

Buna ziua,

va rog sa-mi transmiteti o oferta la urmatoarele consumabile ptr Ford Fusion 1,4TDCI 2003 Numar identificare: WF0UXXGAJU3Y70437.

- antigel
- ulei
- filtru ulei
- filtru combustibil diesel
- filtru aer
- filtru clima



multumesc,...

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 23:16

Ford Mondeo 2003 1,8i - 125 CP
WFO4XXGBB43T47646

Termostat

Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

15 Noi 2010, 23:29

Discuri de frana fata,
Filtru de motorina,
pt masina din semnatura va rog, pe producatori si un pret.
focus 2, an fab. 2006. 1,8 tdci, VIN WF05XXGCD56L70388.
Multumesc anticipat!

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 14:19

$1 scrie:$2una ziua,
Un pret va rog pt
+Rola fixa
+Curea accesorii
+intinzator pentru cureau de accesorii ff1 1.8 tdci 115 cp 2002 WFONXXGCDN2G41176.

Multumesc!



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 14:25

$1 scrie:$2n pret va rog pt bavete noroi mondeo mk3 fata+spate!
Multumesc.



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 14:33

$1 scrie:$2una ziua,

va rog sa-mi transmiteti o oferta la urmatoarele consumabile ptr Ford Fusion 1,4TDCI 2003 Numar identificare: WF0UXXGAJU3Y70437.

- antigel
- ulei
- filtru ulei
- filtru combustibil diesel
- filtru aer
- filtru clima



multumesc,...



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 14:36

$1 scrie:$2ord Mondeo 2003 1,8i - 125 CP
WFO4XXGBB43T47646

Termostat

Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 14:39

$1 scrie:$2iscuri de frana fata,
Filtru de motorina,
pt masina din semnatura va rog, pe producatori si un pret.
focus 2, an fab. 2006. 1,8 tdci, VIN WF05XXGCD56L70388.
Multumesc anticipat!



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 18:22

Buna ziua, m-ar interesa cat costa un injector pentru un Ford Fiesta 1.4 TDCi din 2004, WF0DXXGAJD4Y84101.
Va multumesc.

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

16 Noi 2010, 21:03

Buna seara, ma intereseaza ce preturi aveti pentru:

Filtru Combustibil
Filtru Ulei
Filtru Aer
Filtru Polen

Pentru masina din semnatura, daca se poate sa-mi specificati preturile provenind de la mai multi producatori, sau dupa caz primele doua sau trei preturi mai avantajoase.
Multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

17 Noi 2010, 09:57

Buna ziua! ma intereseza -garnitura de la baia de ulei
- surubul "dop" care vine la gaura de reglat distributia.
-saibele de cauciuc care vin pe capacul de la tacheti
Ford focus 1.8 tdci, 115 cp, 2003

Va multumesc

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

17 Noi 2010, 12:47

$1 scrie:$2una seara, ma intereseaza ce preturi aveti pentru:

Filtru Combustibil
Filtru Ulei
Filtru Aer
Filtru Polen

Pentru masina din semnatura, daca se poate sa-mi specificati preturile provenind de la mai multi producatori, sau dupa caz primele doua sau trei preturi mai avantajoase.
Multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

17 Noi 2010, 13:47

$1 scrie:$2una ziua! ma intereseza -garnitura de la baia de ulei
- surubul "dop" care vine la gaura de reglat distributia.
-saibele de cauciuc care vin pe capacul de la tacheti
Ford focus 1.8 tdci, 115 cp, 2003

Va multumesc



BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO

Re: IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE FORD ORIGINALE

17 Noi 2010, 17:26

m-ar interesa un far dreapta pentru un ford focus 2 face lift 2008, aripa tot pe partea dreapta si parbriz cu tenta verzuie (parbrizul mai mult orientativ ma intereseaza), ms
Subiect închis