Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
05 Ian 2011, 09:21
Buna ziua
vreau si eu oferta la un kit ambreiaj
pentru un ford focus wf0axxgcda2u88963 an:2002 66kw motorina astept pm ms mult
05 Ian 2011, 10:08
$1 scrie:$2una ziua!
Fiesta 1.4 tdci 2008 WF0DXXGAJD4Y17416
Sunt interesat de
-ULEI
-F ULEI
-F MOTORINA
-F AER
-F POLEN
-CAP BARA STANGA (cel din dreptul soferului)
Doresc preturi pentru piese originale in principal dar si de producator daca se poate!
Multumesc!
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 10:16
$1 scrie:$2una ziua
vreau si eu oferta la un kit ambreiaj
pentru un ford focus wf0axxgcda2u88963 an:2002 66kw motorina astept pm ms mult
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 10:38
Buna ziua, si LA MULTI ANI !
Urgent daca se pote un pret pentru releu de incarcare alternator si bloc de diode.
Multumesc
05 Ian 2011, 11:02
$1 scrie:$2una ziua, si LA MULTI ANI !
Urgent daca se pote un pret pentru releu de incarcare alternator si bloc de diode.
Multumesc
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 12:56
Buna ziua ,
Un pret pentru motorasul de reglare a farului stanga si curea de accesorii pentru un ford focus mk1 facelift 2004.
Merci
05 Ian 2011, 14:01
$1 scrie:$2una ziua ,
Un pret pentru motorasul de reglare a farului stanga si curea de accesorii pentru un ford focus mk1 facelift 2004.
Merci
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 14:09
[buna ziua, am nevoie ca mi s-a rupt de cheie antifurt roti model McCARD PATENT No.4.664.000,va rog anuntati-ma daca aveti. sau unde gasesc. va multumesc.
05 Ian 2011, 14:20
$1 scrie:$2buna ziua, am nevoie ca mi s-a rupt de cheie antifurt roti model McCARD PATENT No.4.664.000,va rog anuntati-ma daca aveti. sau unde gasesc. va multumesc.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 14:30
Rog oferta pentru:
- filtru ulei
- filtru aer
- filtru benzina
- filtru polen
- ulei
- placute frana
- bujii
pentru Fiesta 1,2 benzina, 2007.
Multumesc,
05 Ian 2011, 15:50
$1 scrie:$2og oferta pentru:
- filtru ulei
- filtru aer
- filtru benzina
- filtru polen
- ulei
- placute frana
- bujii
pentru Fiesta 1,2 benzina, 2007.
Multumesc,
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
05 Ian 2011, 22:18
Buna seara,
Vreau o oferta de pret pentru masina din semnatura:
-rulment dreapta spate (e posibil sa fie cu tot cu butuc si senzor Abs)
Multumesc
06 Ian 2011, 10:08
Buna,
Pt masina Ford Focus, VIN: WF0FXXWPDF2Y84350 m-ar interesa pretul/disponibilitatea urmatoarelor piese: Filtre(Ulei+motorina+polen+aer), 6 l ulei ford 5W30.
Merci
06 Ian 2011, 10:18
$1 scrie:$2una seara,
Vreau o oferta de pret pentru masina din semnatura:
-rulment dreapta spate (e posibil sa fie cu tot cu butuc si senzor Abs)
Multumesc
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 10:34
$1 scrie:$2una,
Pt masina Ford Focus, VIN: WF0FXXWPDF2Y84350 m-ar interesa pretul/disponibilitatea urmatoarelor piese: Filtre(Ulei+motorina+polen+aer), 6 l ulei ford 5W30.
Merci
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 11:20
Buna ziua
Va rog sa-mi trimiteti si mie o oferta de preturi pentru:
amortizoare fata/spate
bielete antiruliu fata
bielete directie
capete de bara
garnitura corp clapeta acceleratie
toate pentru focusul din semnatura
va multumesc!
06 Ian 2011, 11:39
Asi dori un pret pentru EGR pt masina din semnatura.Multumesc anticipat!
06 Ian 2011, 11:41
Buna ziua!
Un pret la ulei si filtrul de ulei pentru
WF0NXXGCDN1C44332 va rog...
Care sunt conditiile de livrare?...
Multumesc si toate cele bune!
06 Ian 2011, 11:55
$1 scrie:$2una ziua
Va rog sa-mi trimiteti si mie o oferta de preturi pentru:
amortizoare fata/spate
bielete antiruliu fata
bielete directie
capete de bara
garnitura corp clapeta acceleratie
toate pentru focusul din semnatura
va multumesc!
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 12:01
$1 scrie:$2si dori un pret pentru EGR pt masina din semnatura.Multumesc anticipat!
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 12:05
$1 scrie:$2una ziua!
Un pret la ulei si filtrul de ulei pentru
WF0NXXGCDN1C44332 va rog...
Care sunt conditiile de livrare?...
Multumesc si toate cele bune!
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 12:10
Buna ziua,
Pentru alternator Visteon 1S7T-BC am nevoie de colector rotor si perii colectoare+ RULMENT 6202
06 Ian 2011, 12:42
$1 scrie:$2una ziua,
Pentru alternator Visteon 1S7T-BC am nevoie de colector rotor si perii colectoare+ RULMENT 6202
REZOLVAT TELEFONIC .
06 Ian 2011, 14:29
Buna ziua.
As dori preturi pentru Ford Focus 2007 1,6 benzina 100CP WF04XXWPD47U27594 la urmatoarele:
- ulei+filtru ulei
- filtru aer (model cilindric)
- filtru carburant
- filtru polen (cu carbon)
- placute frana fata
- set stergatoare fata
De asemenea, rog un pret si pentru stergator spate original Focus 1 break 2002.
Multumesc.
06 Ian 2011, 15:54
$1 scrie:$2una ziua.
As dori preturi pentru Ford Focus 2007 1,6 benzina 100CP WF04XXWPD47U27594 la urmatoarele:
- ulei+filtru ulei
- filtru aer (model cilindric)
- filtru carburant
- filtru polen (cu carbon)
- placute frana fata
- set stergatoare fata
De asemenea, rog un pret si pentru stergator spate original Focus 1 break 2002.
Multumesc.
BUNA ZIUA ,
V-AM TRIMIS MESAJ PM
AX EVO
06 Ian 2011, 16:55
Se poate un pret pentru set placute frana fata si pentru un cap de bara (dreapta fata), pentru un mondeo din 2003, benzina? Merci!
06 Ian 2011, 17:29
Buna ziua!
Fiesta 1.4 tdci 2008 WF0DXXGAJD4Y17416
Doresc un pret pentru un injector si sa stiu daca are pompa diuza.
Multumesc!
06 Ian 2011, 19:31
Buna seara,
Ma intereseaza si pe mine o oferta pentru contactul de directionare a aerului in habitaclu pentru masina din semnatura.
Cod piesa: 2M51-11503-AA
Multumesc.
06 Ian 2011, 23:11
buna ziua ,as dori o oferta pentru un ff2 de 1.6 ,110 cp pentru filtre si ulei,seria este WF0WXXGCDW5K59139
iar pentru un ff1 din 2003 ,1.8 TDCI 101 cp ,tip motor FDA ,SERIA WFOAXXWPDA3J48284 un pret pentru [u]TURBINA
MULTUMESC
07 Ian 2011, 11:05
Buna ziua si La multi ani!
As dori o oferta pentru o baterie pentru masina din semnatura (originala si producator).
Va multumesc anticipat.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.