Importator ÅŸi distribuitor de piese auto
Subiect închis

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

10 Mar 2008, 22:31

$1 scrie:$2s dori un pret pentru urmatoarele:masca fata + incuietoare si far dreapta pt VIN:WF0AXXGCDA1G66849


Buna seara ! Aveti un PM de la noi !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

10 Mar 2008, 22:46

$1 scrie:$2mi puteti spune va rog un pret pt acest senzor
Masina :ford focus break WF0NXXGCDN1R28789
Microcat: nr. 2B384


Buna seara ! Aveti un PM de la noi !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

10 Mar 2008, 23:06

As dori intrerupatoarele(butoanele)pentru geamuri electrice,Ford Fiesta 2002 ,1,4 TDCI WF0HXXGAJH2M28066

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

10 Mar 2008, 23:44

$1 scrie:$2una ziua
Ma intereseaza urmatoarele piese pentru Ford Fiesta 2005 14tdci 68cp:
Amortizoare fata- spate
Catalizator(eventual si sonda lambda)
Set distributie
Filtru ulei
Filtru motorina
Placuta frana fata -spate
Filtru aer
caseta directie


Buna seara ! Am trimis un PM cu oferta noastra !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

10 Mar 2008, 23:47

$1 scrie:$2s dori intrerupatoarele(butoanele)pentru geamuri electrice,Ford Fiesta 2002 ,1,4 TDCI WF0HXXGAJH2M28066


Buna seara! Potrivit seriei date de dumneavoastra programul nu ofera decat geamuri cu actionare manuala pe fata ! S-ar putea sa fie o gresala a programului, asa ca aveti oferta noastra PM !
un FORDmaniac de la For Car !

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 00:45

$1 scrie:$2una ziua!

As dori sa stiu pretul pentru urmatoarele piese (Ford Ka 1.3i Endura, VIN: WF0BXXWPRB1B10388):

Amortizoare fata/spate
Filtru ulei (daca nu ma insel, codul este 1070523)


Buna seara ! Am trimis oferta noastra PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 01:07

$1 scrie:$2et amortizoare complet fata spate pentru masina din semnatura, preferabil Sachs, dar sunt deschis si altor oferte. multumesc.


Buna seara ! Am trimis un PM cu oferta noastra !
FORDmaniacu'

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 01:15

$1 scrie:$2al
M-ar interesa si pe mine pretul pentru 16 piulite pt janta de aliaj pe 15 pt un mondeo. jantele sunt fara capacele. vreau un pret si pt cele strapunse si nestrapunse si antifurt. poate aveti altele care nu sunt originale si sa fie un pic mai ieftine :)
Ms


Buna dimineata ! Aveti un PM de la noi !
FORDmaniacu'

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 01:32

$1 scrie:$2una ziua
ma intereseaza bara fata pentru ff2, modelul cu facelift.Cat costa si se poate livra prin curierat?
si un suport sau cum se numeste piesa de la farul de ceata
vin: WF05XXWPD57M89677

se poate monta bara ST ? cat costa?

va multumesc


Buna dimineata ! Aveti oferta noastra PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 01:36

$1 scrie:$2al as dorii si eu un pret pentru navigatie ford mondeo model 2007


Buna dimineata! Din pacate nu avem in oferta,pentru moment, acest sistem de navigatie original Ford !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 01:52

$1 scrie:$2una ziua!

Ma intereseaza pretul pentru urmatoarele produse pt un Mondeo TDCI 2.0, diesel, 131 CP, an 2002:
- ulei pt un schimb complet
- filtru ulei
-filtru motorina
-filtru polen

De asemenea, as mai vrea sa stiu si preturile pt placute frana pt aceiasi masina si taxele de transport pt produsele aratate.
Eu sunt din Arad.
Multumesc mult!


Buna dimineata ! Aveti un PM cu oferta noastra !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:00

$1 scrie:$2i-am luat un mp3 pleyer sony de dimensiuni normale. stiu ca aveti ceva masca pt. adaptarea acestuia in lacasul raioului original. as vrea sa stiu daca aceasta masca e doar un capac ce umple locul gol ramas sau un fel de buzunar/sertar in care mai pot pune una-alta... daca aveti si de-un fel si de altul, va rog sa-mi dati preturi.

multumesc!


Buna dimineata ! Aveti raspunsul nostru PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:09

$1 scrie:$2alut.
ma intereseaza un proiector de ceata pt ford focus turnier an 2001 oct cel din dreapta
tocmai mia sarit o piatra :(( :(( :((


Buna dimineata ! Aveti oferta noastra PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:11

$1 scrie:$2n pret pt jante Y 16". cele care echipeaza ford focus trend collection.


Buna dimineata ! V-am trimis raspunsul nostru PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:38

$1 scrie:$2una ziua.Va rog sa imi trimiteti o oferta de pret,pentru urmatoarele piese.Pentru un ford escort 1.6 clx WF0NXXGCANVJ50577.
-FILTRU BENZINA
-filtru pollen
-bujii
-fise pentru bujii
-saboti
-bielete antiruliu
In legatura cu fisele as avea o intrebare,vindeti si la bucata s-ao numai la set.


Va multumesc


Buna dimineata ! Aveti un PM cu oferta noastra !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:54

$1 scrie:$2alut

poti sa imi spui un pret pentru:

- scut motor
- filtru polen
- protectii praguri
- kit reparatii zgarieturi minore

pentru un Ford Fiesta 2008 -panther black (WFOHXXGAJH8B67358)

Multumesc!


Buna dimineata ! Aveti un PM de la noi !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 02:59

$1 scrie:$2unt interesat de un scut de fier pentru o fiesta model 2005 pe benzina 1.4l.
As vrea detalii complete(pret, grosime, poza...). Multumesc.


Buna dimineata ! Aveti un PM de la noi cu oferta noastra !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 03:27

$1 scrie:$2ună seara!
Aş mai dori o ofertă de preţ la următoarele piese:
pentru Ford Mondeo 1,6 I VIN:WF0AXXGBBAPC06613:

-bucşă basculă;
-cap bară direcţie dreapta;
-bieletă antiruliu faţă ;

Mulţumesc!


Buna dimineata,
aveti un PM cu oferta noastra !
un FORDmaniac somnambul!

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 11:11

Buna ziua,
O oferta pentru placutele de frana... fata - spate... masina este cea din semnatura.
Multumesc.

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 12:46

Va rog un pret pt o cotiera pt Ford Focus 2.

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 15:39

un pret la grila dintre proiectoare la focus 2001 cu semnalizatoarele in bara
multumesc anticipat

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 17:55

$1 scrie:$2una ziua,
O oferta pentru placutele de frana... fata - spate... masina este cea din semnatura.
Multumesc.


Buna ziua ! Aveti un PM de la noi !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 18:02

$1 scrie:$2a rog un pret pt o cotiera pt Ford Focus 2.


Buna ziua! Am trimis un PM cu oferta noastra!
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

11 Mar 2008, 18:07

$1 scrie:$2n pret la grila dintre proiectoare la focus 2001 cu semnalizatoarele in bara
multumesc anticipat


Buna ziua ! Am trimis raspunsul nostru PM !
For Car

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 09:32

Buna ziua,
as dori un pret pentru injectoare pentru masina din semnatura,
VIN WFOWXXGBBW3J02895F450574
Multumesc anticipat

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 12:42

$1 scrie:$2una ziua,
as dori un pret pentru injectoare pentru masina din semnatura,
VIN WFOWXXGBBW3J02895F450574
Multumesc anticipat


Buna ziua ! Aveti raspunsul nostru PM !
FORDmaniacu'

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 18:47

$1 scrie:$2eprezentam o echipa de profesionisti tanara si dinamica, cu peste 10 ani de experienta in piese auto Ford.
Companie in plina dezvoltare sustinuta de pasiunea noastra pentru masini, FOR CAR a devenit una dintre cele mai importante firme de import si distributie de piese auto pentru Ford si Mazda.

Oferim suport tehnic de exceptie prin procesarea rapida a cererilor si gasirea celei mai bune solutii de distributie.
La solicitare putem asigura si variante after-market de prima echipare.

Dorim sa mentionam ca toate piesele de schimb sunt comercializate oficial de noi, au platite toate taxele catre statul roman si beneficiaza de garantie 18 luni de la data livrarii montate intr-un service autorizat RAR !
Preturile sunt oferite special pentru membrii acestui Forum beneficiind de un disccount situat intre 20 - 25 % fata de oferta noastra !
Va asteptam !

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 20:30

Ma intereseaza un set motor pentru Ford Mondeo Turnier 1.8 TD, an 1995, 1753 cmc, motor tip RFN, nu a mai fost desfacut niciodata. Va fi prima reparatie capitala.
Piese: - Pistoane
- Segmenti
- Cuzineti biela, palier, axiali
- Simeringuri (supape...)
- Garnitura chiulasa

Astept o oferta de preturi la piese originale, cat si fabricate de alti producatori.

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 21:55

Cumpar 4 jante model din imagine, dimensiune 6.5 x 16". Un Pret?
FiÅŸiere ataÅŸate
16%20y.JPG
16%20y.JPG (11.45 KiB) Vizualizat de 2546 ori

Re: VINDEM PIESE ORIGINALE FORD SI MAZDA GAMA COMPLETA !

12 Mar 2008, 22:00

Ma intereseaza un pret pentru radiator Ac pentru Ford Fiesta an 2004 benzina 1.3 duratec in 3 usi. Momentan nu stiu seria masini. Ms. astept PM/
Subiect închis