Help/Troubleshooting

Interfata de diagnoza auto marca Ford - tutorial

Eventualele probleme/nelamuriri tehnice generale.

Moderator: Huffy

Reguli forum
Dacă aveţi defecţiuni sau nelămuriri cu privire la maşina dumneavoastră, vă rog să căutaţi răspunsuri sau să deschideţi un subiect nou în Secţiunea dedicată modelului dumneavoastră. Această secţiune este doar pentru generalităţi.

Interfata de diagnoza auto marca Ford - tutorial

Mesajde blaNku » 22 Noi 2020, 12:37

Salutare, dragi membrii! In urma cu aproximativ 3-4 zile am cumparat o interfata de diagnoza eligibila cu autoturismele marca Ford si Mazda. Vanzatorul nu a specificat ca pe CD-ul testerului nu sunt toate driverele necesare instalarii corecte si am tot cautat tot felul de tutoriale pe internet. In urma eforturilor mele, am reusit sa gasesc toate driverele necesare unei instalari corecte. M-am gandit ca sunt multi altii in aceeasi problema asa ca am facut un mic videotutorial pe youtube insotit de un document text la fel de expliciti si cu toate driverele de care aveti nevoie. Tin sa mentionez ca nu ma ocup cu postarea videoclipurilor pe youtube ci pur si simplu am considerat ca voi ajuta multe persoane.

https://youtu.be/uHkZmwM8y_g
Ultima oară modificat de Automatistul pe 22 Noi 2020, 20:38, modificat 1 dată în total.
Motiv: mutat în subforumul potrivit
blaNku
Incepator
 
Mesaje: 4
Membru din: 08 Iun 2019, 18:11
Maşina: Ford

Înapoi la Help/Troubleshooting

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 10 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 10 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login